Skończył się webtoon „Wieża Boga”, gdzie teraz jest ta historia?

3 lata ago

Skończył się webtoon „Wieża Boga”, gdzie teraz jest ta historia?

Podczas gdy południowokoreańska muzyka i dramat zawładnęły ostatnio światem, nie można tego samego powiedzieć o przemyśle komiksowym w tym półwyspie. Koreańskie webtoony, znane również jako manhwas, od niepamiętnych czasów urzekają ludzi w każdym wieku na całym świecie. Choć nie tak popularni jak japońska manga, Manhowie z pewnością stworzyli własną kategorię. W tej kategorii Torre de Dios jest niewątpliwie jedną z najłatwiejszych do rozpoznania nazw. Jednak nieograniczona przerwa w webtoonie od dłuższego czasu sprawiła, że ​​fani zdesperowali się z jednym pytaniem: Czy webtoon Tower of God się skończył? Rzućmy okiem na to, co wiemy do tej pory.

Tower of God to koreańska seria manhwa stworzona przez znanego artystę SIU. To opowieść, której fabuła określana jest jako opowieść Talse Uzer. Główną cechą tych opowieści jest to, że są oparte na uniwersum Talse Uzer. Zasady tego wszechświata znacznie różnią się od naszych. Tutaj przeszłość nie może się zmienić, a przyszłość jest definitywnie ustalona.

Tower of God to przede wszystkim historia chłopca, który goni dziewczynę w jej desperackich próbach zdobycia wieży. Ale nie wszystko jest takie proste, jak się wydaje. Całe życie Baama interesowała tylko jedna dziewczyna, Rachel. Chce dalej żyć z nią. Jednak pewnego dnia Rachel postanawia wspiąć się na wieżę. Baam następnie postanawia za nią podążać. Ale to nie jest zwykła wieża. Musisz grać i rozwiązywać zagadki, aby przejść do następnego poziomu. I jest już daleko za Rachel, która zaczęła na długo przed nim.

Czy Tower of God Webtoon jest ukończony?

Wieża Boga Webtoon jeszcze się nie skończyła! Wieża Boga istnieje jako koreańska manhwa od 2010 roku. Została opublikowana przez Naver Webtoon. Angielskie tłumaczenia manhwy są dostępne od 2014 roku. Tower of God Chapter 485 został wydany 29 czerwca 2020 roku. Od tego czasu fani na całym świecie czekają na rozdział 486. Po tej aktualizacji webtoon doświadczył nieokreślonej przerwy. Główną przyczyną tej przerwy było pogorszenie stanu zdrowia SIU. Jednak w maju 2021 r., prawie 11 miesięcy później, webtoon zaktualizował rozdział 486 w Naver. 10 sierpnia 2021 roku został wydany rozdział 503 Tower of God. Angielska wersja najnowszego rozdziału nie jest jeszcze dostępna, ale wkrótce będzie. Nie martw się, webtoon Tower of God jeszcze się nie skończył!

Wieża Boża Rozdział 503 Najważniejsze wydarzenia

Co ciekawe, w tym rozdziale widzimy, jak Hockney i Rak przechytrzyli Kraba. Sprawili, że uwierzył, że kupili części symbolu trójkąta wraz z ich końcówkami. I żeby szukali tylko ryb, które miały ten symbol. To pozwoliło Krabowi pokazać swoją moc: bańki krabowe i łapanie niebieskich ryb z trójkątnymi symbolami. Później Hockney i Rak powiedzieli Krabowi, że tak naprawdę nie wydali swoich punktów na nic. Po oszukaniu Kraba wykorzystali 50 punktów, aby kupić 20 trójkątnych monet.

Tymczasem Yama ma retrospekcję swojego ojca. Mówi też Doomowi, że czuje się silniejszy dzięki zestawowi, który Doom przebił mu serce. Rozdział w końcu się kończy i skupiamy się na White i Baam. Biały jest sfrustrowany, że nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Jest coraz bardziej zdesperowany. Wykrzykuje, że nie może się doczekać widoku tak szlachetnej istoty, jak jego ojciec, popadającej w zepsucie. Spiker twierdzi, że skok wkrótce się rozpocznie. Na zegarze zostało tylko 10 sekund! Rozdział kończy się okrzykiem Baama: „Nadchodzi”.

Wieża Boża rozdział 504 data premiery

Tower of God Chapter 504 zostanie wydany 17 sierpnia 2021 roku. Możesz go obejrzeć na Naver i Webtoon. Tłumaczenia na język angielski będą dostępne około 14 godzin po wydaniu koreańskiej wersji manhwy. Koniecznie przeczytaj kolejne rozdziały, aby śledzić wykres zagęszczania. I chcemy to jeszcze raz podkreślić, Wieża Boża nie jest ukończona. Nadal możesz cieszyć się nowymi rozdziałami co tydzień. A biorąc pod uwagę długą przerwę w webtoon w zeszłym roku, można potwierdzić, że SIU nie zrobi kolejnej przerwy w najbliższym czasie!

Powiązane posty

Go up