Pokémon Legends: Arceus – Zwiastun, data premiery i nowe aktualizacje

24/01/2022 12:00

Pokémon Legends: Arceus - Zwiastun, data premiery i nowe aktualizacje

Planowana premiera w 2022 roku na Nintendo Switch, Pokémon Legends: Arceus, opracowana przez Game Freak i dystrybuowana przez Nintendo i The Pokémon Company, będzie grą RPG akcji.

Legendy Pokémon: Arceus – data premiery

Pokémon Legends: Arceus zostanie wydane 28 stycznia 2022 roku przez Game Freak i Nintendo. Pomimo tego, że jest kontynuacją niedawno wydanych przeróbek Pokémon Diamond i Pearl, gra już generuje więcej szumu niż poprzednie dwie gry.

Dzieje się tak, ponieważ jest to pierwsza gra Pokemon, która ma otwarty świat. Porównywany jest do Monster Huntera, choć nie jest całkowicie otwarty jak Breath of the Wild. Jest to jednak drastyczna zmiana dla graczy.

„W Pokémon Legends: Arceus wioska Jubilife posłuży jako baza dla misji badawczych. Po otrzymaniu zadania lub prośby i zaplanowaniu następnej wycieczki, gracze wyruszą z wioski, aby zbadać jeden z różnych otwartych obszarów w regionie Hisui. Po zakończeniu zadania badawczego gracze będą musieli wrócić jeszcze raz, aby przygotować się do następnego zadania. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej informacji na temat odkrywania regionu Hisui.”

Legendy Pokémon: Arceus – Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=ruORJogFcOY

„Przygotuj się na przygodę z Pokémonami, jak nigdy dotąd”. Już po kilku sekundach zwiastun Nintendo Pokémon Legends: Arceus potwierdza jego tezę. Od „otwartych krajobrazów” po „zbieranie i tworzenie”, ta gra wprowadza niespotykaną wcześniej metodę lokalizowania i łapania Pokémonów.

Region Hisui będzie tłem dla fabuły gry, jak kiedyś nazywano region Sinnoh. Dzięki temu gracze będą mogli cofnąć się w czasie i zobaczyć, jak było w innej epoce. Oprócz ukończenia pierwszego Pokédexu w regionie, przejdą do historii jako ważna postać w Hisui.

Wygląda na to, że gracze nie tylko będą zbierać Pokémony Hisuiego, ponieważ celem jest dowiedzieć się o nich więcej. Oczywiście, przy wszystkich nowych formach i ewolucjach Hisuiana, nie będziesz chciał przestać ich zbierać.

Powiązane posty

Go up