Wielki Czarodziej powraca po 4000 lat Data wydania rozdziału 116

09/02/2022 20:08

Wielki Czarodziej powraca po 4000 lat Data wydania rozdziału 116

Wielki Mag powraca po 4000 lat Rozdział 116 Data wydania wyznaczona na niedzielę, 21 lutego 2022 r. w wymienionych sklepach. Surowe skany Rozdziału 116 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekaj na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać Wielki Czarodziej powraca po 4000 lat Rozdział 116?

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 116 The Great Mage Returns After 4000 Years, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli przeczytać rozdziały The Great Mage Returns After 4000 Years z następujących platform mangi, aby wesprzeć twórców: TOPS

Przeczytaj więcej o Wielkim Czarodzieju powraca po 4000 lat

Dopóki Półbóg nie skazał go na wieczne szaleństwo, Lukas Trowman był największym arcymagiem, jakiego znał świat. Frei Blake jest najsłabszym i najmniej uzdolnionym uczniem Akademii Czarodziejów Westroad; zostaje wrzucony z powrotem do tego wszechświata 4000 lat później. To niesamowite, jak niewiele zmieniło się w dziedzinie magii na przestrzeni lat. Półbóg może być za to winny, nie sądzisz? Dążąc do zemsty, Lucas zamierza ponownie odzyskać tron.

Był niesamowicie przystojny w swoim poprzednim życiu, z dobrze zarysowaną sylwetką, ciemnymi blond włosami i niebieskimi oczami. Dziś ma perłowobiałe włosy i jest uważany przez rówieśników za atrakcyjnego mężczyznę. Jej włosy sięgają na ramiona i są dość długie.

Ma standardowy wzrost i wagę 20, ale po włączeniu wygląda, jakby umarł z głodu. Po krótkim czasie efekty te mijają. Wszystkie cechy Freya zniknęły, gdy stał się Transcendentem i powrócił do swojej naturalnej formy. Ze względu na swój wygląd w Transcendencji, nie miał źrenic w oczach, zamiast tego składały się one z niebieskiej energii.

Powiązane posty

Go up