Odcinek Boruto 237 – data premiery i gdzie ją przeczytać

18/02/2022 15:51

Boruto Odcinek 237 Data premiery i gdzie ją przeczytać?

Jak wszyscy wiemy, Boruto ma lub nadal ma jedną z największych baz fanów na świecie. Nadaliśmy mu nowy wygląd, aby był świeży. Dzień dobry wszystkim. W tym eseju porozmawiamy o odcinku Boruto 237. Wygląda na to, że jest na dobrej drodze na podstawie otrzymanych przez nas informacji. Do tej pory omówiliśmy wszystko, co trzeba wiedzieć o oficjalnej dacie premiery odcinka 237 Boruto i dostępności online. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy :-.

Odcinek Boruto 237

Dzięki najnowszemu łukowi wypełniającemu rzeczy naprawdę się nagrzewają. Możemy upewnić się, że franczyza będzie kontynuowana z obecnym łukiem, aby kontynuować rozwój postaci Kawakiego jako Shinobi i kolega z drużyny. Dla tych, którzy nie wiedzą, „Isari” to nowy supervillain wprowadzony w serii.

Kiedy jest data premiery odcinka Boruto 237?

Według naszych źródeł, odcinek 237 Boruto „Mobile Fortress” zostanie wydany 20 lutego 2022 r. o 3:30 czasu EST. Odcinki ukazują się co tydzień, chyba że nastąpi jakaś zmiana, zwrócimy uwagę na te zmiany i damy znać naszym widzom, aby nie przegapili nowych odcinków Boruto: Naruto Next Generation. Aby uzyskać więcej informacji, oto także oficjalne rozkłady jazdy:-

Czas pacyficzny: 1:00 PST
Czas wschodni: 3:00 EST
Czas brytyjski: 9 rano GMT
Czas europejski: 10:00 CET
Indie Czas: 14:30 IST
Filipiny Czas: 17:00 PHT
Australia Czas: 19:30 ACDT

Wszystko tutaj ma charakter informacyjny, więc jest to dozwolony użytek. Skupiamy się nie na treści odcinków anime, ale na dostarczaniu najnowszych wiadomości.

Gdzie obejrzeć odcinek 237 Boruto?

Oto oficjalne strony, na których można obejrzeć odcinek 237 Boruto:

O Boruto Naruto Next Generation

Boruto: Naruto Next Generations to kontynuacja serii Naruto: Shippuden Masashiego Kishimoto. Manga została pierwotnie napisana przez Ukyo Kodachi, ale po kilku rozdziałach została przekazana Masashiemu Kishimoto.

Został w odcinkach w maju 2016 roku przez Shueishę i jest teraz częścią magazynu Weekly Shonen Jump. W chwili pisania tego tekstu seria manga doczekała się już 13 tomów od czasu jej serializacji. Serial miał już swoją adaptację anime, która rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku. Ale zanim anime się zaczęło, w 2015 roku był to film Boruto.

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami mangi i anime w Outlet. Jeśli chcesz przeczytać ją po angielsku w USA, możesz wejść na stronę Viz i jest ona również dostępna w języku hiszpańskim na Mangaplus, a jeśli chcesz ją zobaczyć, możesz przejść do Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up