Black Clover Rozdział 323 zabiera nas do najbardziej oczekiwanej walki Yami z Lucyfero

09/02/2022 18:06

Black Clover Rozdział 323 zabiera nas do najbardziej oczekiwanej walki Yami z Lucyfero

W rozdziale 322 wicekapitan Nacht zdaje sobie sprawę, że antymagia Asty jest jedyną bronią do pokonania Lucyfera. Więc znajduje sposób na poświęcenie się, aby pozwolić Aście pokonać przywódcę demonów. Jednak plan Nachta kończy się fiaskiem, gdy Lucyfero odkrywa jego atak. Kiedy cała nadzieja została utracona, a Nacht miał zostać zmiażdżony, Yami pojawił się jako bóstwo opiekuńcze i zablokował cios Lucyfero czymś, co wydaje się być prowizoryczną kataną. Co wydarzy się w walce pomiędzy Yami i Lucifero w Black Clover Chapter 323?

Wygląda na to, że Lucyfer jest w końcu zmęczony walką z wytrwałymi Rycerzami Magii przez tak długi czas. Prosi nawet swojego partnera o pomoc, ale ten woli zostać jako widz. Dlatego jedynym aspektem, w którym Lucyfer jest gorszy od Magicznych Rycerzy, jest praca zespołowa. Muszą jak najlepiej wykorzystać tę wyjątkową okazję i współpracować, aby uratować świat przed Lucyferem. Przedstawiamy aktualizacje najnowszego rozdziału mangi Czarnej Koniczyny.

Czarna koniczyna, rozdział 323, spoilery i surowe skany

Black Clover Rozdział 323 kontynuuje walkę pomiędzy Yami i Lucifero. Ten ostatni wygląda na znacznie bardziej pewnego siebie niż wcześniej i wydaje się, że znacznie się poprawił od czasu jego walki z Dantem. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak mroczna magia Yami poradzi sobie z Lucyfero. Kto wie, Demon Sorcerer Supreme może natknąć się na ulepszoną wersję Mana Zone.

Yami będzie zajmować Lucifero, dopóki Asta nie wyzdrowieje po odniesionych obrażeniach. Czarna magia może nie jest tak skuteczna jak antymagia, ale z pewnością jest bardziej przenikliwa niż inne rodzaje konwencjonalnej magii. Biorąc pod uwagę niezachwianą wolę Asty, nie sądzę, że odzyskanie spokoju nie zajmie mu dużo czasu. Jednak Nacht i Mereoleona nie są w stanie kontynuować walki. Teraz to do Yuno należy ochrona ich przed atakami dystansowymi Lucyfero. Black Clover Rozdział 323 Raw Scans ukaże się od środy do czwartku. Zaktualizujemy tę sekcję za Ciebie, więc koniecznie sprawdź to.

Black Clover Rozdział 322 Podsumowanie

W rozdziale 322 Asta staje na nogi, ale jest w kiepskim stanie, by dzierżyć swój antymagiczny miecz. Wicekapitan Black Bulls Nacht zdaje sobie sprawę, że pole bitwy nie jest już miejscem dla rannych. Więc bierze na siebie walkę z Lucifero, ponieważ Asta musi żyć, aby zadać ostateczny cios. Tymczasem Yuno i Mereoleona walczą, by odeprzeć pozornie nieskończony zapas magii Lucyfera.

Rozwścieczony jego uporem, Lucyfero prosi swojego partnera o pomoc tylko po to, by otrzymać głośną odmowę. Mereoleona przez chwilę nie docenia Lucifero i płaci za ten błąd przygniataniem do ziemi. Podziękowania dla Yuno za zablokowanie Lucifero swoją magiczną tarczą, zmniejszając w pewnym stopniu skuteczność ataku.

Lucyfero nie podejrzewał, że Nach skoncentrował swoją manę na ofiarny cios. Zaryzykował swoje życie w trybie „Canis X Equus” Związku Diabła, aby stworzyć idealną okazję dla Asty, by go uderzyć. Jednak, ku przerażeniu Nachta, ten strategiczny ruch kończy się niepowodzeniem. Nacht ma zostać brutalnie zabity, gdy przybywa kapitan Yami Sukehiro i blokuje cios Lucefero.

Black Clover, rozdział 323, data premiery

Manga Black Clover Rozdział 323 zostanie wydana 13 lutego 2022 roku. Manga nie jest zawieszona, więc nowy rozdział zostanie wydany w regularnym cotygodniowym przedziale czasowym w niedzielę. Zaktualizujemy tę sekcję, jeśli franczyza ogłosi możliwe opóźnienie w przyszłości.

Gdzie czytać Czarną Koniczynę Rozdział 323?

Manga Black Clover jest publikowana jako część magazynu Weekly Shonen Jump, który ukazuje się w każdą niedzielę. Pierwsze i ostatnie trzy rozdziały całej mangi są dostępne za darmo, ale aby przeczytać całą serię, musisz wykupić abonament. Jeśli jesteś użytkownikiem IOS, możesz przeczytać go tutaj. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz go przeczytać tutaj.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up