My Hero Academia powinna zakończyć się za rok, mówi twórca

27/12/2021 07:31

Według jej twórcy, My Hero Academia zakończy się za rok.

Wszyscy fani BNHA, trzymajcie się serca. Jeśli czytasz ten artykuł w pozycji stojącej, proponuję usiąść. Bo oto szokujący i bolesny cytat twórcy BNHA. „Moja Akademia Bohaterów powinna zakończyć się za rok”. To prawda ? Czy nie wystarczyło wiedzieć, że AOT szykuje się do ostatniego sezonu? Teraz chcą nawet ukraść nam BNHA? Nawet manga wydaje się dobiegać końca. Ale dlaczego ? Wszyscy fani byli zdesperowani, gdy Horikoshi Kohei to powiedział. Wszystko ma swój koniec. To takie proste, a jednak temu zaprzeczamy. Fani anime nie znoszą, gdy to „kontynuuje”. Ale teraz, biorąc pod uwagę sytuację, jeszcze bardziej nienawidzimy widzieć „końca”! Ale nie wyciągajmy jeszcze pochopnych wniosków. Dowiedzmy się razem, co się wydarzy!

My Hero Academia lub Boku no Hero Academia to japońska manga napisana przez Horikoshi Kohei. Jego manga została zaadaptowana na serial animowany, wyprodukowany przez Toho and Bones. 8 marca 2016 Funimation ogłosiło, że nabyło wyłączne międzynarodowe prawa do serii. Fabuła koncentruje się na chłopcu, Izuku Midoriya, który urodził się bez dziwactw w świecie pełnym dziwactw. Jego koledzy z drużyny go atakują, ale marzy o tym, by pewnego dnia zostać bohaterem. Podziwiał swojego bohatera, All Mighta. Po skrzyżowaniu ścieżek ze złoczyńcą, Izuku pewnego dnia spotkał swojego idola, a potem jego życie się zmieniło.

Czy My Hero Academia zakończy się za rok?

My Hero Academia równie dobrze może się skończyć za rok. Tablica sceniczna My Hero Academia podczas Jump Festa w 2022 roku zawierała specjalną wiadomość od Horikoshi Kohei. Wiadomość brzmiała: „Tak [My Hero Academia] nadal płynnie się rozwija, za około rok osiągnie swój cel ”, powiedział twórca. Tym właśnie podzielił się Kohei, kontynuował post. „Taka jest sytuacja. Myślę, że jeśli wszystko nie pójdzie zgodnie z planem [l’animateur de cette table ronde, Daiki Yamashita] przeczyta dokładnie ten sam list ode mnie na Jump Festa w przyszłym roku ”. Daiki Yamashita to japoński głos Izuku Midoriyi.

Kohei ujawnił również, że Bakugo odegra główną rolę w ostatnim akcie w historii mangi. Dlatego ma nadzieję, że fani Bakugo, a nawet ci, którzy naprawdę go nie lubią, pokochają zakończenie. W wywiadzie dla magazynu Jump Giga firmy Shueisha w kwietniu 2021 r. Kohei ujawnił, że dotarcie do końca mangi zajęło mu znacznie więcej czasu niż oczekiwano. Manga wciąż jest w drodze do końca.

W marcu 2021 roku Weekly Shōnen Jump ogłosił, że manga weszła w „ostatni akt” serii. W rzeczywistości opublikowano rozdział 306, zatytułowany „Rozpoczyna się akt końcowy”. Przeczytaj ponownie! Jest napisane „aktem końcowym”, a nie „ostatnim łukiem narracyjnym”! Bo pierwszy akt, czyli saga, trwał prawie dwa lata, składał się z dziewięciu wątków narracyjnych, a nawet aktu drugiego. Czyli może być tak, że finałowy akt również trwa prawie dwa lata?

Czy koniec BNHA jest potwierdzony?

Przeanalizujmy to. Kohei, za pośrednictwem Daiki, powiedział, że BNHA może zakończyć się za rok. Ale tylko wtedy, gdy wszystko idzie „dobrze”! Wspomniał również, że jeśli nie, Daiki powróci na Jump Festa w przyszłym roku z listem od Kohei. Następnie wspomniał fakty z historii. Jeśli to możliwe, nawet ostatni akt może trwać do 2023 r., a nawet do połowy 2024 r. A więc jest też szansa, że ​​będziemy się nim cieszyć przez kolejny rok, prawda?

Nie wspominając o fanach. Niektórzy fani mogą być podekscytowani jego końcem. Zastanawiam się, jakim fanom by się to spodobało. Ale tak czy inaczej, zawsze są tacy, którzy tego nie robią, prawda? Więc z całym szacunkiem, co jeśli Kohei do pewnego stopnia rozszerzy tę historię? Nie żeby było to przydatne dla Kohei i historii. Ale w porządku jest być trochę bardziej pozytywnym, prawda?

W międzyczasie są też rzeczy, które fani mogą chcieć zobaczyć. Zastanawiasz się, co to jest? Pomyśl o tym. Midoriya i wszyscy jej koledzy z klasy nadal są w liceum. Będzie fajnie patrzeć, jak kończysz studia. Zastanawiasz się, jakie będą ich dorosłe wersje? Fani mogą się tylko zastanawiać. Rozważ notatkę twórcy. Rozważ wskazówki. A nawet zastanawiać się nad sobą. Nie możemy wyciągać pochopnych wniosków. Musimy i musimy wspierać to, co się dzieje. Prawdę mówiąc, naprawdę nie chcemy, żeby to się skończyło!

Powiązane posty

Go up