Asta wznawia walkę z Lucyferem w 322 rozdziale „Czarnej Koniczyny”.

02/02/2022 17:56

Asta podejmuje walkę z Lucifero w rozdziale 322

W rozdziale 321 Mimosa wykorzystuje całą swoją pulę many, aby uleczyć Asta i odzyskać go. Mogła uciec z Astą, ale nie tego chce Asta. Chociaż ledwo może chodzić, bierze swój antymagiczny miecz i stopniowo schodzi na pole bitwy, gdzie Yuno walczyła z Lucifero wraz z Mereoleoną. Czy Yuno zdoła wypełnić ogromną lukę władzy, współpracując z Astą? Dowiemy się w Black Clover, rozdział 322

Nie sądzę, żeby tchórzliwe słowa Sekkego o niezdolności Asty były całkowicie szalone. Kapitanowie magicznych rycerzy nie byli w stanie podrapać wielkiego mistrza diabła, nawet łącząc siły. Jaką różnicę zrobiłby zmaltretowany, zadyszany mag w porównaniu z żywą inkarnacją potwora? Czy Yuno i Asta mają szansę w starciu z Lucifero, jeśli połączą siły? Tutaj przedstawiamy najnowsze aktualizacje rozdziałów mangi Black Clover.

Czarna koniczyna, rozdział 322, spoilery i surowe skany

W rozdziale 322 Asta dołączy do Yuno i Mereolony, by walczyć z Lucifero. Dzięki nowym mocom Yuno może energicznie teleportować się i atakować po ataku z różnych kierunków. Tymczasem Asta i Mereoleona zmierzą się bezpośrednio z demonem. W obecnej sytuacji szanse na zwycięstwo są jednak niewielkie, nawet przy połączeniu ich mocy. Tak więc jedynym możliwym sposobem na zwycięstwo jest zdobycie przez Asta i Liebe ogromnej władzy w następnym rozdziale. Czy pamiętasz, jak Naruto uwolnił pełną moc Dziewięcioogoniastego przeciwko Painowi? Czegoś podobnego oczekujemy od Asty i Liebe w rozdziale 322.

Poza tym nie byłbym zaskoczony, gdybym Sekke pojawił się jako słabszy bohater i pomógł Aście we wszystkim, co ma. Niestety, surowe skany i spoilery dla Black Clover Rozdział 322 nie zostały jeszcze wydane. Zwykle pojawiają się na trzy dni przed oficjalną premierą, więc zajrzyj tu między środą a czwartkiem. zatrzymamy to

Rozdział 322 Podsumowanie

W rozdziale 322 Sekke drży ze strachu na samą myśl o kontynuowaniu tej walki. Wygląda na to, że nie wierzy już w Magicznych Rycerzy i jest pewien swojej porażki. Tymczasem Yuno stara się stawić opór Lucyferowi. Nawet ze swoją błyskotliwą przemianą nie był w stanie przebić się przez ciało demona. Wydaje się, że różnica mocy między nimi jest zbyt duża.

Używając Yuno jako odwrócenia uwagi, Mereolone zakrada się za Lucifero i zadaje jeden ciężki cios za drugim. Przywódca demonów jest zaskoczony, widząc, że magia Mereolone rośnie wykładniczo w czasie. Kiedy zajmują Lucifero, Mimosa wykorzystuje całą swoją magię uzdrawiania, by uleczyć rany Asty. Mógł uciec z Astą, ale postanowił potraktować go na miejscu, aby zachować ostatnią nadzieję na walkę.

Sekke nie widzi logiki w próbie Mimozy i jest zniesmaczony, że zmarnowali doskonałą okazję na ucieczkę. Pamięta czasy, kiedy w swojej wiosce uważano go za cudownego, ale wszystko zmieniło się w dniu, w którym wkroczył do królewskiej stolicy. Dni wstępnego egzaminu Magicznych Rycerzy minęły mu przed oczami, pamiętając, jak jego zbytnia pewność siebie kosztowała go mecz z Astą.

Po raz pierwszy Sekke żałuje, że nie może stać się silniejszy przez te wszystkie dni. To jest test rzeczywistości, którego potrzebował do rozwoju swojego charakteru. Ku zaskoczeniu wszystkich Asta wstaje i mocno ściska miecz. Całkowicie ignorując ostrzeżenia Mimosy, stopniowo udaje się na pole bitwy, by ponownie skonfrontować się z Lucyferem.

Black Clover Rozdział 322 – data premiery

Black Clover Manga Rozdział 322 zostanie wydany w niedzielę, 6 lutego 2022 r. Nowe rozdziały Black Clover manga są zwykle publikowane w każdą niedzielę, chyba że w tygodniowym harmonogramie wystąpi opóźnienie.

Gdzie czytać mangę Czarnej Koniczyny?

Manga Black Clover jest publikowana jako część magazynu Weekly Shonen Jump, który ukazuje się w każdą niedzielę. Ostatnie trzy rozdziały są dostępne za darmo, ale aby przeczytać całą serię, musisz się zasubskrybować. Jeśli jesteś użytkownikiem IOS, możesz przeczytać go tutaj. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz go przeczytać tutaj.

Powiązane posty

Go up