Pokemon 2019 Odcinek 106 Data premiery

09/04/2022 18:58

Pokemon 2019 Odcinek 106 Data premiery

Data premiery odcinka 106 Pokemon 2019 to piątek, 15 kwietnia 2022. Około 18:55 spodziewamy się emisji odcinka 106 Pokemon 2019. Będzie on pokazywany w różnych strefach czasowych w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Odcinek Pokémon 2019 106

Pokemon 2019 Odcinek 106 Fani anime niecierpliwie na niego czekali. Możesz oglądać go za darmo z następujących platform wspierających twórców: na Netflix.

Czy Pokémon 2019 to remake?

Kunihiko Yuyama i Motonori Sakakibara reżyserują Pokémon: Mewtwo Strikes Back-Evolution, japoński film animowany komputerowo z 2019 r. Film jest 22. z serii filmów Pokémon i animowany CGI remake pierwszego filmu. OLM, OLM Digital i Spite Animation Studios stworzyły animację do filmu.

Czy Pokémon 2019 będzie streamowany na Netflixie?

Firma Pokémon Company International ogłosiła 23 kwietnia 2020 r., że Netflix uzyskał prawa do streamowania przyszłych sezonów w Stanach Zjednoczonych, zaczynając od „Podróży Pokémon”.

Czy Pokémon 2019 to dobre anime?

Ogólnie ta seria jest bardzo zabawna i bardzo dobra; Z niecierpliwością czekam na nowy odcinek co tydzień i zdecydowanie polecam go osobom, które w przeszłości porzuciły anime Pokemon. Dlaczego daję mu 8? Ponieważ serial jest jeszcze w powijakach, nie mogę powiedzieć, że jest idealny.

Ile jest sezonów Pokémon?

W sumie są 23 sezony Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć Pokemona do obejrzenia?

Widzowie mogą oglądać Pokemony w serwisie Netflix.

Więcej informacji o Pokemonach

Japanese Pocket Beasts & Worldwide Adventures of Pokémon: The Arrangement to tytuł 23. sezonu Pokémon Arrangement. 17 listopada 2019 r. główny etap okresu został ogłoszony w telewizji 7.

Program został wydany jako sezon transmisji strumieniowej telewizji na Netflix w Stanach Zjednoczonych i regionie skandynawskim, co czyni go pierwszą poprawką Pokemon, która nie zostanie opublikowana w telewizji głównego nurtu w Stanach Zjednoczonych 12 czerwca 2020 r. Tygodniowa premiera w Teletoon jest zaplanowane na maj. 9, 2020.

Satoshi jest witany w Vermilion przez profesora Yukinari Ookido, innego dnia w dystrykcie Kanto. Podczas oficjalnego czatu Satoshi i inni trenerzy zostają powiadomieni o obecności prawdopodobnie rzadkiego Pokémona w porcie Vermi City i otrzymują polecenie polowania na zdezorientowane Pokémony. Lugia, fantazyjny Pokémon, mierzy się z innymi trenerami w porcie.

Satoshi kieruje atakiem Thunderbolta na Lugię, by użyć swojego sojusznika, Pikachu, który widzi strategie różnych trenerów. Lugia nie jest zainteresowana, ale plecy Satoshiego też nie podskakują. Co zaskakujące, Satoshi spotyka chłopca o imieniu Gou, w skład którego wchodzi również Lugia. Jazda u boku Lugii to dla nich fantastyczne przeżycie oceaniczne. Satoshi i Gou żegnają się z Lugią i wracają do Instytutu Sakuragi.

Sakuragi był tak zaintrygowany eksperymentami Gou i Satoshiego, że zdecydował, że powinni zostać jego nowymi partnerami badawczymi. Tak więc przygoda pary zaczyna się od przetransportowania ich przez różne dzielnice do wielu nowych Pokémonów, w tym tych z umiejętnością Gigantamax!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up