28 niezwykłych anime jako remake Healer

26/11/2021 14:26

Trudno jest znaleźć anime, które przyciągnie twoją uwagę, a jeszcze trudniej jest znaleźć podobne anime, takie jak Ponów z Kurator.

Redo of Healer to seria anime z gatunku dark fantasy. To był jednym z najbardziej kontrowersyjnych seriali w 2021 roku ze względu na centralny charakter przemocy, krwi, scen przymusowego seksu i innych bardzo dojrzałych tematów.

Chociaż tego typu motywy są bardzo popularne w serii anime z gatunku dark fantasy, tSą to również czynniki, które sprawiają, że takie mroczne anime z gatunku fantasy przyciągają wzrok.

Jeśli szukałeś wszędzie czegoś nowego do zobaczenia, ale nie miałeś szczęścia, nie szukaj dalej! Oto lista 28 anime, takich jak Redo of Healer, które sprawią, że będziesz na palcach.

Dodając dalej, że czasami te seriale anime z gatunku mroczne fantasy zemsty mogą zawierać przerażające i niepokojące sceny, które czasami mogą być zbyt straszne dla niektórych osób.

Nasz zespół przeprowadził pełne badania, zanim wymienił listę serii anime podobnych do Redo of Healer. Wcześniej omówiliśmy osobny post na gdzie można zobaczyć Redo of Healer; możesz sprawdzić.

Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do dyskusji.

28 Anime jak przerobić Healera:

Liceum DxD

Jeśli chodzi o seriale anime dla dorosłych z gatunku dark fantasy, Liceum DxD Jest to jedna z tych serii anime, które powinny pojawić się na liście.

Serial oparty jest na Isseiu, który trafia do świata demonów, aniołów i upadłych aniołów.

Issei został po raz pierwszy przyjęty do szkoły koedukacyjnej i sytuacja szybko się poprawiła, gdy piękne dziewczyny zaprosiły go na randkę.

Mimo to, ku jego niedowierzaniu, dziewczyna zabiła go na pierwszej randce. Mimo to został ponownie wskrzeszony przez Rias Gremory.

Liceum DxD
High School DxD (Źródło zdjęcia TNK)

Jest głównym miłosnym zainteresowaniem Isseia, gdy ten odrodzi się jako jego sługa. Musisz dostosować się do swojego nowego życia, gdy trwają walki z upadłymi aniołami.

Wspomnieliśmy na liście High School DxD, ponieważ Issei jest trochę obrzydliwy i zboczony; dlatego seria jest pełna nagości i fanservice, dzięki czemu jest przyjemniejsza dla publiczności.

Ale oprócz tej serii ma również dobry rozwój postaci i dobrą historię, co jest również jednym z powodów, dla których ma przyzwoite oceny.

Shinmai Maou no Testament BURST lub Testament siostry New Devil BURST

Shinmai Maou no Testament BURST lub Testament siostry New Devil BURST
Shinmai Maou no Testament BURST lub The Testament of Sister New Devil BURST (Źródło zdjęcia: Produkcja IMS)

Testament of Sister New Devil BURST lub po prostu BURST jest podobny do Redo of Healer, ponieważ zawiera wiele odsłoniętych i seksualnych scen w serii.

Opowiada o przygodach Basary Tojo, młodego człowieka, który ma dwie przyrodnie siostry Mio Naruse i Marię Naruse.

Po zawarciu magicznego kontraktu mistrz-niewolnik z Basarą, staje się panem otaczających go dziewcząt.

Teraz Basara musi pomóc Mio z klanów demonów i bohaterów.

A jedyny sposób, w jaki rozwinie swoją siłę, to erotyczna przyjemność.

Drzwi

Drzwi
Drzwi (źródło: zdjęcia A-1)

Gate jest następny na naszej liście ze względu na mroczne motywy i graficzną projekcję przemocy, morderstwa, napadu itp.

Ale do tego fabuła serialu jest całkiem niezła i czasami nawet ty będziesz się śmiać, gdy ją oglądasz.

Historia zaczyna się w Tokio, gdzie nagle otwiera się portal i nagle na miasto zaczynają atakować oddziały orków, smoków i rycerzy.

Główny bohater, Yōji Itami, udaje się odesłać te stworzenia z powrotem do swojego świata, po czym Itami i drużyna zostali wysłani do jego świata, aby dowiedzieć się, co dzieje się w jego świecie i dlaczego zaatakowali Japonię.

Kiedy Itami przybywa na miejsce, poznaje nowych przyjaciół, którzy nie są ludźmi, a teraz stara się stworzyć między nimi więź na świecie.

W serii zobaczysz różne stworzenia, takie jak elfy, ludzie Inu, ludzie Usagi, ludzie Neko (co brzmi uroczo) i inne.

Szkoła więzienna

Szkoła więzienna
Szkoła Więzienna (Źródło zdjęcia: IMDb)

Prison School to jeden z tych seriali, które znalazły się wśród kontrowersyjnych tematów jako Redo of Healer.

Serial opowiada o chłopcach przyjętych do prywatnej akademii dziewcząt Hachimitsu. Odsetek kobiet w szkole jest znacznie wyższy niż to, co akceptują chłopcy.

Pięciu chłopców przyjętych do szkoły to straszni zboczeńcy, więc już można się domyślać, co to za serial i co można z niego przyjąć.

Nie chcemy zagłębiać się w szczegóły (nie psujmy zabawy); Zostawimy to Tobie, aby transmitować serię.

Grzech: Nanatsu no Taizai (Siedem grzechów głównych)

Bez Nanatsu nie ma Taizai ani Siedmiu Grzechów Głównych
Grzech: Nanatsu no Taizai lub siedem grzechów śmiertelnych (Źródło zdjęcia: myanimelist.net)

Sin: Nanatsu no Taizai lub Seven Mortal Sins to najbardziej kontrowersyjna seria wszech czasów. Zawiera wiele nagich scen seksu i nawet ich już nie cenzuruje.

Serial opowiada o Lucyferze, który spotyka Lewiatana, który chce zostać Królem Demonów, a żeby to zrobić, muszą robić bardzo paskudne rzeczy.

Serial nie jest już cenzurowany i pełen dorosłych tematów.

To jedna z tych serii, która zawiera wszystkie perwersyjne rzeczy, o których możesz pomyśleć.

Połączenie Sky / Yosuga no Sora

Następna na naszej liście jest Sky of Connection lub znana również jako Yosuga no Sora.

Jeśli chodzi o kontrowersyjne tematy, takie jak kazirodcza miłość, „Sky of Connection czy Yosuga no Sora”, to musiało znaleźć się na naszej liście.

Adaptacja przebojowej powieści o tym samym tytule, seria zawiera również wątki haremowe i nie stroni od nagości scen kazirodztwa i seksu. Ale poza tym serial jest także wspaniałym dramatem romantycznym.

Historia opowiada o dwóch braciach o imionach Haruka i Sora, którzy zostali osieroceni po tym, jak ich rodzice zginęli w wypadku samochodowym.

Połączenie Niebo lub Yosuga no Sora
Sky of Connection lub Yosuga no Sora (napisy: Twincest, grafika komputerowa, Sky Of Connection)

Następnie przeprowadzają się do domu dziadków, aby z nimi mieszkać. Haruka, główny męski bohater, jest łagodną, ​​łagodną osobowością, która opłakuje stratę swoich rodziców.

Wstąpiła do szkoły i zaczęła mieć romantyczny związek z innymi dziewczynami w szkole.

Sora, główna bohaterka i siostra bliźniaczka Haruki, to delikatna i samotna dziewczyna. Często trudno ci z kimś porozmawiać lub otworzyć się.

Zarówno Haruka, jak i Sora rozwijają romantyczne uczucia do siebie, stąd seria pokazuje kazirodczą miłość, nagość itp.

Niektórzy ludzie mogą mieć trudności z transmisją tej serii anime.

Harem końca świata

World's End Harem to kolejna kontrowersyjna seria anime z ostatnich czasów, ponieważ jest bardzo podobna do Redo of Healer, ponieważ zawiera wiele z tych scen (wiesz, co mamy na myśli) w serii.

Akcja serialu toczy się w 2040 roku, kiedy młody człowiek o imieniu Reito został poddany kriostazie.

Harem końca świata
Harem na końcu świata (napis: Crunchyroll)

Czeka na uratowanie przez lekarstwo, a po pięciu latach, kiedy się budzi, odkrywa, że ​​pojawił się niebezpieczny wirus MK (mordercy), który atakuje mężczyzn i w rezultacie 99,9 procent mężczyzn na świecie nie żyje.

Reito wkrótce odkrywa, że ​​on i pięć osób przechodzących kriostazę wykształcili odporność na wirusa MK.

Teraz skierowali go na misję, w której będzie musiał uczestniczyć w programie hodowlanym i zapłodnić jak najwięcej kobiet w ciążę.

Więc to wystarczy, aby dać ci wyobrażenie o tym, co możesz zaakceptować z tej serii Anime.

Zero miejsca docelowego

Zero miejsca docelowego
Fate Zero (napisy: Ufotable)

Fate Zero to kolejna seria podobna do Redo of Healer, która rozgrywa się dziesięć lat przed wydarzeniami z Czwartej Wojny Świętego Graala.

Serial jest pełen rozlewu krwi, krwi i przemocy z porywania i mordowania dzieci, a także wiele innych dojrzałych tematów.

Więc ta seria jest brutalna i tylko jeśli lubisz ten gatunek anime dark fantasy, po prostu musisz go obejrzeć; w przeciwnym razie unikaj tego.

Magiczna dziewczyna Madoka Magica

Następna na naszej liście jest Magical Girl Madoka Magica. Powodem umieszczenia tej serii anime na liście jest to, że zawiera dużo przemocy, co ma miejsce również w przypadku Redo of Healer.

Kiedy po raz pierwszy emituje tę serię, ludzie często uważają, że jest to zwykła seria anime, w której występuje grupa uroczych dziewczyn z college'u, które są urocze i zdrowe, ale tutaj się nie udają. Serial prawdopodobnie przestraszy Cię do szpiku kości.

Magiczna dziewczyna Madoka Magica
Magiczna dziewczyna Madoka Magica (napisy: szyb)

Seria anime jest wypełniona mroczną fabułą, która zawiera dużo przemocy między dziewczynami, a nawet szalone sceny, które niektórzy widzowie mogą pominąć.

Historia zaczyna się w fikcyjnym mieście Japonii, gdzie uczennica o imieniu Madoka i jej najlepsza przyjaciółka Sayaka spotykają małego króliczka.

Stworzenie oferuje dziewczynie kontrakt, że będą musieli walczyć z wiedźmami, które wszędzie szerzyły swoją rozpacz; dziewczyny będą mogły uzyskać magiczne moce.

Potem pojawia się inna tajemnicza dziewczyna, Homura, która próbuje powstrzymać Madokę przed skontaktowaniem się z Kyubeyem..

Wykonane w otchłani

Wykonane w otchłani
Made in Abyss (zdjęcie za pośrednictwem Sentai Filmworks)

Następna na naszej liście jest Made in Abyss. Seria anime jest również bardzo podobna do Magical Girl Madoka Magica i zawiera dużo przemocy.

Po pierwsze, przed rozpoczęciem serii możesz mieć błędne przekonanie, że jest ona oparta na uroczych, uroczych dziewczynkach; Ile to będzie przemocy i rozlewu krwi? Cóż, tutaj się mylisz.

Seria anime jest tak mroczna, że ​​nie będziesz miał pojęcia, w co się pakujesz.

Historia opowiada o dziewczynie o imieniu Riko i jej robocie, którzy są zdeterminowani, aby odnaleźć swoją zaginioną matkę w gigantycznej dziurze zwanej „Otchłanią”. Teraz dziewczyna i jej towarzysz-robot pokonają dowolny kilometr, aby zobaczyć, gdzie jest jej matka.

Seria anime jest pełna krwi, przemocy, morderstw itp., więc prawdopodobnie po określonym czasie będziesz musiał zapomnieć o serii.

Peter Grill i czasy filozofa

Następny na naszej liście jest Peter Grill i Czas Filozofa. Seria anime jest dość podobna do Redo of Healer, ponieważ zawiera dużo nagości i innych motywów dla dorosłych, jak w przypadku Redo of Healer.

Chociaż serial należy do gatunku komedii, zawiera wiele tematów dla dorosłych.

Peter Grill i czasy filozofa
Peter Grill i Czas Filozofa (Źródło: Wolfsbane)

Główny bohater serii Peter Grill to odważna gildia szermierzy, która zwyciężyła w wielu turniejach na całym świecie i została okrzyknięta najsilniejszym człowiekiem na świecie.

Następnie bierze ten tag, aby poślubić córkę Mistrza Gildii Sanctusa, Luvelię.

Ale podobno jest najsilniejszym mężczyzną na świecie, wiele kobiet chce go poślubić i próbować go uwieść, ale Piotr nie chce zdradzać swojej żony Luvelii.

Więc to test lojalności dla Petera. Czy zdoła się oprzeć, czy też zdradzi swoją żonę, Luvelię?

Aby to wiedzieć, będziesz musiał obejrzeć serial anime.

Lord Marksman i Vanadis

Kolejni na naszej liście są Lord Marksman i Vanadis. Seria zawiera wiele pięknych dziewczyn i mnóstwo nagich scen i innych tematów dla dorosłych, co ma miejsce również w przypadku Redo of Healer.

Lord Marksman i Vanadis
Lord Marksman i Vanadis (napis: Funimation)

Już pierwszy odcinek serialu wystarczy, aby odwrócić uwagę. Historia opowiada o młodym panu Tigrevurmud Vorn, któremu król nakazuje udać się do sąsiedniego kraju i wypowiedzieć im wojnę.

Po przybyciu do sąsiedniego kraju spotyka Eleonorę Viltaria, jedną z siedmiu Vanadis i piękna panna wojenna z wrogiego kraju.

Co się dzieje po tym? Cóż, do tego będziesz musiał obejrzeć serial anime.

Ajin

Ajin
Ajin (źródło obrazu Netflix)

Następna na naszej liście jest seria anime o nazwie Ajin. Ta seria jest podobna do Redo of Healer pod względem przemocy i krwi.

Serial anime opowiada o uczniu Nagai Kei, który aspiruje do bycia lekarzem. Ale tutaj problem polega na tym, że jest Ajinem (pół człowiekiem, pół czarnym duchem).

Ajin jest jednym z najbardziej przerażających stworzeń wśród mas. Boją się ich przeciętni ludzie.

Chociaż rząd obiecuje ich chronić, eksperymentują z Ajinami, aby znaleźć sekrety, w jaki sposób mogą wyzdrowieć z tak śmiertelnych ran i jak mieli tak ogromną moc.

Teraz nasz bohater Nagai Kei, Ajin, który aspiruje do zostania lekarzem, jest rozdarty między ludźmi a Ajinami i chce zakończyć ten konflikt między ludźmi.

Akame ga Kill

Akame ga Kill
Akame ga Kill (źródło obrazu Netflix)

Kolejna seria anime na liście to Akame ga Kill. Dodanie tej serii anime do listy jest podobne do Redo of Healer, z niektórymi motywami dla dorosłych.

Historia opowiada o Tatsumi, wieśniaku, który podróżuje do stolicy, aby zarobić na życie. Stolica jest pełna korupcji, a wieśniacy są często wykorzystywani.

Pewnego dnia postanawia walczyć o to, co słuszne, i dołącza do grupy Night Raid, by walczyć ze skorumpowanym Imperium.

Mushoku Tensei

Mushoku Tensei
Mushoku Tensei (kredyt: Funimation)

Mushoku Tensei jest następny na naszej liście. Powodem włączenia tej serii anime jest to, że jest ona dość podobna do Redo of Healer pod względem nagości, przemocy i innych tematów dla dorosłych.

Seria anime dark fantasy opowiada o mężczyźnie w średnim wieku, który umiera po uderzeniu przez ciężarówkę i budzi się z nowym ciałem w innym świecie.

Nazywa się Rudeus. Ze względu na swoje odziedziczone powinowactwo i wczesny trening, Rudeus staje się bardzo biegły w magii w tym świecie.

Teraz, aby poznać jego podróż w tym świecie, będziesz musiał obejrzeć ten serial anime.

Elfen skłamał

Następna na naszej liście jest Elfen Lied. Elfen Lied to także mroczny gatunek anime fantasy, podobny do Redo of Healer.

Uwzględnienie tego na liście oznacza, że ​​seria zawiera nagość, przemoc, a nawet krew. Niektóre z tematów z serii anime należały do ​​kontrowersyjnych tematów w Internecie.

Elfen skłamał
Elfen Lied (Źródło zdjęcia AT-X)

Historia zaczyna się, gdy Kouta i Yuka znajdują na plaży zakrwawioną dziewczynę i decydują się uratować jej życie i zabrać ją do domu, ale niewiele wiedzieli, że nie jest z tego świata.

Jest jednym z mutantów rasy zwanej Diclonii, który głównie chce zniszczyć całą ludzkość i stworzyć swoją rasę.

Dziewczyna, którą próbowali uratować, jest podobna pod tym względem, że jest maszyną do zabijania.

Elfen Lied porusza wiele dojrzałych tematów, takich jak uprzedzenia, przemoc fizyczna, izolacja społeczna, wyobcowanie, zemsta, a nawet zazdrość. Dlatego seria anime zawiera takie sceny graficzne.

Seria jest odpowiednia tylko dla publiczności, więc możesz oglądać tę serię anime, jeśli lubisz gatunek anime lub jego koncepcję..

Powstanie bohatera tarczy

Następny na naszej liście jest Rising of the Shield Hero. Zawarliśmy to anime, ponieważ motyw anime jest podobny do Redo of Healer, czyli Revenge Thriller.

Seria oparta jest na Naofumi, bohaterze tarczy, który jest uważany za najsłabszego w swoim świecie, ponieważ jest bohaterem tarczy.

Powstanie bohatera tarczy
Podniesienie bohater tarczy (kredyt: Crunchyroll)

Jego życie wywróciło się do góry nogami, gdy niesłusznie został oskarżony o napaść seksualną na swojego kolegi z drużyny, której nie popełnił.

Ludzie zaczęli go zastraszać i całe królestwo zwróciło się przeciwko niemu; potem Naofumi w końcu zdecydował, że porzuci to wszystko i spróbuje oczyścić swoje imię.

Chociaż główna różnica między bohaterem Powstania Bohatera Tarczy, Naofumi, a remake'iem Keyaru Uzdrowiciela, polega na tym, że Keyaru został oślepiony przez zemstę i nie miał żadnej empatii, w Wznoszeniu tarczy bohater Naofumi okazuje trochę współczucia.

Umieściliśmy tę serię na liście, ponieważ zawiera ona sceny graficzne dla dorosłych i rozlew krwi, co jest podobne do Redo of Healer.

Szalony

Szalony
Berserk (Źródło zdjęcia: Netflix)

Berserk zajmuje czwarte miejsce na naszej liście. Jest to jedna z najmroczniejszych serii anime, jakie kiedykolwiek powstały w gatunku dark fantasy, ponieważ jest pełna przemocy.

Główny bohater serii, Gus, jest dobrym szermierzem, który brutalnie zabija demony, i dołącza do gangu o nazwie „Band of the Hawk”, a wkrótce z czasem awansuje na rangę i zostaje jednym z najlepszych szermierzy. tam.

Seria zawiera brutalne sceny walki i sceny graficzne, a jeśli lubisz cieszyć się serią anime opartą na średniowiecznej Europie, ta seria jest koniecznością.

Zabójca goblinów

Goblin Slayer zajmuje drugie miejsce na naszej liście.

Seria anime zawiera dużo nagości, przemocy i motywów dla dorosłych, co czyni ją jedną z najczęściej oglądanych serii anime w gatunku dark fantasy.

Zabójca goblinów
Pogromca goblinów (kredyt AT-X)

Podobnie jak Redo of Healer, Goblin Slayer jest również jedną z serii thrillerów o zemście.

Historia opowiada o Zabójcy Goblinów, który z pewnością zemści się, wykorzeniając wszystkie Gobliny na świecie, gdy Gobliny zabiły jego rodzinę.

Dołącza do jednej z grup gildii i stara się wypełnić swoją misję.

Serial jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w ostatnich czasach, pierwszy odcinek zaczyna się od Goblina prowadzącego kobiety do jaskini, aby je zmusić, a tego rodzaju ekstremalne sceny graficzne są obecne w całej serii.

Jest to również jeden z powodów, dla których spotkał się z dużą reakcją fanów. Ale mimo to, ponieważ ma wielu fanów, umieściliśmy tę serię anime na naszej liście.

Wymazany

Wymazany
Usunięto (środki Netflix)

Następna na liście jest Usunięta. Usunięte anime jest nieco podobne do Redo of Healer pod względem przemocy. Seria anime jest dość wciągająca i często znajdziesz się na klifie w każdym odcinku.

Serial opowiada o podróżach w czasie i obraca się wokół chłopca o imieniu Satoru Fujinuma. Satoru może cofnąć się w czasie i uniknąć śmierci i wypadków.

Postanawia cofnąć się, cofnąć w czasie, aby zmienić swoją przeszłość.

Serial jest bardzo dojrzały i ma dobrą historię. Abyś cieszył się oglądaniem tego.

Arifuret

Arifuret
Arifurette (kredyt: Funimation)

Następna na naszej liście jest Arifureta, która nieco różni się od przeciętnego anime isekai. Historia opowiada o Hajime Nagumo, który zostaje wezwany do innego świata fantasy jako bohater.

I wszyscy oprócz Hajime otrzymali wyjątkową moc i zdolności, ale Hajime nie ma mocy do walki z potworami i smokami.

Co teraz zrobisz? Czy podda się i poświęci, czy też spróbuje walczyć ze smokami tym, co ma? Cóż, żeby to wiedzieć, będziesz musiał obejrzeć serial anime.

Powodem włączenia tej serii anime jest to, że pokazuje rozlew krwi i inne motywy dla dorosłych, co jest podobne do Redo of Healer.

Niebieski egzorcysta

Niebieski egzorcysta
Niebieski egzorcysta (Źródło zdjęcia: Netflix)

Następny na naszej liście jest Blue Exorcist. Jest dość podobny do Ponawiania Uzdrowiciela pod względem przemocy i krwi.

Serial opowiada o braciach Okumura. Rin Okumura, starszy brat, odkrywa, że ​​on i jego brat bliźniak są dziećmi Szatana, zrodzonymi z ludzkiej kobiety.

Następnie dołącza do zakonu Prawdziwego Krzyża i pracuje jako egzorcysta, ukrywając prawdziwą tożsamość, że jest synem szatana.

boga zjadacz

Następna na naszej liście jest anime z gatunku dark fantasy God Eater.

Powodem umieszczenia tej serii anime na liście jest to, że jest ona nieco podobna do Redo of Healer pod względem intensywnych scen walki i rozlewu krwi.

boga zjadacz
God Eater (kredyt: Ufotable)

Ale poza tym fabuła tej serii anime jest doskonała i powinieneś ją sprawdzić, jeśli lubisz gatunek anime dark fantasy ze świetnymi sekwencjami akcji i fabuły.

Akcja toczy się w postapokaliptycznej Japonii w 2071 roku, gdzie Ziemia jest na skraju wyginięcia z powodu stworzenia o imieniu Aragami.

Aragami nagle pojawił się w tym postapokaliptycznym świecie i zaczął zabijać ludzi.

Teraz wszystkie nadzieje ludzkości są w rękach elitarnych członków grupy zadaniowej zwanej God Arcs, wyszkolonej do eksterminacji Aragami lub God Eater na świecie.

Stary dom

Następna na naszej liście jest Claymore, która jest podobna do Redo of Healer w pokazywaniu krwi i przemocy.

Seria anime z gatunku dark fantasy zawiera oszałamiające sceny walki. Opowieść dotyczy w zasadzie dwóch stworzeń o imionach Yoma i Claymore.

Jomy to demony; szerzą chaos wszędzie i mogą łatwo wtopić się w ludzi i przybrać postać ludzi, którzy wcześniej jedli.

Stary dom
Claymore (źródło: Nippon TV)

Yoma boją się Claymores. Claymore to pół-człowieczki, pół-demonki. Claymores mają ostatecznie stać się Yomą (kompletnymi demonami).

W serialu główna bohaterka Clare próbuje ocalić ludzkość przed Yomasem i ratuje sierotę o imieniu Raki, która ostatecznie pomaga jej zachować człowieczeństwo.

Kraina jasności

Następna na naszej liście jest Land of the Lustrous. Powodem włączenia tego anime jest to, że zawiera kilka ekstremalnych scen walki podobnych do Redo of Healer.

Kraina jasności
Land of the Lustrous (źródło: Animax Asia)

Serial jest znakomity pod względem fabuły, a każdy odcinek kończy się w napięciu.

Serial osadzony jest w odległej przyszłości, w której mikroskopijne organizmy zasiedlają ziemię, nowe i nieśmiertelne życie bez płci.

Nazywają się Houseki. 28 klejnotów tutaj musi walczyć z księżycami, którzy regularnie je atakują i zamieniają w dekoracje.

Każdy z 28 klejnotów pełni rolę wojownika lub medyka do walki z księżycami.

Pan

Pan
Overlord (Źródło zdjęcia: Netflix)

Kolejna seria anime na liście to Overload. Ta seria anime jest nieco podobna do Redo of Healer pod względem dojrzałych motywów, które zawiera.

Historia zaczyna się od chłopca o imieniu Momonga, który jest fanem gier wideo. Ten chłopiec-gracz zostaje uwięziony w grze wideo jak król-wojownik.

Szybko odkrywa, że ​​nikt na tym świecie nie ma z nim szans, a tym samym planuje uczynić ten nowy świat swoim Imperium i szuka silniejszego przeciwnika do pokonania.

Legenda o legendarnych bohaterach

Następna na naszej liście jest Legenda legendarnych bohaterów; Powodem włączenia tej serii anime jest jej podobieństwo do Redo of Healer.

Legenda o legendarnych bohaterach
Legenda o legendarnych bohaterach (Źródło zdjęcia: TV Tokyo)

Legenda o legendarnych bohaterach opowiada o żołnierzu imieniem Ryner, przeklętym przez mistyczne moce.

Pewnego dnia jego Imperium, „Imperium Ronalda”, wyrusza na wojnę z sąsiadem Estabulem.

Tam Ryner traci kolegów z klasy; potem rozpocznij podróż do Znajdź szczątki starożytnego legendarnego bohatera pod rozkazami króla Zion Astal.

W trakcie podróży odkrywa, że ​​z jej powodu w treści rozprzestrzenia się śmiertelna klątwa. Aby poznać jego podróż, będziesz musiał obejrzeć serial anime.

wniosek

Zawarliśmy wszystkie podobne anime, takie jak Redo of Healer. Skupiliśmy się głównie na nagości, przemocy, gore i wielu innych tematach dla dorosłych.

Osoby, które nie lubią oglądać takich seriali, mogą zignorować ten artykuł; Daj nam znać w komentarzach poniżej swojej ulubionej serii anime z gatunku dark.

Powiązane posty

Go up