Yona the Dawn 2 wreszcie otrzymuje aktualizacje

08/06/2021 04:18

Zawsze się zastanawiałem, dlaczego ludzie są tak podekscytowani anime. Moi przyjaciele, którzy w ostatniej klasie szkoły nawet nie otwierają książek, żeby się uczyć, oglądają anime przez długie noce. Zawsze denerwuje mnie słysząc, jak mówią, że Naruto jest tak niesamowity, że chcą w jego zakończeniu nuty śmierci, a The One Punch to jedna z najlepszych serii w historii. Chociaż nigdy nie widziałem tych kreskówek i nigdy nie wiedziałem, o co to całe zamieszanie. Pewnego dnia w końcu zdecydowałem się obejrzeć serial animowany. I tam przypomniałem sobie aktualny trend.

"Czy to narkotyki?"

„Czy Jeremy jest lepszy od narkotyków?”

Przez ostatnie 3 lata dosłownie skończyłem każdą serię anime, która została stworzona. Nigdy nie dbałem o popularność i oglądałem tylko ten, który mi się podobał, a jeśli mi się nie podobał, przestawałem go oglądać w połowie semestru. Minęły dni i noce, a teraz piszę tutaj o serialu animowanym.

Dzisiaj mam zamiar zrecenzować japońskie anime Yona the Dawn czy Akatsuki no Yona. Seria rozpoczęła swoją pierwszą serię, a teraz pojawiły się wiadomości dotyczące drugiej. Fani z niecierpliwością czekają, czy serial zostanie odnowiony na drugi odcinek, czy nie. Jeśli jesteś fanem. Więc zostań do końca.

Yona the Dawn - Co to jest?

Japoński serial animowany miał swoją premierę 7 października 2014 roku, po zainspirowaniu się wersją mangową. Seria manga była zwykle bardzo popularna dziesięć lat temu, a teraz jest tworzona w webtoon i mandze online.

Zwykle każda popularna manga ma stać się pewnego dnia serialem anime i to samo dotyczy tego jednego-dwa.

Yona the Dawn została napisana przez Mizuho Kusanagi i zilustrowana. Seria manga niedawno zakończyła swoje 35 tomów, ale anime ma tylko jeden sezon.

Historia tego serialu toczy się wokół Yony, pełnej pasji, kreatywnej i silnej młodej kobiety z pasją w oczach. Młoda kobieta odkryła wiele prawd, mieszkając w królestwie. Postanowił zmierzyć się z korzeniami sprawy i za wszelką cenę ocalić swoje królestwo.

Wiele osób myli się, myśląc, że ta seria jest bardziej tematem szkoły średniej lub motywem dziewczyny, ale w rzeczywistości jest to coś więcej. Serial zamieni Twoją wyobraźnię w rzeczywistość i będziesz mógł zobaczyć rzeczy, o których nie pomyślałeś.

Wiele osób ostatnio reaguje i ogląda program i tak zaczyna się popyt na sezon 2. Czy to się kiedykolwiek stanie? Cóż, w następnej sekcji przyjrzymy się bliżej temu tematowi.

Yona the Dawn 2 - Czy to potwierdzone?

Po zakończeniu tego serialu 24 marca 2015 r. ludzie zaczęli spekulować, czy serial odtworzy jej postać. Zaczęło pojawiać się zapotrzebowanie na sezon 2 i studio zamilkło. Program trwał 6 lat, a serial nie potwierdził drugiego sezonu po tylu latach. Teraz publiczność również porzuciła nadzieję i przechodzi do kolejnego serialu animowanego.

Studio nigdy nie odwołało koncertu, ale 6 lat to dużo czasu. Studio ma to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zdobyli fabułę i scenariusz do serii mangi, która z powodzeniem wydała 35 tomów.

W tej chwili nie ma nic oficjalnego w drugim sezonie, co pozwalałoby mi wiedzieć, czy on się odbędzie, czy nie. Myślę, że nie ma sezonu na ten i przyszły rok.

Ponadto, jeśli w najbliższej przyszłości wydarzy się coś związanego z tym anime, dam ci znać w tym artykule. Zachowaj ten artykuł jako zakładkę, aby pomóc Ci w przyszłości.

Yona the Dawn 2 - Jaka będzie sceneria?

Historia Yony the Dawn oparta jest na Yona, namiętnej i ciekawskiej dziewczynie. W pierwszym sezonie widzieliśmy, jak tej dziewczynie udało się wykonać swoje zadanie z pomocą swojego partnera. Wracając do drugiego sezonu, myślę, że Yona na pewno będzie w drodze do swojego królestwa Kouka. Tam będzie nemezis i na pewno wróci silniejsza.

Ponadto w serii zobaczymy, jak inne postacie osiągają więcej. Bez wątpienia serial będzie inspirowany historią lekkiej powieści, ponieważ jest na niej oparta. Jeśli chodzi o fabułę, w tej chwili nie ma nic innego. Urzędnik do tej pory niczego nie ujawnił.

Widzowie tego serialu animowanego zdają się zapominać o tym serialu i zwracają się bardziej ku innym serialom animowanym. Wciąż mam nadzieję, że pozostali fani będą mogli wkrótce zobaczyć drugą odsłonę tej serii.

Yona the Dawn 2 - Kiedy zostanie uwolniona?

Pierwszy sezon Yona The Dawn został wydany 7 października 2014 roku i zakończył się odpowiednio 24 marca 2015 roku. Serial, który zyskał popularność również dzięki niesamowitym i motywującym cytatom. Wiele osób zgodzi się z tym, że ten serial animowany oferuje jedne z najlepszych cytatów, których słuchanie jest tak relaksujące.

Dziś serial czeka na premierę drugiego sezonu. Data premiery drugiego odcinka nie została jeszcze ustalona. Ale jeśli serial dostanie zielone światło w tym roku, będziemy mogli go zobaczyć w 2022 roku. Trzymamy kciuki! Poczekajmy i zobaczmy wiarę tej niesamowitej serii.

Ponadto opinia publiczna zażądała drugiej tury, a także rozpoczęła internetową petycję, którą do tej pory podpisało ponad 37 000 osób. Jeśli jesteś również fanem Yony the Dawn i chcesz drugą serię, opowiem ci o tym poniżej.

Yona the Dawn 2 - Czy jest oficjalny zwiastun?

Jako fan musisz się zastanowić, czy istnieje oficjalny zwiastun gry Yona the Dawn 2, ale niestety twórcy nie są ostrożni, aby go dla nas wypuścić. Cóż, nie możemy mieć drugiego sezonu, ale do odwołania sprawdźmy oficjalny zwiastun pierwszego sezonu, aby ożywić stare wspomnienia.

Kim są odbiorcy tego serialu?

Na koniec porozmawiajmy o wynikach tego anime io tym, jak radziło sobie na przestrzeni lat. W ostatnich latach serial zbierał pozytywne recenzje od ludzi. Zaczynając od wyników IMDb, które wynoszą 8,1 / 10. MyAnimelist oceniło serię na 8/10.

W ostatnich latach fani tego anime nadal podpisywali petycje i prosili o sezon 2, ale są zmęczeni. Brak dalszych informacji na temat serialu i daty premiery.

Koniec historii

Yona the Dawn to serial animowany oparty na mandze o tej samej nazwie. To niedoceniana, ale popularna seria wśród fanów anime. Oszałamiający dialog i zmieniające umysł myśli sprawiają, że serial jest bardzo ekscytujący do oglądania.

Serial czeka obecnie na drugi sezon, a urzędnicy nie wydali żadnych oświadczeń. Seria nie została potwierdzona ani anulowana. To jak sytuacja 50-50 i wszystko może się zdarzyć.

Powiązane posty

Go up