Call of Duty Modern Warfare 2 przywróci generała Shepharda

04/11/2021 19:13

Pojawiło się kilka przecieków dotyczących Call of Duty Modern Warfare 2 tryb kampanii.

Te stany mówią nam, że możemy zobaczyć Generał Shephard ponownie w grze. W ten sposób fabuła przyniesie nam nowe aspekty w zakresie interakcji między partnerami.

RalphsZawór, użytkownik Twittera, przekazał nam informacje o grze. Dał też wcześniej kilka przecieków, o których nam opowiadali Call of Duty 2022.

Zobaczymy kilka ogromnych zmian w Call of Duty Warzone, moglibyśmy też zobaczyć system moralności.

Według najnowszych informacji fabuła kampanii w grze będzie obracać się wokół karteli narkotykowych. Zobaczymy, jak kilka postaci powraca ze starych gier, a między towarzyszami będzie dużo interakcji.

Mówi się, że Call of Duty Modern Warfare 2 ma przywrócić generała Shepharda.

Na Call of Duty Modern Warfare 2, zobaczymy powrót Grupa robocza 141. Oznacza to, że kilka Nowoczesne postacie wojenne wróci tu w tej grze.

Cena fantomowa i kapitan zobaczymy, a są też doniesienia, które zobaczymy Płotka, Generał Shephard i Mydło.

Call of Duty Modern Warfare 2
Task Force 141 powróci w nowej grze. (kredyt: Call of Duty)

Dużym zainteresowaniem fanów będzie powrót Generał Shephard, jeden z największych złoczyńców Seria Call of Duty Modern Warfare.

Na tej podstawie możemy również założyć, że gra będzie kontynuacją wydarzeń z tytułu z 2009 roku..

Nowe przecieki Call of Duty Modern Warfare 2 wiele mówią o dwóch pierwszych misjach gry. W poniższym wątku jest kilka spoilerów. Więc postępuj ostrożnie.

Później Nowoczesna wojna W 2019 roku Task Force 141 wreszcie powróci w Call of Duty Modern Warfare 2 z różnymi starymi i znanymi postaciami.

W wątku RalphsValve możemy zobaczyć niektóre postacie i warunki środowiskowe, które widzieliśmy w 2009 roku na Modern Warfare 2 mapa faweli.

Wszystko to sprawia, że ​​czujemy się bezpiecznie w temacie kartelu narkotykowego, o którym plotkowano w Call of Duty Modern Warfare 2.

Ilekroć dochodzi do takiego przecieku, każdy powinien przyjąć tę informację z przymrużeniem oka.

Istnieje duża szansa, że ​​pojawią się nowe informacje i kilka rzeczy może się zmienić przed faktycznym wydaniem Call of Duty Modern Warfare 2.

Istnieją duże oczekiwania, że ​​plotki są prawdziwe; jednak zalecamy przyjmowanie go ze szczyptą soli.

Na pewno wiadomość, że wszyscy będziemy musieli poczekać do lata 2022 roku. Gra mogłaby wyglądać i być dokładnie taka, jak ją słyszeliśmy lub wyobrażaliśmy sobie.

Bądź na bieżąco z MediaScrolls, aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty Modern Warfare 2 i powrocie generała Shepharda.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up