Mushoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja sezon 3 przecieki, data premiery

15/04/2022 18:03

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation, sezon 3: przecieki, data premiery,

Bezrobotna reinkarnacja, oparta na japońskiej serii powieści świetlnych Mushoku Tensei, została odnowiona na trzeci sezon i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Ittara Honki Dasu, seria powieści świetlnych autorstwa Rifujina na Magonote, jest inspiracją dla anime fantasy isekai zatytułowanego „Mushoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja”. Po podejmowaniu tchórzliwych decyzji przez całe życie, hikikomori postanawia zrobić coś odważnego, ale tragicznie ginie w wypadku samochodowym. Ku jego zaskoczeniu zostaje wskrzeszony jako Rudeus Greyrat w równoległym wymiarze, gdzie odkrywa, że ​​zachował wszystkie swoje wspomnienia.

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele krytyki seksistowskiej zawartości serii isekai. Popularność serii wzrosła, ponieważ Magonote odpowiedział na niektóre z tych krytyk. Publiczność serialu stale się powiększa, co jest znakiem, że czytelnicy ufają wizji autora na ten temat. Fani chcą dowiedzieć się, co stało się z Rudeusem po mrocznym zakończeniu pierwszej części. Dla tych z was, którzy zastanawiają się nad tym samym, mamy was objęte.

HISTORIA REINKARNACJI BEZ PRACY

Retrospekcje z jego dzieciństwa ilustrują, jak Rudeus był zastraszany w szkole w finale sezonu 2. Jego cierpienie jest dodatkowo spotęgowane przez te okropne wspomnienia. Z drugiej strony Roxy dziękuje Kishirice za użycie Demonicznych Oczu do odnalezienia rodziny Rudeusa. Po dowiedzeniu się, że Zenith jest na kontynencie Begaritt, Roxy szybko wyrusza ze swoją grupą, aby ją odnaleźć i uratować. Rudeus potrzebuje dużo odwagi, aby kontynuować poszukiwania po usłyszeniu wiadomości.

Tożsamość tajemniczej organizacji Sylphie, która próbuje przekonać Rudeusa do zaciągnięcia się, może zostać ujawniona w sezonie 3. W tym okresie główny bohater podejmie ważne, zmieniające życie decyzje i skupi się na swoich przyszłych studiach i organizacji małżeństwa. Dziwna kobieta w białej masce będzie próbowała narazić swoje życie na niebezpieczeństwo z powodu swojej strasznej historii.

Data premiery trzeciego sezonu Jobless Reincarnation

Chociaż oryginalna sieć anime jeszcze nie ogłosiła ogłoszenia dotyczącego 3. sezonu Mushoku Tensei, prawdopodobnie możemy spodziewać się jego premiery w 2022 roku, biorąc pod uwagę, że seria jest obecnie w fazie rozwoju. Było 15 tomów mangi, a anime odniosło duży sukces. Ta seria może zostać odnowiona, jeśli twórcy wyrażą takie życzenie. W drugim sezonie Jobless Reincarnation, który rozpoczął się 4 października 2021 roku, 23. odcinek został wydany 20 grudnia 2021 roku.

Było w sumie 12 odcinków, z których każdy trwał w sumie 24 minuty. Pod koniec ostatniego odcinka piękny baner od Rudy'ego podziękował widzom za oglądanie Mushoku Tensei. Na podstawie przedstawionych powyżej informacji raporty są dokładne. Sezon 3 „Mushoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja” może wyemitować w trzecim lub czwartym kwartale 2022 roku, jeśli program zostanie oficjalnie zatwierdzony w kolejnych miesiącach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up