Gry PS Plus na grudzień 2021 r. [Revealed]

28/11/2021 07:58

Pojawiło się kilka przecieków na temat PS Plus wybór gier dostępnych w PlayStation 5 i PlayStation 4 wyłącznie w grudzień 2021.

Wycieki uzyskano głównie z: Okazje, która jest francuską stroną internetową. Ta strona internetowa ujawniła kilka poprawnych przecieków, abyśmy mogli im zaufać.

Patrząc na to, jak spadły daty, PS Plus wybór gier nie będzie wcześniej dostępnych 1 grudnia 2021.

Gry, których możemy się spodziewać to: Shell of Death na PlayStation 4, DC Super-Villains LEGO Set na PlayStation 4 i God Wrath na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Kiedy Godfall został zrecenzowany w Playstation 5zauważono, że walka była naprawdę dobra. Otrzymał jednak poprawiony wynik 5 z 10.

Problemy w grze to znikomy system grabieży, struktury misji również wydają się być bardzo frustrujące, a przetworzone środowiska uniemożliwiają pełną przyjemność, jaką gra może nam przynieść.

Godfall nie będzie się nazywać Straszny bóg; jednak gra nie pozostawi śladu na tych, którzy w nią grają. Ludzie szybko zapomną o tej grze.

Wybór gier PS Plus zostanie wydany 1 grudnia 2021 r.

PS Plus wybór
Zgarnij gry 1 grudnia 2021 r.

Ludzie nie będą kwestionować przecieków w PS Plus wybór gier, ponieważ witryna ma dobre wyniki w zakresie wykazywania, że ​​większość przecieków okazuje się prawdziwa.

Jeśli masz aktywną subskrypcję, będziesz mógł pobrać gry na PlayStation 4 i PlayStation 5, gdy tylko będą dostępne.

The Next Lurking Game zebrał lepsze recenzje niż Godfall. To jest Zabójcza powłoka, który otrzymał wynik 8 na 10. Walka w tej grze jest jednocześnie fascynująca i wymagająca.

Gdy gracz opanuje ruchy, otrzymuje wspaniałe poczucie nagrody.

Ci, którzy grali Mroczne dusze można znaleźć wiele podobieństw między tą grą a Zabójcza powłoka.

Ton i styl gry są bardzo podobne. Jednak tym, co wyróżnia Mortal Shells wśród graczy, są nowe pomysły zaimplementowane w grze.

Ta gra jest fantastycznym wejściem do tego gatunku, a fani nie zapomną o niej w najbliższym czasie.

Ludzie z PlayStation 4 i PlayStation 5 Otrzymasz bezpłatną aktualizację Mortal Shell do Edycji Rozszerzonej. Jednak w tym momencie nie jest jasne, czy wybór gier PS Plus przyniesie tę aktualizację.

Na koniec porozmawiajmy LEGO DC Superzłoczyńcy. Ta gra jest uważana za jedną z najlepszych Tytuły gier LEGO. Gracz będzie musiał przemierzać nieznane zbiorniki wodne pełne wrogów.

Historia jest fascynująca i pełna żywych scen. Urok LEGO został bardzo dobrze zaprezentowany w grze, któremu towarzyszy bardzo dobry lektor.

Dzisiejsze gry nie mają tych stłumionych pomruków i klipów.

Ta gra pozwoli graczom cieszyć się niektórymi Styl gry LEGO. Będzie wielu złoczyńców, z których każdy jest wyjątkowy na swój sposób, a gra będzie naprawdę zabawna.

W ten sposób gra ostatecznie uzyskała wynik 8 na 10.

Bądź na bieżąco z MediaScrolls, aby uzyskać więcej aktualizacji na PS Plus wybór gry wyjdą 1 grudnia 2021 r.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up