Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 23 Data premiery

20/02/2022 08:34

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 23 Data premiery:

Atak na Tytana odcinek 81 dotyczył głównie ocalałych członków Korpusu Śledczego walczących ze swoimi tytanowanymi towarzyszami. Znajome twarze, takie jak Mikasa, Connie, Jean i Commander Shades, przeniosły nas do czasów, kiedy Attack on Titan polegał na zabijaniu tytanów za pomocą sprzętu ODM. Tymczasem niepowstrzymana armia kolosalnych tytanów Eren Yeager maszeruje przez morze, by zniszczyć cały świat. Czy Armin, Mikasa i inni mogą poświęcić świat zewnętrzny w imię swojej wolności? Dowiemy się w odcinku 23 sezonu Attack on Titan.

Poprzedni odcinek odegrał również kluczową rolę w rozwoju postaci Gabi Braun. Zaryzykował życie, aby uratować przyjaciół przed Eldianem i kontynuował poszukiwania Falco. Jednak, ku przerażeniu Gabi, Falco jest już w drodze do Rakaho Village, gdzie ma zamiar go zjeść tytaniczna matka Connie. Czy już jest za późno, by uratować Falco? Przynieśliśmy najnowsze aktualizacje odcinków anime Shingeki no Kyojin.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 23 Zapowiedź i spekulacje

Klip zapowiadający pokazuje Annie Leonhart, znaną również jako Tytan Kobiecy, budzącą się z pozornie wiecznego snu. Jeśli pamiętasz, dokładna kolejność Erena brzmiała: „Anuluj wszystkie hartowania”. Więc walka może być koszmarem dla reszty świata, ale z pewnością jest błogosławieństwem dla Annie. Uwolnił ją z tytanowego kryształu, który ją uwięził, dając jej kolejną szansę na ponowne połączenie się z ojcem.

Tymczasem Connie zabiera Falco do zniszczonego miasta Rakago, gdzie na ziemi leży jego matka. Przez cztery lata nic się nie ruszał ani nie jadł. Jest jak kawałek surowego mięsa, który wita śmierć jako luksus. Connie nie ma jednak zamiaru porzucać matki. Myślę, że Armin jest jedyną osobą, która może to powstrzymać. Ponieważ Armin jest dziedzicem Tytana, może po prostu zaoferować poświęcenie się zamiast Falcona.

Shingeki no Kyojin Sezon 4 Odcinek 22 Podsumowanie

Odcinek zaczyna się epickim przemówieniem Erena Yeagera mówiącym o wykorzenieniu każdego, kto gardzi Eldianami. Stara się poświęcić całą ludzkość, aby chronić swoich przyjaciół i ojczyznę, w której dorastał. Ten szalony pomysł może wydawać się ulgą dla Jean, Connie i Mikasy, ale Armin jest przekonany, że to zbyt wysoka cena, by zapłacić za wolność. Tymczasem na zakrwawionych ulicach Shighanshiny tytani Zeke'a pożerają żołnierzy Paradisa.

Kaya potknęła się o skałę, gdy była ścigana przez tytana, gdy Gabi pojawiła się jako jej bóstwo opiekuńcze i powaliła go. Wygląda na to, że zdał sobie sprawę, że na tym świecie nie ma „zła absolutnego”. Każdy człowiek ma swoje dobre i złe strony, a uogólnianie całej rasy ze stron podręcznika historii jest po prostu szaleństwem. Dzięki połączonym wysiłkom Mikasy, Armina, Jeana i Shadisa, Pure Titans są pod opieką.

Później Gabi znajduje Armina i Mikasę w magazynie i błaga go, aby zapewnił Falco bezpieczeństwo. Jednak, ku jego przerażeniu, Falco został już wysłany do Rakago Village, aby nakarmić matkę Connie z tytanami. Tymczasem Reiner leży nieprzytomny pod lichym schronieniem z poważną raną klatki piersiowej. Gdy Gabi opowiada, jak zbroja Reinera rozpadła się wraz z wybuchową aktywacją Erena, wszyscy wywnioskowali, że rozkaz Erena musiał uwolnić również Annie.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 23 Data premiery

Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 7 zostanie wyemitowany w niedzielę, 20 lutego 2022 r. Będzie zatytułowany „Sunset” i zostanie wydany w Japonii i innych krajach wschodnich w poniedziałki ze względu na różnice w ich strefach czasowych. Wersja tego samego odcinka z napisami powinna ukazać się kilka godzin później. Tutaj zebraliśmy czasy premiery 82. odcinka Atak Tytanów w różnych krajach.

USA i Kanada: 12:45 (20 lutego)
Wielka Brytania: 20:45 (20 lutego)
Niemcy, Włochy, Hiszpania, Hiszpania: 21:45 (20 lutego)
Japonia: 12:05 (21 lutego)
Indie: 2:15 IST (21 lutego)
Australia: 5:15 (21 lutego)

Oglądaj odcinek 82 Atak Tytanów online – szczegóły transmisji

Najnowsze odcinki Attack on Titan Final Season są dostępne w popularnych serwisach streamingowych anime, takich jak Crunchyroll, Hulu, Funimation i Netflix (w wybranych krajach).

Powiązane posty

Go up