Oglądaj Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 233

3 lata ago

Oglądaj Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 233

Oglądaj Boruto: Naruto Next Generations Episode 233 to cotygodniowe anime, fani byli podekscytowani Boruto: Naruto Next Generations Episode 233, możesz obejrzeć Boruto: Naruto Next Generations Episode 233 jest dostępny online na Crunchyroll, Funimation. Nalegamy, abyś wspierał oficjalne źródła i unikał pirackich witryn, ponieważ szkodzi to twórcom.

O Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: The Next Generation Naruto to japońska manga napisana przez Masashi Kishimoto i Ukyō Kodachi. Zaczęło się w maju 2016 roku jako seria w magazynie Shueisha Weekly Shōnen Jump shōnen manga z Kodachim jako pisarzem i Kishimoto jako kierownikiem redakcyjnym, a przeniósł się do magazynu Shueisha Monthly V Jump w lipcu 2019 roku.

Boruto Odcinek 233 Spoilery

Kodachi wypadł w listopadzie 2020 roku, a autorem został Kishimoto. Boruto to spin-off i kontynuacja Naruto Kishimoto, podążająca za osiągnięciami syna Naruto Uzumakiego i jego zespołu ninja.

Boruto narodził się z propozycji Shueishy dla Kishimoto, aby zrobić sequel Naruto. Ale scenarzysta filmu Naruto Ukyō Kodachi odrzucił ofertę, proponując swojemu pierwszemu asystentowi narysowanie Mikio Ikemoto. Manga jest odpowiedzialna zarówno za Kodachiego, jak i Ikemoto.

5 kwietnia 2017 r. Noriyuki Abe rozpoczął nadawanie telewizyjnego serialu anime w TV Tokyo. W przeciwieństwie do mangi, anime zaczyna się jako prequel filmu Boruto, a jego przyjaciele stają się ninja w późniejszym wątku fabularnym. Istnieje również seria powieści świetlnych.

Naruto Uzumaki w końcu spełnił swoje marzenie o zostaniu Hokage, przedstawicielem Tajnej Wioski Liścia, w obronie której walczył w swoich nastoletnich latach. Naruto i jego koledzy żyją teraz w spokojnym świecie, próbując utrzymać międzynarodowy rozejm oparty na dobrej woli i dyplomacji.

Ten zastój wiąże się jednak z osobistymi kosztami starzejącego się bohatera. Naruto i shinobi, z którymi dorastał, odkryli, że praca nad utrzymaniem neutralności świata oddziela ich od rodzin, a nawet legendarni wojownicy z czasów Naruto, w tym jego własny syn Boruto, muszą walczyć ze swoimi rozgoryczonymi synami jako przeciętni ojcowie.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w innym świecie. Rozróżnienie między nimi to osobna kwestia. Boruto prowadzi drogę w przyszłość, walcząc o wyrobienie sobie sławy, gdy siły zła zagrażają pokojowi, do którego przyczynił się jego ojciec, jednocześnie mając do czynienia z kulturą, która spada z jego ramion jako syna Hokage.

Powiązane posty

Go up