Far Cry 6 – data premiery, godzina, cena, wymagania na PC i szczegóły gry

02/11/2021 14:07

Far Cry 6 Będzie zawierał złego złoczyńcę, który przejmie kontrolę nad pięknym krajobrazem w grze z otwartym światem. Zobaczymy ciężką artylerię i pojazdy załadowane bronią do jazdy i kradzieży. Zaprezentuje się Far Cy Anton Castillo jak dyktator tyrana, który rządzi Yara. Ma u boku syna Diego.

Giancarlo Esposito jest aktorem grającym postać Antóna Castillo, co z pewnością sprawi, że rozgrywka będzie bardzo ekscytująca. Głównym celem gry byłoby zdecydowanie pokonanie Antóna Castillo, ale żeby to zrobić, trzeba poczekać Far Cry 6 na żywo.

Far Cry 6 to gra z perspektywy pierwszej osoby, w której gracz wcieli się w postać Dani rajos. Jest chłopcem z miasta Yaran, który po prostu chce uciec z tego miejsca. Dani Rajos stanął twarzą w twarz z poważną zbrodnią i został zmuszony do wzięcia udziału w wojnie partyzanckiej za walkę z Castillo.

Ubisoft Toronto wykonał świetną robotę, przenosząc się na Kubę, aby poznać język, kulturę i naturę ludzi, którzy stworzyli grę. Widzieliśmy wcześniej, że Far Cry 5 miał pewne porażki, jeśli chodzi o sprawy polityczne. Z tego samego powodu zaniepokojeni są również fani gier Far Cry 6 jak również. Nawid khavari, dyrektor narracyjny gry, zapowiedział również, że gra z pewnością będzie grą opartą na scenariuszach i sytuacjach politycznych.

Jaka jest dokładna data i godzina premiery Far Cry 6?

Data wyznaczona na Daleko Cy 6 uwolnienie jest 7 październikaco to jest dalej? czwartek. Gra zostanie uruchomiona w tym konkretnym dniu na prawie wszystkich platformach do gier, takich jak Microsoft Windows, Amazon Luna, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox Series S, Stadia i Xbox One.

Ci, którzy chcą pobrać grę na swój komputer, mogą to zrobić z Sklep z grami epickimi oraz Ubisoft Connect. Zaraz po premierze Far Cry 6 nie będzie początkowo dostępny na Steamie. Gra zostanie odblokowana w 7 października o 12:01 ostry we wszystkich strefach czasowych.

Ubisoft do przodu
Data premiery Far Cy 6 to 7 października (Źródło zdjęcia: Ubisoft)

Co może być szczyptą kieszeni Far Cry 6?

Gra ukaże się w czterech edycjach: Standardowy, Złoty, Ultimate i Kolekcjonerski. ten Wersja standardowa po prostu da kupującym grę, której cena wynosi 59,99 zł (Rs. 3999) na Xbox Series X i S, PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox One. Ta edycja jest dostępna pod adresem 49,99 zł Rs. 2999 w sklepie Epic Games.

ten Złota Edycja przyniesie grę i przepustkę sezonową. Będzie to dostępne pod adresem 99,99 USD (Rs. 6499) na Xbox Series X i S oraz Xbox One. Jeśli spojrzymy na jego ceny na PS5 i PS4, zobaczymy, że kosztuje nieco mniej: Rs. 6495. W sklepie Epic Games ta edycja będzie dostępna w Rs. 4999

Na Ostatnia edycja, gra zawiera pakiet ostateczny i przepustkę sezonową. To kosztuje 119 USD (Rs 7199) na wszystkich konsolach Xbox. Na konsolach do gier Sony cena jest nieco wyższa: Rs. 7999. Koszt tej konkretnej edycji w sklepie Epic Games Store to Rs. 5499.

Jeśli chcesz Edycja kolekcjonerska gry, wtedy będziesz musiał kupić fizyczny dysk gaI. Ta edycja zawiera również niektóre ekskluzywne przedmioty, takie jak replika tostera, miotacz ognia DIY, dzieło sztuki na temat składania broni, ekskluzywna walizka i stalowa książka, której projekt został opracowany we współpracy z Far Cry 6 znaków. Edycja kolekcjonerska kosztuje około 199,99 zł czyli 14 799 INR.

Wymagania PC dla Far Cry 6

Jeśli mówimy o minimalnych wymaganiach do uruchomienia gry? 1080p, 30 klatek na sekundę a funkcja śledzenia promieni zostanie wyłączona, oto lista:
1. Procesor musi być AMD Ryzen 3 1200, 3,1 GHz, lub możemy też użyć 4-tej generacji Intel i5, 3,2 GHz.
2. GPU, który musi mieć system, to AMD RX 460, który ma 4 GB. Zamiast tego gra będzie działać również na 4 GB NVIDIA GTX 960.
3. Minimalna wymagana pamięć RAM to 8 GB.
4. Pamięć wymagana do uruchomienia gry to 60 GB. W przypadku tak ciężkich gier zawsze zaleca się używanie dysku SSD; jednak gra będzie działać również na dysku twardym.

Far Cry 6
Zagraj w Far Cry 6 w pełni. (Źródło zdjęcia: Ubisoft)

Aby uruchomić grę w 1080p, z 60 klatkami na sekundę przy wyłączonym DirectX Raytracing będziemy potrzebować-
1. Procesor musi być AMD Ryzen 5 3600X lub Intel i7 7700.
2. W przypadku AMD wymagany procesor graficzny to AMD RX VEGA 64 8 GB. Jeśli zdecydujemy się na NVIDIA, wymaganym GPU będzie 8 GB GTX 1080.
3. Niezbędne jest 16 GB pamięci RAM.
4. Podobnie jak w poprzednim przypadku wymagane jest również 60 GB przestrzeni dyskowej.

Jeśli ktoś chce doświadczyć gry w 4K, 30 klatek na sekundęi mają włączoną funkcję RayTracing, muszą używać-
1. Procesor musi być procesorem AMD Ryzen 7 5800X 10. generacji lub Intel i7.
2. GPU musi być NVIDIA RTX 3080 o pojemności 10 GB. Możemy również skorzystać z AMD RX 6800, który ma pojemność 16 GB.
3. Pamięć RAM ma ponownie 16 GB.
4. Pamięć ponownie to 60 GB i dodatkowe 37 GB, które należy zachować na tekstury HD.

Krótki opis rozgrywki w Far Cry 6.

Gracz, który gra Far Cry 6 gra postać Dani Rojas, miejscowego partyzanta. Próbuje wyzwolić swoją rodzinną wyspę Yara z rąk Antóna Castillo, dyktatora wyspy. Deweloperzy z Ubisoft wykonali niesamowitą robotę, tworząc mapę, która jest prawie jak mały kraj.

Do tej pory jest to Największa mapa, jaką zobaczymy w grze Far Cry. Tak duża mapa sprawi, że gracze będą prawidłowo eksplorować to miejsce. Każde miejsce będzie miało swoją ciekawą funkcję.

Gracze mogą odłożyć broń na bok i wtopić się w świat i wydarzenia, które mają miejsce. Może to trwać, dopóki gracz nie stworzy problemu z armią lub wejdzie na obszary zastrzeżone. Unikaj takich działań i odkrywaj wspaniałe piękno natury, które ma dla Ciebie mapa.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up