Attack On Titan Sezon 4 Odcinek 6 Spoilery, surowe skany, data premiery

14/02/2022 15:16

Attack On Titan Sezon 4 Odcinek 6 Spoilery, surowe skany, data premiery.

Przez ostatnie pięć lat krytycy nazywali Attack on Titan jednym z najlepszych seriali anime wszech czasów. W ciągu najbliższych pięciu lat będzie uważane za jedno z najlepszych anime wszech czasów. Zamiast być drugą najpopularniejszą mangą na świecie, Attack on Titan jest najpopularniejszą mangą.

Data premiery szóstego odcinka 4 sezonu Attack on Titan

Widzowie wybrali Tytana na swoją ulubioną postać z anime. Fani Tytana z niecierpliwością czekają na nowy sezon i nowe odcinki. To trochę przerażające, ale też daje dużo frajdy dla publiczności. W najbliższej przyszłości nic nie da się przewidzieć. W Attack on Titan wszystko jest możliwe. Wystarczy w to uwierzyć. Attack on Titan S4 Part 2 Episode 6 był na liście życzeń wszystkich w Japonii, ale nadchodzące Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Japonii utrudniają życie fanom Attack on Titan w tym kraju. Więc fani Titana będą musieli czekać.

Atak Tytanów: data i godzina premiery odcinka 6 sezonu 4

Dlaczego odroczenie transmisji Atak na Tytana w Japonii wywołuje tak wiele obaw wśród fanów? Fani zastanawiają się: „Jak długo będziemy musieli czekać na Attack on Titan Sezon 4 Część 2 Odcinek 6? Zaczynamy się irytować. Zostało oficjalnie potwierdzone, że nie będzie więcej opóźnień w odcinku 81. „Więc dlaczego Atak Tytanów, odcinek 6 (sezon 4, część 2) został opóźniony? Kiedy to wyjdzie? I jak wpłynie to na globalne uruchomienie streamingu?

Jak długo będzie opóźnione wydanie 6 odcinka Attack on Titan S4 część 2?

Japońska premiera odcinka 81 zostanie opóźniona o 20 minut, jak informuje oficjalna japońska strona internetowa serialu Shingeki tv. W poniedziałek 14 lutego o godzinie 12:25 JST nowy odcinek zatytułowany „Odwilż” zostanie wyemitowany na antenie NHK General TV w Japonii zamiast zwykłego bloku programowego JST o godzinie 12:05.

Teraz, gdy Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbywają się w Chinach, NHK General TV nadal transmituje wydarzenia na swoim głównym kanale w ramach relacji z igrzysk. Kolejny odcinek Attack on Titan zostanie opóźniony o 20 minut ze względu na transmisję Zimowych Igrzysk Olimpijskich w niedzielę. Nie jest jednak jasne, czy ta nowa ramówka będzie miała wpływ na nadawanie za granicą.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up