One Piece odcinek 999 spoilery, data premiery, obejrzyj odcinek 999 online

09/11/2021 10:55

One Piece Episode 999 Spoilery, data premiery, obejrzyj odcinek 999 online

Odcinek 999 One Piece oznacza początek wzrostu Kaido, który dochodzi do siebie po niszczycielskiej porażce. Po tym, jak byli świadkami pełni księżyca, Dziewiątka Akazaya i Norki zaczynają karać żołnierzy Kaido. Po tym, jak Kaido wylatuje z zamku Onigashima w formie smoka, dopiero zaczyna. Jack i „Fuga” zaatakowani przez Trzech Muszkieterów. To Kaido przeciwko dziewiątej Akazayi ujawnia One Piece. Cat Viper i Dogstorm z One Piece chcą zemścić się na Jacku za to, co zrobił swojej ojczyźnie w ostatnim odcinku.

Gdy Kaido przygotowuje się do stawienia czoła Norkom, odcinek zaczyna się w jego smoczej formie. Wygląda na to, że Jack i Liczby zmierzą się z Norkami w ich formie Sulong. „Zdrada Zeusa? !? „To tytuł odcinka. To ostatnia walka Nami. W Zamku Onigashima Luffy, Yamato, Big Mom i inni wiedzą, że walka dopiero się zaczyna. Momonosuke jest obserwowany przez Królową i Króla, którzy zauważają, że Jack powstał. Jest gotów uratować Momonosuke przed tą dwójką. Słomkowy Kapelusz został wezwany przez Wielką Mamę, która zbeształa ją za przygotowywanie się.

Samuraje zaczynają siekać żołnierzy Kaido, podczas gdy Luffy używa Gum-Gum Gatlinga, by pokonać setki sług Kaido. Dzwoniący E i B informuje, że punkty E i B są atakowane. Królowa jest zaniepokojona, jeśli to zła wiadomość. Dowiaduje się, że więźniowie Udona również pojawiają się w dużej liczbie. Królowa słyszy krzyki swoich żołnierzy, gdy zostają zestrzeleni i zaatakowani ze wszystkich stron. Shinobu dyskretnie prześlizguje się obok Momonosuke. Na swoją korzyść zauważył, że królowa jest zajęta telefonem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 999 One Piece, jego dacie premiery, spoilerach i o tym, gdzie oglądać odcinek 999 online.

Podsumowanie odcinka One Piece 998

Wcześniej w One Piece Episode 998: Kiedy Momonosuke widzi za sobą Shinobu, królowa nakłania swoje wojska do milczenia. Shinobu próbuje zerwać więzy Momonosuke z Dojrzałym Jutsu Uwodzenia. W tym momencie walki używana jest broń Ultiego, ale Yamato blokuje ją swoją. Kiedy Ulti mówi Yamato, żeby się nie powstrzymywał, Kozuki Oden myśli, że musi. Ulti zostaje wysłany w powietrze przez Yamato, gdy Luffy nadal używa Gatlinga, by uderzyć atakujących. Luffy widzi, jak Shinobu ratuje Momo, gdy ląduje na ziemi po złapaniu kilku żołnierzy Kaido.

Jego ludzie walczyli, a Królowa groziła, że ​​ich zabije. Jutsu Shinobu działa w cieniu. Chcą, aby Shinobi skończyło się niezauważone przez Robin, Jinbei i Nami. Aby pokonać przeciwników znajdujących się przed nią, Hyogoro używa techniki Haki. Na dachu zamku Onigashima Jack i Sulong ścierają się w zaciętym pojedynku. Promień Sulonga był ogromny. Zamek Onigashima został wstrząśnięty spadającymi z nieba kamykami. Ponieważ są zdominowani, Reine wzywa innych mężczyzn na powyższe koncerty.

King uświadamia sobie, że Shinobu próbuje uratować Momonosuke i odwraca się, by zobaczyć. Jego życie jest w jego rękach i rzuca je na pole bitwy. Ale łańcuchy Momonosuke są zerwane. Sanji przerywa atak Kinga na Momonosuke, nosząc strój bojowy Germy, a Momonosuke wyznacza go jako Sangoro. Przed Kingiem, Sanji rzuca Momonosuke w Shinobu i krzyczy na niego. Sanji i King podążają za Momomonosuke. Soba: Shooting Star to hit dla Sanjiego przeciwko potężnym ciosom Kinga. Wolną ręką odbija kopnięcie Kinga. Sanji zostaje znokautowany przez Kinga.

Data i godzina wydania One Piece Episode 999

Datą premiery One Piece Episode 999 będzie niedziela, 14 listopada 2021. Daj nam znać, jeśli jesteś naprawdę podekscytowany i powiedz nam swoje przewidywania i teorie dotyczące One Piece Episode 999.

One Piece Odcinek 999 Oglądaj anime online

One Piece Episode 999 jest również dostępny w formie cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc nadrabianie zaległości w odcinkach anime One Piece jest bardzo wygodne. Odcinek 999 One Piece można zobaczyć na poniższych kanałach.

Handlowy
Crunchyroll
Funimacja
AnimeLab

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up