Anime: Siedem grzechów głównych S4 odcinek 23

14/06/2021 05:53

Rozpoczęła się weryfikacja. Tryb gotowości zakończy się za 2 dni. Siedem grzechów głównych to japońska manga marzeń skomponowana i narysowana przez Nakabę Suzuki. Oto początek i zakończenie, które fani powinni wiedzieć o dacie i godzinie premiery odcinka 23 sezonu 4 Siedmiu Grzechów Głównych (dubbingowany w języku angielskim).

Czego fani mogą się spodziewać po 23. odcinku Siedmiu grzechów głównych?

Fani mogą obejrzeć 23 odcinek Seven Deadly Sins na Netflix o 17:55 16 czerwca 2021 r. Fani z całego świata mogą również oglądać sceny w TV Tokyo i BS TV. Widzowie mogą oglądać pierwsze cztery sezony w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych.

Anime Siedem Grzechów Głównych

Siedem grzechów głównych to świetne anime pokazowe. Opowiada o niesamowitym zgromadzeniu rycerzy i o tym, jak raz po raz uratowali miejsce Britannii.

Księżniczka Isabel Liones wyrusza na fantastyczną wycieczkę, aby ich odnaleźć po tym, jak źli święci rycerze prawie zniszczyli jej dom. Spotyka Meliodasa, grzech gniewu i przywódcę grzechów, i odkrywa, że ​​jego los i Meliodasa są ze sobą powiązane w skomplikowany sposób ze względu na przekonania, z którymi się stykają.

Co było w odcinku 22?

W odcinku 22 Pani Jeziora ujawnia reszcie Grzechów, że to Merlin poprosił o wykonanie Trumny Wiecznej Ciemności, aby Król Demonów i Najwyższe Bóstwo mogły zostać tam naprawione.

Jednak Merlin zainicjował również zmarłego Chrono Coffin, aby dać Królowi Demonów wystarczające możliwości przejęcia odpowiedzialności za ciało Meliodasa. Odkrył, że naprawienie Króla Demonów i Najwyższego Bóstwa nie wystarczyło. Musi się upewnić, że w każdym razie jeden z nich ugryzie pył, by dostarczyć Chaosu. Jednak Pani Jeziora odkrywa, że ​​Matka Sokoła była po prostu Chaosem i że ten element istnieje obecnie w ciele Artura. Dowiadujemy się, że Cath jest brzydką bestią Cath Palug, która zjada jedno z ramion Artura.

Wreszcie Artur pozornie pokonuje bestię wskrzeszonym Excaliburem. Merlin wysyła każdego ze swoich powierników z powrotem do Liones, podczas gdy ona zostaje, by opiekować się Arturem. Odcinki kończą się również, gdy Cath powraca, aby całkowicie pożreć Arthura Siedem grzechów głównych Odcinek 23 Sezon 4 Data i godzina premiery [English Dubbed]Siedem grzechów głównych, sezon 4, odcinek 23 zawiera znacznie więcej

W odcinku 23 Siedmiu grzechów głównych, Grzechy i Elizabeth mogą pojawić się, aby pomóc Arturowi i Merlinowi w walce z Cath. Artur może zmiażdżyć zwierzę, trzymając je w sobie. Scena 23, zatytułowana „Wieczne Królestwo”, zostaje odkryta pod koniec sceny 22. Cath nie mógł zostać wykorzeniony, mimo że siła Chaosu Artura zmiażdżyła go, ponieważ miał w tym część, siłę po spaleniu ręki Artura. Merlin weźmie udział w walce z Cath, podczas gdy Artur zostanie ranny i znajdzie się w trudnej sytuacji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up