Black Clover 296: Data wydania, godzina i podsumowanie

19/06/2021 12:26

Po przerwie w zeszłym tygodniu manga Black Clover powróci wraz z premierą Rozdziału 296.

Black Clover to bez wątpienia niesamowita japońska seria manga, która nigdy nie przestaje zadziwiać Cię swoją niesamowitą historią. Dodatkowo seria zawiera jedne z najlepiej napisanych postaci, dlatego miliony fanów na całym świecie uwielbiają śledzić ich podróż przez adaptację mangi lub anime.

Oczywiście anime Black Clover przechodzi trudny okres, ale czytelnicy mangi wciąż mają wiele do świętowania.

CZARNA KONICZYNA ROZDZIAŁ 295 SZYBKI PRZEGLĄD

Poprzedni rozdział Black Clover nosił tytuł Revenge Match i zawierał Noelle, która również wezwała Undine.

Po związaniu się przez jakiś czas Noelle i Undine zawierają umowę, aby uratować Lolopechkę przed Vaniką, potężną członkinią Mrocznej Triady.

W rozdziale widzimy, jak Vanica naśmiewa się z Lolopechki, która czuje się bezradna. To rozwściecza Noelle, a Undine prezentuje swoją nową formę, szatę Mikołaja Walkirii, która może być przydatna do zakwalifikowania się jako duch ducha wody. Tak więc w następnym rozdziale zobaczymy wreszcie intensywną walkę między Noelle i Vaniką.

CZARNA KONICZYNA ROZDZIAŁ 296 DATA WYDANIA

W chwili pisania tego tekstu, rozdział 296 mangi Black Clover ma mieć premierę w niedzielę 20 czerwca 2021 r.

Początkowo nowy rozdział miał ukazać się w zeszły weekend; Jednak seria trwała tydzień przerwy z powodu problemów zdrowotnych mangaki. Tak czy inaczej, nie ma już zgłoszonego opóźnienia w premierze Rozdziału 296, więc na pewno w tę niedzielę będziecie mieli więcej Czarnej Koniczyny.

CZARNA KONICZYNA ROZDZIAŁ 296 DATA WYDANIA

Podobnie jak poprzednie rozdziały, rozdział 296 Black Clover również zostanie wydany 20 czerwca o północy JST (czasu standardowego Japonii). Jednak angielskie tłumaczenie nowego rozdziału będzie dostępne nieco później.

Również data publikacji Rozdziału 296 może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Aby Ci to ułatwić, podajemy dokładne godziny publikacji następnego rozdziału według różnych stref czasowych:

Czas pacyficzny: 10:00 M. PDT
Czas centralny: 12:00 CDT
Czas wschodni: 13:00 EDT
Czas w języku angielskim: 18:00 czasu BST

GDZIE CZYTAĆ CZARNĄ KONICZYNĘ MANGA?

Każdy może przeczytać mangę Black Clover, w tym ostatnie rozdziały, na Viz Media i Manga Plus. Najlepsze jest to, że te dwie platformy cyfrowe pozwalają przeczytać pierwsze trzy i ostatnie trzy rozdziały za darmo.

Jeśli jednak dopiero zaczynasz czytać mangę Black Clover, lepiej wziąć subskrypcję Shonen Jump, aby odblokować pozostałe rozdziały.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up