Spoilery i zapowiedź: Potwory w pracy, odcinek 5

24/07/2021 10:30

Fani czekają na 5 odcinek Monsters at Work. Minął kolejny tydzień i widzimy, jak Tylor Tuskmon próbuje awansować na pośmiewisko. Był Scare Major na Uniwersytecie Potwornym i nie mógł się doczekać współpracy ze swoimi idolami, Mikem Wazowskim i Jamesem P. „Sulleyem” Sullivanem. Ale najwyraźniej teraz chodzi o rozśmieszenie ludzi, a na razie Tylor dołącza do Monsters Inc. jako mechanik. Serial jest kontynuacją filmu Monsters Inc z 2001 roku i został ogłoszony 9 listopada 2017 roku. Serial został ostatecznie wydany 7 lipca 2021 roku.

Najnowszy odcinek Monsters at Work zaczyna się od gorącej kłótni między Mikem a Garym. Coroczny Bowl-off-a-thon miał się odbyć, ale Mike został z ogromną ilością pracy nagraniowej. Tymczasem praca rywala Gary'ego została odrzucona przez Roze. Dlatego Mike spieszy się, aby postawić zakład z Garym. Przegrany przez cały miesiąc zajmował się papierkową robotą drugiego. Tyler widzi w tym okazję do zaimponowania Mike'owi i bierze sprawy w swoje ręce, tworząc zespół kręglarski pod przewodnictwem Mike'a Wazowskiego.

Potwory w pracy, odcinek 4 Podsumowanie

Monsters at Work, odcinek 4, zatytułowany „Wielki Wazowski”, podąża za Tylerem w budowaniu swojego zespołu. Ten zespół będzie prowadzony przez niego, a dołączą do niego Fritz, Val i Katherine. Niestety ta drużyna jest słaba i żaden z graczy poza Tylerem tak naprawdę nie wie, jak grać, ale dzięki kilku dużym błędom Big Wazowscy docierają do finału rozgrywek. Tymczasem Duncan łapie Tylera, zapewniając mu zastępczą drużynę, którą Tyler sprowadza w miejsce Fritza, Val i Katherine. Cała trójka dowiaduje się, a drużyna rezerwowa również odchodzi. Gdy Tyler jest bliski porażki, Fritz zachęca całą drużynę do wspólnej gry. Mecz kończy się remisem, a Mike i Gary zdobywają nagrodę za wspólną kolację w Harryhausen.

Monsters at Work, odcinek 5 – data premiery

Datę wydania 5. odcinka Monsters at Work ustalono na 28 lipca 2021 r. Co dziwne, nie mamy tytułu odcinka 5. Ten odcinek, podobnie jak wszystkie inne odcinki Monsters at Work, zostanie wyemitowany o godzinie 3.00 nad ranem. M. ET / 2:00 CT w każdą środę. Każdy odcinek Monsters at Work trwa około 24 minut. A jeśli chcesz obejrzeć odcinek w trakcie jego emisji, możesz. Program jest transmitowany na całym świecie. Abyś mógł obejrzeć odcinek, sprawdź czas transmisji w swojej strefie czasowej i idź tam. Monsters at Work zaplanowano w sumie na 10 odcinków, a tutaj mamy również harmonogram na kolejne odcinki.

Monsters at Work, odcinek 6 – 4 sierpnia 2021 r.
Tytuł odcinka: „Automat”
Monsters at Work, odcinek 7 - 11 sierpnia 2021 r.
Tytuł odcinka: „Uroczy powrót”
Monsters at Work, odcinek 8-18 sierpnia 2021 r
Tytuł odcinka: „Małe potwory”
Monsters at Work, odcinek 9-25 sierpnia 2021 r
Tytuł odcinka: „Bad Hair Day”
Monsters at Work, odcinek 10 – 1 września 2021 r.
Tytuł odcinka: TBA

Monsters at Work Odcinek 6 Podgląd

Niewiele wiadomo o odcinku 5 Monsters at Work. Ale w tym odcinku Tyler ponownie próbuje dostać się do łask Mike'a Wazowskiego. Chce awansować na śmieszną podłogę. A w poprzednim odcinku widzieliśmy od niego podobne akcje. Dla Mike'a utworzył zespół kręglarski, co zbliżyło go do współpracowników. W miarę zbliżania się odcinka 5 miejmy nadzieję, że Tyler nie zrobi czegoś, co stanie na przeszkodzie jego karierze w Monsters Inc.

Gdzie zobaczyć potwory w pracy?

Monsters at Work jest dostępne wyłącznie na Disney+. Spektakl jest oryginałem DisneyPlus i jest emitowany tylko na tej platformie. Platformy streamingowe starają się zebrać jak najwięcej ekskluzywnych programów, aby zwiększyć liczbę subskrybentów. A Monsters at Work to kolejna próba nakłonienia fanów serii filmów do skorzystania z usługi bezpośredniego przesyłania strumieniowego Disneya, Disney +. Disney + oferuje również szeroką gamę programów, w tym tytuły MCU i Star Wars. Słynne programy emitowane na platformie to Loki, Star Wars: The Bad Batch, WandaVision oraz The Falcon and The Winter Soldier. Można subskrybować Disney + za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up