Black Clover Episode 171 Data i godzina premiery, podsumowanie

19/05/2022 06:45

Black Clover Episode 171 Data i godzina premiery, podsumowanie

Anime Black Clover jest oparte na mandze Yuki Tabaty, którą napisał i narysował. Czwarty sezon serialu dobiegł końca, a wkrótce piąty. Liebe i Asta pokłócili się w ramach rytuału wiązania diabła w odcinku 170. Liebe mówi Aście o rytuale wiązania i mówi, że nienawidzi za to Asty. Asta pokonuje Liebe, ale zamiast uczynić ją swoją niewolnicą, czyni Liebe swoim przyjacielem.

Kiedy Asta i Liebe połączą siły, staną się bardzo potężni. W tym kontekście Nacht przygotowuje się do poważnego ataku na królestwo Spade. Infiltracja zaczyna się dobrze, ze świetną walką i wspaniałymi walkami. Co gorsza, Drzewo Qliphoth uwalnia się, pozostawiając hordę demonów, które najeżdżają królestwo. Rycerze Królestwa Koniczyny są w prawdziwym niebezpieczeństwie. Fani mogą przeczytać wszystko, co się wydarzyło poniżej.

Black Clover Odcinek 171 Data premiery

Twórcy anime ogłosili nadejście sezonu 5, więc możesz przestać się martwić o koniec Black Clover. Twórcy odcinka 171 Black Clover nie powiedzieli jeszcze, kiedy zostanie wydany. Z tego, co wiemy do tej pory, odcinek 171 prawdopodobnie ukaże się w 2023 lub 2024 roku.

Spoilery na sezon 5 Black Clover

Na koniec kilka spoilerów dotyczących odcinka Black Clover 171. Ponieważ anime nie zostanie wydane przez jakiś czas, porozmawiamy o niektórych częściach mangi. Czytaj na własne ryzyko.

W ostatnim odcinku Liebe i Asta walczyły podczas rytuału, by związać diabła. Liebe opowiada Aście o swojej przeszłości i o tym, dlaczego nienawidzi ludzi. Asta udaje się pokonać Liebe, ale zamiast uczynić go swoim niewolnikiem, robi z niego sojusznika. Teraz ma nowego przyjaciela, z którego mocy może korzystać do woli.

W sequelu Nacht nauczy Asty techniki wiązania demonów, która jest najpotężniejsza ze wszystkich. Liebe jest demonem niskiego poziomu, ale jest bardzo silny, ponieważ ma moc uniemożliwiającą działanie magii. Asta i Liebe będą mogły współpracować i stać się znacznie silniejszymi.

Tymczasem Nacht planuje wielki nalot na Królestwo Szczupaków. Infiltracja zaczyna się bardzo dobrze, od wspaniałych starć i wspaniałych walk.

Ale rzeczy rzadko idą tak, jak chcesz. Mroczna Triada wysyła demona do Królestwa Koniczyny, które nie ma żadnej ochrony.

Co gorsza, Drzewo Qliphoth uwalnia się, wpuszczając mnóstwo Demonów Podziemia. Wielkie zagrożenie wisi nad rycerzami Królestwa Koniczyny!

Black Clover Episode 171 na platformach OTT

Platformy internetowe szybko stają się najpopularniejszymi miejscami do oglądania programów telewizyjnych. W rzeczywistości umożliwiają one bezpłatne nadawanie programów i filmów. Fakt, że istnieje wiele platform internetowych, które pozwalają ludziom oglądać ulubione programy przy jak najmniejszym wysiłku, przyczynił się do wzrostu liczby osób, które oglądają seriale w kółko. W rzeczywistości Black Clover Episode 171 można również oglądać na różnych stronach internetowych.

Powiązane posty

Go up