Atak na Tytanów, sezon 4, przecieki, historia, data premiery, fabuła

20/04/2022 17:33

Atak na Titan Sezon 4 wciąż trwa. Ostatni sezon rozpoczął się w 2020 r., kontynuowany w 2021 r., powrócił w 2022 r. i powróci jeszcze raz w 2023 r. w ostatnim łuku. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, tak, jeśli to czytasz i zastanawiasz się, gdzie będzie następny odcinek Attack on Titan, będziesz musiał trochę poczekać. Spekuluje się, kiedy ukaże się 88. odcinek, jakie rozdziały materiału źródłowego zostaną zaprezentowane i jakiego rodzaju narracji możemy się spodziewać w 2023 roku.

Attack on Titan sezon 4 część 3 (znany również jako Attack on Titan Last Sasion część 3) i zakończenie ostatniego rozdziału serii są omówione w tym podsumowaniu. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, gdzie zakończyła się historia, zapoznaj się z naszym podsumowaniem 87 odcinka Atak Tytanów.

Oczekuje się, że trzeci i ostatni sezon Attack on Titan zostanie wyemitowany w przyszłości.

Zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami Attack on Titan: The Final Season Part 3 powróci w 2023 roku. Twitter podał te informacje wraz z zapowiedzią trzeciego odcinka czwartego sezonu, który został zamieszczony na oficjalnym koncie serialu (które możecie zobaczyć poniżej). Niewiele więcej wiemy. Jednak biorąc pod uwagę coraz bardziej napięty harmonogram MAPPA, jest mało prawdopodobne, że data premiery zostanie jeszcze bardziej opóźniona.

Atak Tytanów Odcinek 88 Oczekiwana data premiery

Od debiutu, prawie 10 lat temu, Attack on Titan przeszedł wiele dat premier. Od 2013 roku do chwili obecnej nowe sezony anime zostały wydane w zwykłych okresach wiosennych, letnich i zimowych. Jeśli tak, to data premiery Atak Tytanów Odcinek 88 będzie prawdopodobnie późną zimą/wczesną wiosną 2022 r. lub wczesną wiosną 2023 r.

Czemu ? Pierwsze dwie części ostatniego sezonu zostały wydane w grudniu 2020 r. i styczniu 2022 r. Jeśli nie ma opóźnień w produkcji, powinniśmy być w stanie dostarczyć o tej samej porze w przyszłym roku, o ile nie ma innych problemów. Aby przyspieszyć tworzenie trzeciej części, zdamy sobie sprawę, że jest ona krótsza niż dwie poprzednie.

Atak Tytanów: Sezon 3 to film, prawda?

Krążyły plotki, że ostatni sezon Atak Tytanów zostanie przerobiony na film. Filmy anime, takie jak Jujutsu Kaisen 0 i Demon Slayer Mugen Train, które są uważane za kanon, pomogły podsycić ten trend. Tutaj jednak tak nie jest. Trzeci i ostatni sezon Attack on Titan nie będzie filmem, ale raczej serią telewizyjnych odcinków opartych na ostatnich rozdziałach mangi.

Czego można się spodziewać po trzeciej i ostatniej części ostatniego sezonu Attack on Titan

Przede wszystkim wydaje się, że długa walka między Paradise i Marley dobiega końca. Wielkim znakiem zapytania trzeciej części jest to, jak to się kończy. Otoczony bitwą pod Paradis, Eren rozpoczął Rumbling, akt końca świata, który wykorzystuje Tytanów do celów wojskowych. Po zabiciu wszystkich poza Paradis, Eren zamierza pozwolić swoim przyjaciołom cieszyć się życiem, nieskrępowanym cyklem zemsty, który zaprowadziłby ich z powrotem do „demonów” Paradis.

Na drodze Erena stoi zbieg sił między Paradis i Marley. Wśród nich Mikasa, „siostra Erena”, jego dawni koledzy z Korpusu Zwiadowczego i reszta oddziałów Marleya. Zanim dojdziemy do ostatecznego starcia, czeka nas kilka niespodzianek. Floch jest najważniejszy. Pomimo postrzelenia przez Gabi, oddany porucznik Erena przeżył jego upadek do wody. Spodziewaj się, że odegra ważną rolę w ostatnim akcie serialu.
Szachownica prawdopodobnie też się nie poruszyła dla Zeke'a. Po działaniach Erena w części 2, Zeke utknął obecnie w Coordinate, ale jeśli ktokolwiek może wydostać się z blokady czasowej, to właśnie on.

Ponadto globalne szaleństwo Erena może spowodować, że niektórzy Jaegeriści, którzy go wspierają, wypowiedzą swoją lojalność. O wyniku wojny można było zadecydować, czy popierają, czy też sprzeciwiają się Erenowi. W sumie ma nadzieję, że Eren i Mikasa spotkają się w ostatecznej walce o losy świata. Jeśli uda jej się przekonać go do porzucenia wojennej ścieżki, może to zmienić świat.

Powiązane posty

Go up