STAND BY ME DORAEMON 3: CZY BĘDZIE TRZECI FILM? WSZYSTKIE NAJNOWSZE SZCZEGÓŁY

22/07/2021 07:21

Seria Stand By Me Doraemon wyprodukowała już dwa przeboje kinowe. Te dwa filmy zrobiły wrażenie na widzach, którzy czekają teraz na premierę Stand By Me Doraemon 3. Niemal każdy zna podróż Doraemona i Nobity. W całej historii było również jasne, że Nobita bardzo lubił Shizukę. Pobrali się w drugim filmie ze względu na babcię Nobity, ale wszyscy fani nadal chcą ich zobaczyć. Czy będzie więc trzeci film? Oto ostatnie szczegóły.

Stand By Me Doraemon to seria japońskich filmów science fiction animowanych komputerowo w 3D. Jest luźno oparty na wydarzeniach z mangi Doraemon. Pierwszy film został wydany w sierpniu 2014 roku i stał się najbardziej dochodowym filmem w serii Doraemon. Z drugiej strony, jego kontynuacja została niedawno wydana w listopadzie 2020 roku, a także dobrze wypadła w kasie.

Stand By Me Doraemon 3: status odnowienia!

Wszyscy uwielbiają oglądać Doraemona, ponieważ był to ich ulubiony program, gdy byli dziećmi. Nie tylko dzieci, ale i dorośli uwielbiają tę serię. W rezultacie oba filmy z serii Stand By Me zarobiły odpowiednio 183,4 mln USD i 78,5 mln USD. Zarobki sequela były niższe niż poprzednie, ale i tak jest to dobra suma. Tak więc fani naprawdę nie chcą, aby ta seria filmów się skończyła i niecierpliwie czekają na trzecią część.

Jest za wcześnie, aby poprosić reżyserów o odnowienie filmu, ponieważ po kilku latach odnowili sequel. Stand By Me Doraemon 3 ma pojawić się na kartach ze względu na ogromną popularność serii. Dlatego fani mogą się spodziewać, że wkrótce zostanie to oficjalnie ogłoszone.

Stand By Me Doraemon 3: Data premiery

Między wydaniem dwóch filmów z tej serii minęła sześcioletnia przerwa. Dlatego fani mogą być zmuszeni przejść kolejną przerwę, aby obejrzeć trzecią część. Jeśli wszystko pozostanie bez zmian, fani mogą spodziewać się premiery Stand By Me Doraemon 3 w 2025 lub 2026 roku.

Powiązane posty

Go up