Bohater na maksymalnym poziomie powrócił na koniec sezonu – wszystko o niej

05/01/2022 21:55

Bohater na maksymalnym poziomie powrócił na koniec sezonu – wszystko o niej

Rozdział 76 Return of the Max Tier Hero nie zostanie wydany wraz z końcem ostatniego sezonu Return of the Max Tier Hero. Do Zielonowłosej, zamaskowanej księżniczki Aeria Al Inis, jednej ze zwierzoludzi Metysów z Imperium Indis, dołączają książę Albus i Theord Al Lindis. W Imperium Lindi Zwierzoludzie są zamknięci, ale w przypadku Aerii jest inaczej, ponieważ jest częścią rodziny królewskiej. Theord wie, że Aeria nie ma królewskiej krwi i pyta, dlaczego nie zwraca się do niego jak do ojca. W niedawnym rozdziale The Max-Level-Bohater-Has Returns Aeria opowiedziała jej o ludziach wokół niej, którzy mogą rozsiewać plotki, że jest spokrewniona z takim skromnym zwierzoczłowiekiem jak ona.

Theord jest wściekły i dzwoni do Albusa z pytaniem, czy powinien je wykonać. Ale powiedział Albusowi, żeby się doskonale dowiedział. Jest wściekły, że mówią głupie rzeczy o Cesarskiej Rodzinie i muszą otrzymać karę, z której nigdy nie wyzdrowieją. Albus mówi Theordowi, żeby zostawił wszystko w jego rękach. Aeria błaga Theorda, by tego nie robił, a on klepie ją po głowie, mówiąc, że to ją kochano. Postanowił wybaczyć tym ludziom ze względu na ukochaną córkę.

Theord przysięga, że ​​jeśli ktokolwiek ośmieli się mówić źle o córce cesarza, zostanie zniszczony. Aeria mówi mu również, co by zrobiła, gdyby Zwierzoludzie zostali ranni. Prosi go, by obiecał, a Theord mówi jej, żeby się nie martwiła. Albus akceptuje to, co mu polecono i mówi Theordowi, że to zrobi. Tymczasem w rejonie Hine, Davey budzi się, otwiera okna i uświadamia sobie, że był w długiej podróży. Zdaje sobie sprawę, że zostawił kłopoty w Królestwie Pelisti.

Bohater na maksymalnym poziomie powraca Przegląd końca sezonu

Davey zdaje sobie sprawę, że ci bandyci ścigali tę dziewczynę i gdyby to był on, dałby im nauczkę. Cieszy się jednak, że dziewczyna jest bezpieczna i że udało jej się przekroczyć granicę ze swoimi ludźmi. Pokojówka dołącza do niego i prosi o wieści o księżniczce Elenie z Imperium Pallan, która chce się z nim spotkać. Davey uśmiecha się, gdy dowiaduje się, że księżniczka poprosiła go o spotkanie. Pokojówka pyta, czy może wskazać księżniczce drogę na przyjęcie. Davey zdaje sobie sprawę, że księżniczka jest dużym facetem bez względu na wszystko.

Jest pod wrażeniem, że region Hines się poprawia, mimo że jest to supergwiazda. Po drugiej stronie regionu Hines znajduje się Imperium i zastanawia się, co robi tutaj cenna księżniczka Pallan, potężny naród. Davey pomyślał, że wizyta w okolicy Hines zajmie księżniczce trochę czasu. Pomyślał także o Julisie i zdał sobie sprawę, że jego przybycie pomaga wzmocnić region Hines. Davey powiedział pokojówce, by odrzuciła księżniczkę. Pokojówka zastanawia się dlaczego i przyznaje to. Persek, Red i Blue dołączają do Davey'a.

Persek pyta, czy boi się tego, co może się stać, a Davey odpowiada, że ​​nie próbuje być twardy. Wracają co miesiąc, prosząc o spotkanie z Daveyem, który udziela im tych samych odpowiedzi i odrzuca ich ponad 13 razy. Davey zdaje sobie sprawę, że zaczęło się tak, jakby grał w gry, ale kończy się kłopotami. Czerwoni Rycerze są wściekli, że Davey odmówił spotkania z księżniczką. Davey nie dbał o to, ponieważ wiedział, co robi. Wyjaśnił Perskowi, dlaczego to zrobił.

Czy będzie sezon 2 The Max Level Hero Has Returns?

Według oficjalnej strony mangi, sezon 2 The Max Level-Hero-Has Returns rozpocznie się dwa miesiące później, pod koniec marca 2022 roku. Sezon 1 tej mangi zakończył się 76 rozdziałami. Księżniczka Elaina wchodzi do domu przez okno i mówi Davey'owi, że go znalazła. Z drugiej strony Theord rozmawia z Aerią. Przypomina mu o obietnicy poślubienia wybranej przez siebie osoby, jeśli jej choroba zostanie wyleczona. Mówi mu, że ten facet ją uratował, a Theord mówi Albusowi, żeby go znalazł i się go pozbył.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up