Bohater na maksymalnym poziomie powrócił, rozdział 87. Skanowanie surowe

23/05/2022 08:50

Bohater na maksymalnym poziomie powrócił, rozdział 87. Skanowanie surowe

Dodaj tę stronę do zakładek, abyś mógł łatwo do niej wrócić, jeśli chcesz zobaczyć najnowsze aktualizacje The Max Level Hero Has Return, rozdział 87, data premiery 24 maja 2022 r.

Przeczytaj więcej o bohaterze maksymalnego poziomu powrócił

Ostatnia fabuła koreańskiej mangi Max Level Hero Has Return, nie było nic, czego Davey nie mógłby zrobić, aby powstrzymać tych przestępców przed dostaniem się w ręce tej dziewczyny. Ulżyło mu jednak, że dziewczynie i jej rodzinie udało się bezpiecznie przekroczyć granicę. Po jego przybyciu zaczepił go służący i zapytał o księżniczkę Elenę z Imperium Pallan.

Dowiedziawszy się, że księżniczka chciała się z nim spotkać, Davey jest zachwycony. Sługa pyta, czy może zabrać księżniczkę do holu weselnego, co robi. Davey rozumie, że księżniczka jest postacią wysokiej rangi, bez względu na to, co myśli.

Jest jednak pod wrażeniem postępu regionu Hines, pomimo jego statusu terytorium supergwiazd. W całym regionie Hines jest Imperium i zastanawia się, dlaczego księżniczka Pallan jest tutaj.

Odwiedzenie okolic Hines z księżniczką, rozumuje Davey, zajęłoby trochę czasu. Zdał sobie sprawę, że powstanie Yulisa było pozytywnym wydarzeniem dla całego regionu Hines. Davey poprosił pokojówkę, aby odrzuciła prośbę księżniczki. Co zaskakujące, rozpoznaje to po pokojówce. Davey dołącza do Persek, Red i Blue.

Kiedy Persek pyta, czy Davey jest przerażony tym, co może się stać, ten odpowiada, że ​​nie stara się brzmieć szorstko. Wszyscy chcą poznać Davey'a, ale on nie chce ich widzieć więcej niż 13 razy, ponieważ zawsze udziela im tych samych odpowiedzi.

Davey pogodził się z faktem, że zaczęło się to jako żart, ale w końcu wpędza go w kłopoty. Z powodu odmowy spotkania przez Daveya z księżniczką, Czerwoni Rycerze byli oburzeni. To nie przeszkadzało Davey'owi, ponieważ ufał jej działaniom. Wyjaśnił Perskowi, co się dzieje. Przeczytaj rozdziały The Max Level Hero Has Returns w webtoon.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up