Spoilery dla Kaguya Sama Love Is War Rozdział 265 Raw Scans

25/05/2022 07:09

Spoilery dla Kaguya Sama Love Is War Rozdział 265 Raw Scans

japoński serial łączący elementy romansu i mangi. Przedstawicielami najwybitniejszych uczniów znakomitej Akademii Shusshiin są Kaguya Shinomiya i Miyuki Shirogane. Żadne z nich nie jest gotowe wyznać, co do siebie czują, bez względu na to, co do siebie czują.

Miyuki wyjeżdża do Stanford za nieco ponad tydzień, więc odliczanie dobiega końca. Jako członkini rady uczniowskiej, Kaguya stara się kontrolować swoje uczucia, starając się spędzać więcej czasu z prezydentem na osobności. W tym tygodniu Kaguya i Maki Shijo są uwikłani w niezdrowy związek. Mimo że druga osoba zaoferowała pomoc Kaguyi w porwaniu jej rodziny, wrogość między nimi ponownie wybuchła.

Ponieważ Maki jest zdenerwowana ich związkiem, Kaguya wykorzystuje każdą chwilę, by się napawać. Po intensywnej kłótni między nimi żadne z nich nie odniosło zwycięstwa.

Kaguya Sama Miłość to wojna Rozdział 265 – data premiery

27 maja 2022 r. ma zostać wydany rozdział 265 Kaguya Sama Love Is War.

Miłość jest wojną Kaguya Sama Manga Rozdział 265 Spoilery

Kaguya Sama's Love Is War Chapter 265 Spoiler jeszcze się nie ukazał, ale będzie w niedalekiej przyszłości. Śledź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o różnych mangach i bądź na bieżąco z niesamowitymi informacjami na temat różnych wiadomości i rozrywki.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 265 serii Kaguya Sama, „Miłość jest wojną”?

Ogólnie zalecamy naszym odbiorcom, aby czytali lub oglądali anime tylko z zaufanych źródeł. Dzieła dostępne są dla fanów na praktycznie wszystkich platformach mangi oraz w Internecie. Z drugiej strony możesz również przeczytać ten rozdział o mediach Viz.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up