Young Justice Sezon 4 Odcinek 11 Data premiery

14/12/2021 08:24

Young Justice Sezon 4 Odcinek 12 Data premiery

Data premiery odcinka 11 sezonu Young Justice to czwartek 16 grudnia 2021. W każdy czwartek do serwisu streamingowego dodawany jest nowy odcinek serialu. W tym sezonie jest teraz 26 odcinków. Fani mogą z łatwością oglądać odcinek 11 sezonu 4 Young Justice, ale czas różni się w zależności od regionu.

Oglądaj online odcinek 4 sezonu Young Justice

Odcinek 11 sezonu 4 sezonu Young Justice jest dostępny wyłącznie w HBO Max w dniu i o godzinie podanej powyżej. Amazon Prime, Google Play, Xfinity, Vudu i Microsoft Store to wszystkie opcje, jeśli chcesz sprawdzić poprzednie sezony serii.

Więcej o 4 sezonie Young Justice

Brandon Vietti i Greg Weisman stworzyli serial animowany Young Justice dla Cartoon Network. Zamiast być adaptacją komiksu Young Justice autorstwa Petera Davida, Todda Dezago i Tylera Perry'ego, jest to oryginalna historia z uniwersum DC, skoncentrowana na superbohaterach nastolatków i młodych dorosłych.

Na San Diego International Comic-Con 20 lipca 2019 roku twórcy serii Vietti i Weisman ogłosili, że seria została wybrana do czwartego sezonu. Czwarty sezon Young Justice: Phantoms został potwierdzony 12 września 2020 r. YJ będzie miał premierę w HBO Max 18 września 2020 r., kiedy to został ujawniony. 2 lipca 2021 r. Greg Weisman potwierdził udział Studio Mir na planie czwartego sezonu The Walking Dead.

16 października 2021 r. HBO Max wydało pierwsze dwa odcinki sezonu 4. W sezonie 4 pojawią się cztery główne historie, z których każda będzie skupiać się na innym członku oryginalnego zespołu z pierwszego sezonu, z sugestią, że Legion Superbohaterów również może wziąć udział . Jednak, gdy członkowie zespołu zajmują się swoimi planami, Beast Boy, który przeżył traumę po pozornej śmierci Superboya na Marsie, zaczyna odczuwać melancholię.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up