Więc jestem pająkiem i co z tego? Odcinek 16 Data i godzina wydania

24/04/2021 09:41

Ostatni sezon anime, That Time I Got Reincarnated as a Slime, zdominował scenę anime, ale nie jest to jedyny isekai o wskrzeszonym człowieku na niezręcznym forum. Więc jestem pająkiem i co z tego? Ma podobną mechanikę: główną bohaterką jest dziewczyna, która reinkarnuje się jako pająk.

Podobnie jak w przypadku wielu isekai, anime jest oparte na lekkiej powieści i mandze i przyciąga rzesze oddanych fanów, którzy zawsze chcą więcej. Jestem pająkiem, więc co z tego? Wyemitowany zostanie odcinek 16. Jeśli nie możesz się doczekać, aby go obejrzeć, nie szukaj dalej. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o nowym odcinku, w tym o jego dacie premiery, czasie antenowym i nie tylko.

Więc jestem pająkiem i co z tego? Ogólny opis

Więc jestem pająkiem i co z tego? Rozpoczyna się, gdy eksplozja zabija całą klasę. Większość uczniów reinkarnuje się w ekscytującym życiu, ale naszą bohaterką jest nieszczęśliwa dziewczyna, która znajduje się w innym świecie, reinkarnując jako pająk.

Na domiar złego świat działa jak RPG lub gra wideo, a nasz główny bohater marnuje wszystkie swoje punkty na coś niepotrzebnego, co oznacza, że ​​nie może się odpowiednio bronić i jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Ponieważ nie pozostaje nic innego do roboty, nasz główny bohater, znany tylko jako Bezimienny, zaczyna pokonywać potwory, aby awansować, stać się silniejszym i ostatecznie mieć lepsze życie.

Więc jestem pająkiem i co z tego? Data premiery odcinka 16

Odcinek 16 filmu Więc jestem pająkiem, co z tego? Zostanie wydany w następny piątek, 30 kwietnia 2021 roku dla użytkowników premium Crunchyroll. Niestety, ci, którzy oglądają serial za darmo, mogą na razie wypróbować tylko anime, ponieważ tylko odcinki 1-5 są dostępne dla wszystkich. Całość anime będzie prawdopodobnie dostępna do streamowania za darmo (z reklamami) po zakończeniu sezonu 1.

Więc jestem pająkiem i co z tego? Czas premiery odcinka 16

Mamy nadzieję, że jestem pająkiem, więc co z tego? Odcinek 16 zostanie wyemitowany 30 kwietnia o 21:30 czasu JST. Jeśli te czasy są nadal prawidłowe, odcinek będzie emitowany w różnych strefach czasowych w następujący sposób:

Czas pacyficzny: 6:30
Czas środkowy: 8:30
Czas wschodni: 9:30
Czas w Wielkiej Brytanii: 14:30

Więc jestem pająkiem i co z tego? Odcinek 16 Gdzie oglądać online

Crunchyroll to obecnie jedyne miejsce, w którym można oglądać So I'm a Spider, i co z tego? Odcinek 16. Zwykle obecne programy Crunchyroll są dostępne w języku japońskim z angielskimi napisami, przynajmniej na początku. Ale jeśli wolisz angielski dubbing, masz szczęście: seria isekai, która jest bardzo popularna wśród fanów anime, została już dubbingowana na angielski i jest również dostępna w innych językach.

Konto premium Crunchyroll jest dostępne od 7,99 USD miesięcznie i warto o tym pomyśleć, ponieważ biblioteka anime platformy należy do najbogatszych.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up