Odcinek 980 One Piece – data premiery

3 lata ago

Przygody Monkey D. Luffy'ego w końcu się rozpoczęły, ponieważ chce zostać Królem Piratów. Dla Luffy'ego definicja pirata różni się od definicji innych piratów. Lubi podróżować po świecie, podbijać różne wyspy i nieść światu pokój. Słomiane kapelusze stają się popularne na całym świecie i postanawiają ściąć głowę potężnej pirackiej bestii Kaido. Tak więc rozpocznie się największa wojna w historii Wano Country. One Piece powrócił do przyszłości po powrocie do przeszłości. Spójrz poniżej.

Odcinek zaczyna się od Kinemona, który dziękuje Luffy'emu za przybycie i wyznaje, że przedstawił swoje plany. Po spotkaniu z zespołem okazało się, że Kanjuro był wrogiem w noc Festiwalu Ognia. Wygląda na to, że nadzieja samuraja Akazayi została utracona, dopóki nie pojawili się Luffy i inni sojuszniczy piraci. Rodzina Kyoshiro przybyła i zaskoczyła piratów, przecinając łódź ludzi Kaido na pół. Kinemon zastanawia się, kim jest ten człowiek, ponieważ nigdy się z nim nie sprzymierzyli. Tytuł odcinka to „Powodzenia! Fabuła lidera Kinemona”.

Kanjuro zastanawia się, co się dzieje, gdy Kyoshiru odcina swój statek. Ashura wierzy, że Kyoshiro pracuje dla Orochi i że powinni przygotować się do walki z nim. Ashura ujawnia, że ​​mężczyzna zajmuje miejsce wodza Hyogoro. Mężczyzna pokazuje, że jest Yakuzą ze Stolicy Kwiatów, a ludzie nazywają go Kyoshiro z drzemki. Kyoshiro komentuje, że jego rodzina Kyoshiro liczy 200 członków i chce sprzymierzyć się z nimi i pomóc w nalocie. Ludzie Kaido są zaskoczeni, że szef pomaga drugiej stronie. Sanji zastanawia się, dlaczego ten facet dołącza do jego obozu. Brooke komentuje, że myślała, że ​​ten mężczyzna był wrogiem.

Poprzednio w odcinku One Piece 979

Luffy pyta, czego ten mężczyzna chce, a Kuku przypomina mu, że jest podwładnym Orochi i że jest im winien przysługę. Kyoshiro odpowiada, że ​​jest winien klanowi Kozuki niezmierzoną ilość sztuczek i długów. Kyoshioo mówi, że codziennie pamięta Kina. Kinemon zastanawia się, dlaczego ten facet nazywa go Kin-san i uświadamia sobie, że ten głos jest mu znajomy. Kyoshiro opowiada o incydencie z Bogiem Gór, który miał miejsce w stolicy 40 lat temu. Ludzie myśleli, że Oden jest szalony, ale stało się tak, ponieważ młody Kin-san próbował sprzedać małego dzika.

Kinemon pamięta dzień, w którym zobaczył, jak Oden przecina gigantyczną deskę dwoma mieczami: Rajski Wodospad. Kinemon zdaje sobie sprawę, że jedyną osobą, która zna tę historię, jest Denjiro. Członkowie Akazaya rozpoznają, że jest Denjiro. Ashura przyznaje, że Denjiro był jego rywalem, jeśli chodzi o miażdżenie wrogów. Ashura wspomina, że ​​został oddzielony od Kinmona i walczył z armią ludzi Kaido z Denjiro. Członkowie Akazaya są szczęśliwi, że Denjiro, czyli Kyoshiro, żyje.

Kyoshiro puszcza włosy, a członkowie Akazaya nie mają wątpliwości, że to Denjiro. W swoim stylu Denjiro komentuje, że jest sługą klanu Kozuki i jednym z Dziewięciu Akazaya. Kyoshiro uświadamia sobie, że jest nierozpoznawalny i kiedy dowiedział się, że Kin-san i pozostali wrócili, nie zwracał na siebie uwagi. Kyoshiro ujawnia, jak oszukał Kanjuro, wiedząc, że Kanjuro był szpiegiem, a Orochi by go wyeliminował. Momonosuke wciąż jest w rękach Kanjuro, próbując go ugryźć i wykrzykując imię Denjiro.

Raid Onigashima - Pokonaj piratów królestwa zwierząt animal

Kyoshiro ujawnia, jak do końca zdobył zaufanie Orochi i uwolnił 1000 samurajów w więzieniach miasta Rasetsu. Nadchodzą posiłki i Akazaya słyszy: „Łącznie 1200 żołnierzy! Licz na nas! „Ego Kaido nie może uwierzyć, że Wódz Kyoshiro jest jednym z Dziewięciu Akazayi. Jeden z mężczyzn rozkazuje drugiemu zadzwonić do Onigashimy i ostrzec Orochi. Denjiro pokazuje Kinemonowi kierownicę w kształcie półksiężyca i komentuje, że Kin-san jest bardzo inteligentnym człowiekiem.

Odwrócony sierp księżyca oznacza bunt, a załoga zdaje sobie sprawę, że są tam, gdzie powiedzieli, że będą. Danjiro ujawnia, jak szpieg wpadł w jego pułapkę i powiedział Orochi, że Port Tokage jest nowym miejscem spotkania. W rezultacie plan zadziałał i 4200 żołnierzy zwerbowanych przez Kinemona pozostało w porcie w Habu, dopóki nie nadszedł właściwy czas. Nagle wszystkie oddziały przybyły i są gotowe do ataku na Onigashimę. Hyogoro również przybył i skomentował, że przyjadą z Akazaya Samuari.

Plan ataku Onigashimy wcale się nie pogorszył, a 1200 dodaje do 5400 inwazji na Onigashimę. Zoro komentuje, że dotrą tam bez względu na wszystko. Chopper komentuje, że z łatwością pokonają Piratów z Królestwa Zwierząt. Luffy mówi, że nie rozumie, ale pójdzie z prądem. Prawo mówi Luffy'emu, żeby nie tracił czujności, ponieważ Duża Mama jest w Onigashima. Samuraj komentuje, że Kinemon jest jedynym, który może im przewodzić. Kawamatsu walczy z Kanjuro, aby uwolnić Momonosuke. Ale udało mu się uciec z Momonosuke.

Odcinek 980 One Piece – data premiery

Data premiery One Piece Episode 980 to 27 czerwca 2012 o godzinie 9:30. One Piece można oglądać online na Crunchyroll i Netflix.

https://www.youtube.com/watch?v=Iy0E-8wdkKw

Powiązane posty

Go up