Atak Tytanów Sezon 4, część 3 – data premiery, spoilery, fabuła i nie tylko

05/04/2022 15:50

Atak na Titan Sezon 4, część 3, data premiery, spoilery, fabuła i nie tylko!

Atak na Titan Sezon 4 jest obecnie kontynuowany w swojej drugiej części. Do zakończenia drugiej części pozostał tylko jeden odcinek, a potem czeka nas trzecia część. MAPPA ogłosiła niedawno, że AoT będzie kontynuować swoje anime z kolejną częścią w ostatnim sezonie.

Ta decyzja z pewnością była zaskakująca, gdyż wiele osób myślało, że drugi sezon będzie ostatnim. Jednak biorąc pod uwagę, ile rozdziałów pozostało do omówienia w anime. Porozmawiajmy o dacie premiery części 3 sezonu 4, spoilery i nie tylko.

Podsumowanie drugiej części sezonu 4 Attack on Titan

W podsumowaniu 4 sezonu Atak Tytanów, część 2, byliśmy świadkami najdziwniejszych zwrotów akcji w historii. Zobaczmy, co wydarzyło się w ostatnim sezonie AoT.

strona Erena

Większość historii w części 2 obracała się wokół Erena i jego eskapad. Początkowo połączył siły z Zeke, aby kontynuować swoje plany inwazji na Marley. Jednak Zeke nie podejrzewał, że jego brat miał własne pomysły.

Kiedy już wiedział, gdzie są Ścieżki, Eren pokazał swoją prawdziwą naturę i powiedział Zeke'owi, że nie ma zamiaru przyłączać się po jego stronie. Zamiast tego używał Zeke'a jako marionetki, dopóki nie przejął Ścieżek.

W opowiadaniu poznaliśmy również Ymir i jej historię. Była niewolnicą i była maltretowana. Jego właściciel wykorzystał swoją zdolność do przekształcenia się w tytana na swoją korzyść, powodując jeszcze większe cierpienie.

Eren wykorzystał ją, by wywołać zamieszanie, a teraz udaje się do Marley, aby zabić wszystkich, w tym niewinnych ludzi. To jest odpłata Erena za wszystko, co Eldianie cierpieli przez wieki.

Druga strona

Gdy Eren przygotowuje swój marsz, druga strona również przygotowuje się do przeciwstawienia się Erenowi i jego Tytanom z Muru. Hange tworzyła niezwykłą grupę ludzi, którzy wcześniej byli wrogami. Jednak teraz, gdy mają przed sobą wspólny cel, postanowili współpracować.

Sprawy nie potoczą się tak dobrze, ponieważ między tymi postaciami jest dużo złej krwi. Jednak to jest istota sytuacji. Na razie powinni zignorować wszystkie rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości i po prostu skupić się na tym, co ma nadejść.

Eren zamierza wszystko zniszczyć i odtworzyć świat fantasy. Aby wykonać to zadanie, musi jednak stawić czoła silnym przeciwnikom, w tym swoim najlepszym przyjaciołom. Ciekawa dynamika rozegra się w drugiej części finału sezonu.

Atak Tytanów Sezon 4 Część 3 Spoilery

Ostatnia część ostatniego sezonu będzie następstwem realizacji planu Erena. Wszystko, co zbudowałeś, jest na ten moment i wszystkie owoce twojej pracy w końcu zaowocują.

Chociaż determinacja Erena jest stalowa, nadal będzie musiał walczyć z przyjaciółmi. Może nawet będziesz musiał ich zabić w tym procesie. Czy Eren do końca dotrzyma swojego planu, czy też nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji? Wkrótce się dowiemy.

Atak na Titan Sezon 4, część 3 – data premiery

Studio zapowiedziało Attack on Titan sezon 4 część 3, jednak oficjalna data premiery anime nie jest jeszcze znana. Mam nadzieję, że wkrótce poznamy dokładną datę.

Oglądaj Attack on Titan sezon 4 część 3

Atak Tytanów Sezon 4 Część 3 będzie dostępny do oglądania online w języku angielskim na Crunchyroll i Funimation.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up