Black Clover 290: data premiery, czy Asta pokona Lilith i Namaah?

15/04/2021 09:50

Seria mangi Black Clover z każdym rozdziałem staje się coraz bardziej intensywna i interesująca. Asta w końcu ujawnia moc niszczącego demony miecza i przecina Namaah na pół. Jednak Lilith połączyła swoje ciało z Namaah, a rozdział 290 Czarnej Koniczyny poświęcony jest walce pomiędzy Astą i połączonymi bliźniaczymi demonami. Bliźniacze demony są jeszcze silniejsze niż wcześniej.

Jego magiczna obecność zaskoczyła nawet wice-kapitana Czarnych Byków, Nachta. W ostatnim rozdziale zapowiedziano również powrót Zory i MagnaZory i Magna, którzy podziwiali nową formę miecza Asty. Wygląda na to, że Asta i Nacht mają duże problemy, ponieważ Zora i Magna to także dwa najpotężniejsze demony. Czy mogą więc pokonać te trudności? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Black Clover 290: Szczegóły fabuły

Kolejny numer serii mangi będzie kontynuacją walki pomiędzy Astą i Bliźniaczymi Diabłami, które teraz walczą jako jeden człowiek. Asta ma tylko kilka minut, ponieważ nie może utrzymać swojego demona dłużej niż pięć minut. Dlatego fani mogą spodziewać się, że będzie ciężko walczył z Lilith i Namaah. Widzowie są również ciekawi, jak antagonista przeciwdziała antymagicznym atakom Asty.

Rozdział 290 Czarnej Koniczyny oznacza powrót Zory i Magny i prawdopodobnie będą następnymi walczącymi z Astą i Nachtem. Obecna walka prawdopodobnie zakończy się w kolejnej edycji. Dlatego Zora i Magna z pewnością spróbują wykorzystać tę przewagę, stawiając czoła zmęczonemu Asta i kontuzjowanemu Nachtowi.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału

W 289 rozdziale Czarnej Koniczyny widzowie widzieli, jak Asta przecina Namaah, a następnie Lilith użyła swojej magii, aby trzymać go z dala od swojego brata. Powiedział, że to wstyd, że najpierw dostał Namaah. Lilith następnie łączy się z ciałem swojego brata bliźniaka, aby ujawnić jej nową postać. Połączone demony ukazują Asta jako swoją ostatnią ofiarę i nie mogą się doczekać, aż usłyszą, jak krzyczy z bólu. Tymczasem Nacht zdaje sobie sprawę, że jego siła jest znacznie większa, tylko jeden plus jeden. Magia połączonych demonów jest zaskakująco duża i Nacht uważa, że ​​doprowadza go to do szaleństwa. Jednak Asta nie ma pojęcia, ponieważ nie może poczuć magii.

Black Clover 290: data premiery

Fani mogą spodziewać się nieprzetworzonych skanów następnego rozdziału w ten piątek, dwa dni przed jego premierą. Black Clover Chapter 290 ukaże się w niedzielę 18 kwietnia 2021 roku. Fani mogą przeczytać o tym w Shonen Jump / Viz Media i MangaPlus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up