Atak Tytanów, sezon 4, część 2, spoilery, aktualizacje, data premiery

2 lata ago

Atak Tytanów, sezon 4, część 2, spoilery, aktualizacje, data premiery.

Od premiery w 2013 roku Attack on Titan (jap. Shingeki no Kyojin) przyciągnął rzesze fanów anime. W serialu wyemitowano już 75 znakomitych odcinków. Ta ostatnia bitwa w Attack on Titan w sezonie 4, część 2, kończy serię. Manga Hajime Isayamy posłużyła jako inspiracja dla serii. Wyprodukuje go MAPPA, z Jun Shishido jako głównym reżyserem i Yichiro Hayashi jako reżyserem Attack on Titan: The Final Season.

Kompozycję serialu na sezon 4 napisał Hiroshi Seko, natomiast postacie stworzył Tomohiro Kishi. Attack on Titan ewoluował od swoich korzeni jako alternatywa dla literatury postapokaliptycznej, obejmująca pisarstwo o wielkiej urodzie i mrocznej fantazji. Gdy seria dobiega końca, fani z niecierpliwością czekają na ostatnie zwroty akcji. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o drugim odcinku 4 sezonu Attack on Titan.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 12 Część 2 Data premiery

The Dawn of Humanity, 12. odcinek 4 sezonu Atak Tytanów, część 2, będzie miał premierę w niedzielę, 3 kwietnia w Stanach Zjednoczonych. Jednak zostanie wydany w Japonii 4 kwietnia, w następny poniedziałek. Data i godzina wydania różnią się w zależności od kraju ze względu na różnice w strefach czasowych i odległościach fizycznych. Aby obejrzeć odcinek z angielskimi napisami, trzeba będzie trochę poczekać. Kolejna sekcja zawiera więcej informacji na ten temat.

Czy nadchodzi sezon 4, część 2 „Ataku na Tytana”?

Pozostało jeszcze 22 rozdziały mangi, które mają zostać zaadaptowane do serialu telewizyjnego. Z tego powodu możemy założyć, że 4 sezon „Atak na Tytana” będzie zawierał od 10 do 16 odcinków, chociaż nie wydano oficjalnego oświadczenia o liczbie odcinków. Znamy już tytuł pierwszego odcinka części 2! (Odcinek 76 w wydaniu światowym). Odcinek będzie się nazywał „Danzai”, co po japońsku oznacza „proces” lub „wyrok”.

Atak na Tytana: Część 2: Co dalej?

Mistrzowski plan Erena i Zeke'a został ujawniony przed drugim odcinkiem 4 sezonu Attack on Titan. Wszyscy Eldianie zostaną wysterylizowani, co raz na zawsze wyeliminuje zagrożenie ze strony Tytanów. W tym czasie mają nadzieję, że Rozróba będzie przestrogą dla innych krajów. Jak dotąd wszystko idzie dobrze. Eren to wciąż tajemnica. Stał się tak nieprzewidywalny, że trudno powiedzieć, czy naprawdę zrealizuje swój plan. W mandze Eren ma przełomowy spisek, który, jak wiedzą czytelnicy, będzie miał druzgocące konsekwencje.

To wszystko, co możemy powiedzieć, nie ujawniając zbyt wielu szczegółów fabuły. Czysty tytan właśnie uratował życie Zeke'owi, kiedy widzieliśmy go po raz ostatni. Plan upadnie, jeśli umrze, a przyszłość Eldian byłaby zapewniona. Znaczenie Zeke'a w tej historii sprawia, że ​​trudno sobie wyobrazić, żeby odszedł bez jęku. Tak czy inaczej, nie ma więcej czasu do stracenia. Atak na Titan Sezon 4, część 1 zobaczył, że Marleyanie zbliżyli się do Paradis. Reiner jest gotowy na Erena, a Tytan Opancerzony ma bardzo duże szanse na pokonanie Tytana Ataku w ich pojedynku.

Jeśli uda mu się pochłonąć Tytana Opancerzonego, Eren będzie nie do powstrzymania. Chyba że Tytani połączą siły, by mu pokrzyżować plany. Tymczasem przyszłość Gabi i Falco pozostaje w zawieszeniu. Jeśli w niedalekiej przyszłości jeden z nich okaże się wyjątkowym Tytanem, może nastąpić poważna zmiana historii. Falco, którego ostatnio widzieliśmy, przemienił się w czystego Tytana. Już teraz wiadomo, że ci dwaj wojownicy mogą się ze sobą zmierzyć. Pod koniec dnia wszystko zadecydują Eren, Mikasa i Armin. Eren mógł zrazić swoich dwóch najbliższych przyjaciół nie bez powodu, skoro już z nimi skończył. Widok, jak łamie im serca w ten sposób, jest bolesny i mamy nadzieję, że celem Erena jest coś więcej niż tylko ludobójstwo. W razie potrzeby Mikasa i Armin mogą pokonać Erena.

Czy jest jakaś nadzieja, że ​​Eren Yeager zmieni swoje postępowanie? Czy uważasz, że Marley będzie w stanie pokonać Eldian, czy też uważasz, że Paradis ostatecznie wyjdzie na szczyt? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak potoczy się.

Czy zaplanowano premierę czwartego sezonu „Attack on Titan”, część 2?

„Atak na Tytana” Sezon 4 Część 2 prawdopodobnie rozpocznie się dokładnie w miejscu, w którym zakończyła się część 1. Pomiędzy sezonem 3 a finałem sezonu nie będzie skoku czasu, tak jak nie będzie skoku czasu między dwiema połowami sezonu 4.

Powiązane posty

Go up