Atak na Tytana Odcinek 23 Wyjaśnienie zakończenia: Jaka jest historia Annie Leonhart? a Levi żyje?

21/02/2022 08:57

Zawartość

 • 1 Atak na Tytanów odcinek 23 kończący wyjaśnienie: Jaka była historia Annie Leonhart?
  • 1,1 Czy pan Leonhart nie żyje?
  • 1.2 Co się stanie z komandorem Keithem?
  • 1,3 Czy Armin próbował pomóc Gabi znaleźć Falco?
  • 1,4 Kim jest nowy przywódca Yeagerists?
  • 1,5 Co się stało z kapitanem Hange i Levim? Czy naprawdę są martwi?

Atak na Tytana Odcinek 23, zatytułowany „Zachód słońca”, przedstawia historię Annie Leonhart. W następnym odcinku najpierw udajemy się do Dzielnicy Stohess, gdzie Hitch Dreyse i żołnierze zbierają ocalałych i ciała tych, którzy stracili życie w Rumblingu.

Zobaczymy również krótką historię Annie Leonhart, jak jej ojciec, pan Leonhart, wyszkolił ją na żołnierza. Ponadto, pod koniec odcinka, widzieliśmy, jak Hange i Levi wracają z długo oczekiwanym powrotem. Jeśli przegapiłeś 23. odcinek Attack on Titan, nie martw się. W tym artykule wyjaśnimy szczegółowo wyjaśnione zakończenie odcinka 23. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy.

Atak na Tytanów odcinek 23 kończący wyjaśnienie: Jaka była historia Annie Leonhart?

Atak na Tytana Odcinek 23 rozpoczyna się w Dzielnicy Stohess, gdzie Hitch Dreyse i żołnierze zbierają ocalałych i zwłoki tych, którzy stracili życie w Rumblingu.

Mieszkańcy tej dzielnicy są wściekli w Eren z powodu Rozbicia Muru. tytani. Stracili bliskich. Jednak niewielu zwolenników Erena twierdzi, że poświęcenie jest konieczne, ponieważ imperium Eldian odzyska chwałę dzięki Dudniącemu Erenowi.

Publiczność podzieliła się na dwie grupy, co zauważył Dreyse i pozostali żołnierze. Dowódca Hitch następnie informuje ich, aby wrócili do kwatery głównej, aby sprowadzić więcej żołnierzy, ponieważ będą musieli przerwać walkę.

Gdy Dreyse wychodzi, widzi smugę cieczy wypływającą z piwnicy, aby przyjrzeć się bliżej, wchodzi do piwnicy, a Annie Leonhart chwyta nóż do gardła Dreyse od tyłu. Groźba, że ​​jeśli zacznie krzyczeć, poderżnie jej gardło.

Atak na Tytana, odcinek 23-Annie Leonhart
Atak Tytanów, odcinek 23-Annie Leonhart (przez Funimation)

Ale Dreyse z łatwością zdołał przyszpilić Annie Leonhart i mówi, że nie ma mocy, by cokolwiek zrobić, a po przyszpileniu Annie Dreyse również zobaczył krew wypływającą z ręki Annie. Annie mówi, że jeśli znowu zacznie krzyczeć, zmieni się teraz w tytana.

Dreyse mówi, że nie ma mocy, by przekształcić się w Tytana; potem do drzwi pukają żołnierze, a Dreyse postanawia, że ​​nie będzie krzyczeć i nie zrujnować tuszowania Annie.

Następnie widzimy ich oboje w stajni dla koni. Oboje omawiają cztery lata, kiedy Annie była uwięziona w krysztale. Annie mówi, że to było jak sen. Czasami słuchała armin rozmawiał z nią i słyszała też niekończące się tyrady Dreyse'a o kiepskich mężczyznach.

Annie ujawnia również, że kiedy szkło pękło i obudziła się, usłyszała, jak Eren zwraca się do wszystkich poddanych Ymira, którzy zamierzają zniszczyć świat. Annie zapytała Dreyse, czy Eren podchodzi do tej części poważnie.

Następnie, gdy jadą na koniu do przodu, Annie po raz pierwszy widzi, że maszerują Tytani z Muru. Dreyse mówi jej, aby spojrzała w dół i zobaczyła całą rzeź, która miała miejsce.

Annie ujawnia swoją przeszłość w odcinku Atak Tytanów 23
Annie ujawnia swoją przeszłość w odcinku Atak Tytanów 23 (poprzez Funimation)

Annie stopniowo otwiera się na temat swojego wczesnego życia. Wyjawiła, że ​​była chwalona za zabijanie ludzi. A w Marley, poza jego ziemią, można było zabijać cywilów i żołnierzy.

Wierzyli, że odpokutują za grzechy Eldii i ratują świat. Tak wielu ludzi, których zabili, było uzasadnione.

Następnie Annie opowiada również o swoim dzieciństwie. Mówi, że jej biologiczni rodzice porzucili ją po urodzeniu. Jej matka miała romans z Eldianinem, dlatego się urodziła, ale zaraz po urodzeniu została porzucona i zabrana przez obcokrajowca ze strefy internowania krwi Eldian.

Od dzieciństwa Annie była szkolona jako bezwzględna maszyna do zabijania, ponieważ jej pan Leonhart chciał, aby Annie została żołnierzem, aby mieć dobre życie. Minęły lata, a ona wielokrotnie przechodziła ten rygorystyczny trening, aż stała się bezwzględną zabójczynią i odpłaciła panu Leonhartowi wszystkimi ciosami, które wcześniej zadał Annie.

Pobił pana Leonharta tak bardzo, że nie mógł już chodzić prosto, ale Leonhart był podekscytowany. Powiedział: „Teraz możesz zabijać bez żadnej broni”. W ten sposób stała się bezwzględną zabójczynią, ponieważ nie miała żadnych emocji i nie obchodziło ją zabijanie ludzi.

Annie ujawnia swoją przeszłość w odcinku Atak Tytanów 23
Annie ujawnia swoją przeszłość w odcinku Atak Tytanów 23 (poprzez Funimation)

Później pan Leonhart wrócił i przeprosił Annie i powiedział jej, że rzeczy, których ją nauczył, były złe i kazał jej do siebie wrócić. Widząc płacz ojca, Annie zrozumiała, że ​​pan Leonhart zawsze uważał Annie za swoją córkę.

I w przeciwieństwie do niej, są inni ludzie, którzy chcą spotkać się ze swoimi bliskimi po raz ostatni, zanim Eren's Rumbling ich zabije. Więc musi spotkać się z panem Leonhartem po raz ostatni.

Czy pan Leonhart nie żyje?

Nie, pan Leonhart żyje w rejonie internowania w Marley. Widzimy, że pan Leonhart i inni ludzie eldiańskiej krwi są zaniepokojeni, gdy zobaczyli sen Erena, w którym Eren powiedział, że zmiażdży świat z Paradis.

Wszyscy chcieli być uratowani i próbowali ostrzec wojsko, że nadchodzi Eren Yeager z Tytanami z Muru i że muszą teraz odejść, zanim on przybędzie i zabije wszystkich.

Ale wojsko nie zgadzało się z panem Leonhartem i innymi i doszło do bójki między nimi, po której usłyszeliśmy huk kuli. Ale skoro przeczytaliśmy mangę, możemy zapewnić, że pan Leonhart jeszcze nie umarł.

Annie Leonhart w Atak na Tytana, odcinek 23
Annie Leonhart w Atak na Tytana, odcinek 23 (przez Funimation)

Co się stanie z komandorem Keithem?

Gdzie indziej widzimy, że komandor Keith jest z rekrutami, gdy przybywa jeden z żołnierzy i informuje Keitha, że ​​Yeagerists przejmują cały zamek, a jeśli znajdą Keitha, nie wiedzą, co z nim zrobią.

Rekruci informują Keitha, aby się ukrył. W odpowiedzi Keith powiedział, że teraz nie ma dla niego miejsca i że rdzeń armii jest już martwy. Yeagerists zdobędą moce i przejmą kontrolę nad mieszkańcami Paradis, zdobywając ich poparcie.

Tacy jak komandor Keith zostaną oczyszczeni, więc Keith informuje ich, aby robili to, co mówią Yeagerists i nie byli nieposłuszni i nie wpadali w ich szeregi, a kiedy nadejdzie dzień, aby wstać w ich szeregi i naprawić operację od środka.

Czy Armin próbował pomóc Gabi znaleźć Falco?

Gdzie indziej Armin jest spięty wszystkim, co się dzieje. Nie może zdecydować, czy decyzja Erena o zabiciu świata stojącego za Paradis jest słuszna, czy nie. Po długiej dyskusji z mój domConnie postanawia, że ​​spróbuje pomóc Gabi znaleźć Falco, a on powie Connie, aby zatrzymała matkę tylko jako odwróconego Tytana i uratowała przed nim Falco.

Gabi żegna się z panem Brausem i jego rodziną i natychmiast wychodzą, aby dowiedzieć się, gdzie jest Falco. Być może w kolejnym odcinku zobaczymy konfrontację Armina i Connie, gdzie Armin będzie próbował uratować Falco. Ale możemy też zobaczyć, jak Connie zmienia zdanie.

Floch, Mikasa i Jean w odcinku Ataku na Tytana 23
Floch, Mikasa i Jean w odcinku Atak Tytanów 23 (przez Funimation)

Kim jest nowy przywódca Yeagerists?

Floch jest nowym liderem The Yeagerists. Ujawnia, że ​​on i Eren omówili swoje plany dziesięć miesięcy wcześniej i planowali uzyskać moc Tytana Założycielskiego za pomocą Zeke a następnie rozpocznij Dudnienie.

Ponieważ plan Erena w końcu się powiódł, Floch chce, aby wszyscy Yeagerists przyłączyli się do niego w budowaniu nowej Eldii. Mikasa również przybywa na miejsce, a Floch mówi Mikasie i Jean, że Eren rozwiązuje problemy poza wyspą i że Floch usunie niechęć wewnątrz.

Mówi także Jean, aby odpoczęła, ponieważ walczyła wystarczająco dużo przez cztery lata. Floch pyta Jeana, czy chce wstąpić do wnętrza jako zastępca, ponieważ jest jednym z bohaterów.

Mikasa pyta Flocha, co stało się z kapitanem Hange i Levim. Na to Floch odpowiada, że ​​Zeke ich zabił.

Atak na Tytana Odcinek 23 Wyjaśnienie zakończenia: Levi wciąż przetrwa
Wyjaśnienie zakończenia Atak na Tytanach w 23 odcinku: Levi wciąż żyje (poprzez Funimation)

Co się stało z kapitanem Hange i Levim? Czy naprawdę są martwi?

Jak przewidywaliśmy w naszym Poprzedni artykułten odcinek będzie oczekiwanym powrotem Hange i opłata kapitana. I dokładnie to wydarzyło się pod koniec odcinka 23. Widzimy, jak Pieck i Theo Magath dyskutują o Dudnieniu, a potem pojawia się Hange Zoe.

Najpierw Cart Titan idzie zjeść Hange, ale Hange mówi, że jest całkowicie nieuzbrojona i potrzebuje pomocy, ponieważ Levi ledwo żyje i będzie potrzebowała pomocy Piecka i Theo Magatha. Levi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up