Ujawniono październikową datę składu PS Plus

02/11/2021 17:10

Jednym z najważniejszych pytań i problemów wśród graczy PlayStation są gry z październikowego składu PS Plus. Gry obejmują gry na PlayStation 5 i PlayStation 4. Kolejną rzeczą, na którą czekają wszyscy gracze, jest to, że Ogłoszony zostanie październikowy skład PS Plus.

Zbliżamy się do końca roku 2021, Istnieje jednak kilka gier, które członkostwo PS Plus ma do zaoferowania na wszystkie nadchodzące miesiące. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem wszystkich plotek i spekulacji na temat usługi świadczonej w nadchodzących miesiącach, czytaj dalej artykuł.

Kiedy zostanie ogłoszony październikowy skład PS Plus na 2021 r. zarówno na PlayStation 5, jak i PlayStation 4?

Jest to ogólny trend, który zauważano przed każdym miesiącem, że gry są ogłaszane w ostatnią środę danego miesiąca. Październikowy skład PS Plus na 2021 r. zostanie ogłoszony 29 września 2021 r., czyli w najbliższą środę.

W oparciu o czas brytyjski, wiedząc, że gry, które będą dostępne w składzie, będą gdzieś dostępne około 16:30.

Kiedy będziemy mogli pobrać gry z październikowej oferty PS Plus?

Wspomnieliśmy już wcześniej, że gry zostaną ogłoszone w dniu 29 września, który jest następny Środa.

Gry w Październik PS Plus skład będzie dostępny do pobrania na 5 października 2021. Jest to pierwszy wtorek miesiąca, a PS Plus na ogół podąża za tym harmonogramem we wszystkich pozostałych miesiącach.

Jakie gry zobaczymy w październikowej ofercie PS Plus?

Oficjalna lista gier nie została jeszcze ogłoszona, ale niektóre plotki i spekulacje twierdzą, że Październik PS Plus skład będzie obejmować Piekło przegrywa, taktyczna strzelanka osadzona w czasach II wojny światowej. Ta gra będzie dostępna na PlayStation 5.

Październik PS Plus
Hell Let Loose może być jedną z gier dostępnych w przyszłomiesięcznej wyprzedaży PS Plus. (źródło: Sony)

Możemy założyć, że plotki o tej grze są trafne z kilku powodów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy widzieliśmy kilka beta testów Hell Let Loose, które były hostowane na platformie Sony. Sądząc po tym, możemy powiedzieć, że premiera gry wydaje się dość oczywista.

Wydawca gry, Team17, jeszcze nie potwierdzony nic o spekulacjach i plotkach, które szerzą się na rynku.

Na razie nie słyszeliśmy nic o dołączeniu gier na PlayStation 4 dla Październik PS Plus uszeregować. Na potwierdzenie wiadomości o grach, które będą dostępne, wszyscy będziemy musieli poczekać do 29 września.

Tak więc ważnymi datami dla październikowego składu PS Plus są 29 września 2021, kiedy gry zostaną ogłoszone. To ostatnia środa września. Kolejna wielka data to 5 października 2021 roku, kiedy wspomniane gry będą dostępne do pobrania. 5 października to pierwszy wtorek miesiąca.

Gry, które będą dostępne, będą przeznaczone dla obu PlayStation 5 i PlayStation 4. Pozostań w kontakcie z MediaScrolls, aby uzyskać więcej aktualizacji na Październik PS Plus skład na rok 2021. Prześlij też swoją opinię na temat gier, które, jak masz nadzieję, będą dostępne w tym miesiącu.

Powiązane posty

Go up