Black Clover Rozdział 325 Spoilery: Nadszedł czas na ostateczne starcie

05/03/2022 09:55

Black Clover Rozdział 325 Spoilery: Nadszedł czas na ostateczne starcie

Poprzedni rozdział zakończył się tym, że Lucifero w końcu potraktował walkę poważnie. Na jego oczach otwarcie groził Yami, że zabije wszystkich, których Yami kocha. Po kręgosłupie Yamiego przebiegł intensywny chłód, gdy usłyszał te bezwzględne słowa przywódcy demonów. Wygląda na to, że osiągnęliśmy już ostatni etap pojedynku z demonami. Na szczęście spoilery Black Clover Chapter 325 zostały teraz usunięte, co daje nam wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać po tym rozdziale.

Yuno, Zora i Nero nie nadają się już do walki. Ponadto jej ogólne zaklęcia są mało przydatne w walce z demoniczną magią. Dlatego Anty-Magia Asty i Mroczna Magia Yami są jedyną nadzieją Królestwa Pik na pokonanie Lucyfero. Czy będą w stanie pokonać demony i stworzyć historię? Przedstawiamy najnowsze aktualizacje i dyskusje na temat mangi Black Clover.

Czarna koniczyna Rozdział 325 Spoilery: Lucifero staje się poważny

Niektóre zeskanowane strony rozdziału krążą w Internecie, gdzie można zobaczyć Lucifero rozbijającego na kawałki Magiczną Zbroję Yuno. Książę Spade Kingdom zdaje sobie sprawę, że nie ma żadnej roli do odegrania w starciu między aniołem a diabłem. Na ostatnich nogach przebija Asta mieczem kapitana Vageance'a i pada nieprzytomny. Świadomość, że Lucifero jest w końcu poważny, jest również ulgą, ponieważ gorzej nie mogło być. Różnica między ich mocnymi stronami jest po prostu zbyt duża i nic innego jak cud może ją zmniejszyć.

Tymczasem Asta uświadamia sobie, że Związek Diabła to jedyny sposób na zmierzenie się z Lucyfero. Właśnie był świadkiem, jak Nacht był w stanie skalować technikę w kilka minut, więc chce dokonać tego wyczynu i przenieść swoją złą moc w zupełnie nowy wymiar. Przypomina Liebe, że zostały tylko dwie minuty i że czas pomścić śmierć Lichity. Dzięki temu Asta okrywa się antymagią i z całych sił zbliża się do Lucyfera. Krążąca w jego ciele antymagia śpi wszędzie. Lucyfero identyfikuje go jako najbardziej kłopotliwego, ale najłatwiejszego do zabicia.

Yuno ratuje kapitana Yami

Z drugiej strony, Yami zdaje sobie sprawę, że nie może już przeciąć ciała diabła. Docenia interwencję Yuno za uratowanie go przed śmiertelnymi obrażeniami. Yami dziękuje swojemu kouhaiowi za uratowanie go i gratuluje zdobycia drugiego grymuaru. Wygląda na to, że Yuno wie, że Yami i Asta są jedynymi, którzy mogą pokonać Lucyfero, więc priorytetowo traktuje ich życie. Jednak ujawnia, że ​​w swoim obecnym stanie nie może nadążyć za Astą za pomocą swojej gwiezdnej magii. Wątpi też, by kapitan Yami mógł kontynuować walkę tylko jedną ręką.

Black Clover, rozdział 325, data premiery

Spoilery z rozdziału 325 Black Clover dały nam tylko krótkie podsumowanie tego, czego się spodziewać. Może również brakować paneli. Rozdział zostanie oficjalnie wydany w niedzielę, 6 marca 2022 roku. Możesz go przeczytać za darmo na różnych platformach, takich jak viz media, mangaplus i oficjalna aplikacja shonen jump.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up