Record Of Ragnarok Rozdział 55 Data wydania

06/10/2021 11:10

Record Of Ragnarok Rozdział 55 Data wydania

Shinya Umemura, Takumi Fukui i manga Ajichiki The Record of Ragnarok są publikowane w miesięczniku Comic Zenon wydawanym przez Tokuma Shoten, z nowym wydaniem 25 każdego miesiąca. Data wydania 55 rozdziału Record Of Ragnarok będzie zatem miała miejsce 28 listopada 2021 r. 2021. Tytuł rozdziału nie został jeszcze ujawniony.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 55 Zapisu o Ragnaroku?

Obecnie nie ma oficjalnego sposobu na przeczytanie tej fantastycznej mangi "Record Of Ragnarok Chapter 55", więc musimy polegać na tłumaczeniach fanów zespołów online. Jeśli jednak oficjalny tom jest dostępny w Twoim regionie, koniecznie go kup.

Przeczytaj w mandze Record Of Ragnarok

Record Of Ragnarok to japońska manga napisana i zilustrowana przez Shinya Umemura i Takumi Fukui. W listopadzie 2017 r. uruchomił swój magazyn manga Monthly Comic Zenon na Coamix (dawniej Tokuma Shoten). Viz Media udzieli licencji w Ameryce Północnej w czerwcu 2021 roku. Został zaadaptowany z Graphinica i zadebiutował jako oryginalna animacja sieciowa na Netflix w czerwcu 2021 roku. (ONA).

Synteza:

Bogowie świata wznieśli się ponad królestwo ludzi, by rozstrzygnąć tylko jedno pytanie: przetrwanie ludzkości. Zeos co tysiąc lat przywołuje bóstwa starożytnej Grecji, mitologii nordyckiej i hinduizmu, aby zadecydować o losie ludzkości. Ze względu na nieustanne nadużywanie siebie nawzajem i świata, bogowie jednogłośnie głosują tym razem za zakończeniem rasy ludzkiej.

Ale zanim mandat zostanie zatwierdzony, Brunhilda, jeden z 13 półbogów Walkirii, składa kontrpropozycję: zamiast unicestwić ludzkość, dlaczego nie dać mu możliwości walki i organizowania się? między człowiekiem a Bogiem? Boska rada, podekscytowana śmiałością wyzwań, szybko akceptuje rywalizację i wierzy, że zademonstruje pełną moc bogów. Brunhilda musi zgromadzić najzdolniejsze umysły w historii, inaczej ludzkość zginie w dążeniu do rywalizacji z potężnym niebem.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up