Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 Data i godzina premiery

2 lata ago

Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 Data i godzina premiery

Najnowszy odcinek Attack on Titan Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 pokazał nam poświęcenie sojuszu. Zdecydowali się uratować świat, nawet jeśli w rezultacie zaszkodzi to ich własnym ludziom.

Connie podejmuje ważną decyzję, która zmieni go jako osobę.

Sezon wkrótce się kończy. Mając około 10 oczekujących rozdziałów, spodziewamy się wielu nowości. Gdy tylko ten sezon dobiegnie końca, otrzymamy zapowiedzi ze studia MAPPA. I czekamy na Ciebie w przedostatnim i ostatnim odcinku.

Miejmy nadzieję, że będzie kolejny mini-sezon. 6-7 dobrze rozegranych odcinków może to zrobić. Jednak złożenie tego wszystkiego w jednym filmie nie będzie dobrą decyzją. I jeszcze kwestia fabuły. Czy zakończenie zostanie zmienione?

Czy pozostanie bez zmian i zrujnuje anime dla fanów? Dowiemy się wkrótce.

Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 11

Historia zmierza do zdrowego zakończenia. Sądzimy oczywiście, że Eren zostanie aresztowany. Manga nie może zakończyć się masowym ludobójstwem. Świat zostanie zbawiony. Czy nie możemy się doczekać, jak to się okaże?

Jak przekonać Erena do rezygnacji z tego marzenia? A kiedy tak się stanie, jaki będzie los mieszkańców Raju?

Marley i Eldianie zakończą swój spór. Ta długa bitwa powinna się skończyć, a Theo Magath może być człowiekiem, który doprowadzi do tej zmiany. Ale co z resztą świata? Czy przyjmie mieszkańców Raju?

W końcu jeden z nich próbował ich deptać.

Najważniejsza rzecz nie jest w tej bitwie. Dopiero walka wprawia w ruch obecną podróż. A w głębi duszy wszyscy wiemy, że przeznaczeniem sojuszu jest walka z Erenem. To, co mamy nadzieję zobaczyć w 11 odcinku 11 sezonu AOT, część 2, to to, czy wszyscy przeżyją, czy też kogoś stracą.

Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 Data premiery

21 marca 2022 r. wyemitowany zostanie ostatni odcinek 4 sezonu Attack on Titan. Będzie to retrospektywa, tj. Attack on Titan Sezon 4 Część 2 Odcinek 11. W Japonii ukaże się o 12:05 JST, a 30 minut później ukaże się wersja z napisami.

Poniżej przedstawiamy datę premiery 27. odcinka sezonu 4 Attack On Titan, oto czas wydania dla różnych głównych stref czasowych:

15:35 UTC dla wszystkich
7:35 PST dla Ameryki
1:05 ACST dla Australii i Oceanii
21:05 IST dla Indii
16:35 CET dla dotkniętych obszarów

One Piece Episode 1014 i Mushoku Tensei Chapter 80 również zostaną wydane w tym tygodniu, aby fani mogli je przeczytać.

Atak na Tytana Finałowy sezon część 2 Odcinek 11 Debata

Theo Magath miał jedną z najważniejszych scen w całym odcinku. Przyznał się innym, że się mylił.

Eldianie nie powinni cierpieć za zbrodnie swoich przodków. Odkrywcy lubią wojowników: są równi i nie są winni. Magath przeprasza za swoje czyny.

To bardzo ważne. Teraz sojusz zasługuje na swoją nazwę. Fakt, że ich wewnętrzny konflikt jest tak dobrze rozwiązany, wyjaśnia ich obecny związek. Jeśli nie mogą się ze sobą połączyć, nie mają szans na pokonanie Erena. Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 pokaże im dokonujące przełomów.

Plan inwazji na port był dość interesujący, biorąc pod uwagę, że powstał tak szybko. Armin i Connie, najbardziej zaufani, odwracają uwagę Yeagerytów fałszywą historią. Przekonują strażników, by zrzucili detonator i uratowali statek.

Kiedy Floch wpada w szał, szybko zostaje obezwładniony. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. To zmusza Armina i Connie do podjęcia trudnej decyzji. Connie zabija Daza i Samuela.

Gdy zaczyna się zamieszanie, Tytani zostają uwolnieni. Attack on Titan Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 pokaże, czy ten atak się powiedzie, czy nie.

Lady Azumabito mówi coś interesującego. Nie zgadza się z planem Erena, by zniszczyć świat. Prawdą jest, że gdy to się stanie, Paradis nie będzie miał już wrogów. Ale nie będzie pokojowo.

Świat po prostu się zmniejszy. Już wkrótce zamanifestuje się ludzka natura. Raj zostanie podzielony na kilka części i będą trwały konflikty.

AOT Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 Spoilery

Teraz sprawdź następny odcinek. Naszym celem tutaj jest dokuczanie ci o odcinku, nadwrażliwość i voila.

Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 będzie nosił nazwę Flashback.
Walka jest niezwykle gorąca. Armin jest ranny, a Connie zrobiła coś nie do pomyślenia.
Annie i Reiner przekształcili się i są zajęci walką z Yageristami.
Sojusz dociera do Azumabito.
Ze zdziwieniem dowiadują się, że przygotowanie samolotu zajęło dużo czasu.
Nie da się tak długo trzymać Yeagerystów na dystans.
Zmiażdżenie Marleya zajmie około 4 dni. A pół dnia spóźnieni mogą podróżować na duże odległości i niszczyć wszystkich.
Liberio powinno być jednym z tych miejsc, które są zmiażdżone.
Hange jest zniechęcona.
Wtedy Lady Azumabito wymyśla coś interesującego! Dowiemy się wkrótce.

Gdzie obejrzeć Attack on Titan Sezon 4 Część 2 Odcinek 11?

Istnieje wiele sposobów legalnego przeglądania AOT. Attack on Titan Sezon 4 Część 2 Odcinek 11 można zobaczyć w japońskiej telewizji za pośrednictwem NHK General TV. Jednak większość ludzi woli wersję z angielskimi napisami. Crunchyroll, Funimation i Hulu to źródła, z których możesz je przesyłać strumieniowo.

Zdecydowanie zalecamy, aby wszyscy fani zwrócili się do legalnych źródeł oglądania, a nie do piractwa filmu. Animatorzy dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć nam tak imponujące treści. Musimy ich nagrodzić za dobrze wykonaną pracę.

Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się wszystkiego o dacie i godzinie premiery odcinka 11 sezonu finałowego AOT, część 2. Czekając, przeczytaj również nasz artykuł o postaci Pokimane.

Powiązane posty

Go up