Łowca samobójców klasy SSS Rozdział 41: Data premiery, surowy, spoilery

30/05/2021 09:15

Witam wszystkich, Poprzedni rozdział Łowcy samobójstw klasy SSS właśnie został wydany i wszyscy już nie mogą się doczekać kolejnego rozdziału. Ten artykuł zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o 41 rozdziale łowcy samobójców klasy SSS. Zapewnimy Ci również regularnie aktualizowane oficjalne i nieoficjalne źródła, w których możesz przeczytać popularną manhua. W związku z tym możesz również przeczytać nasz artykuł na temat sezonu Horimiya 2.

W poprzednim rozdziale zrobiliśmy w końcu kolejny krok w kierunku Władcy Demonów, gdzie dowiedzieliśmy się wszystkiego o przeszłości Demonów i bardzo pocieszające było obserwowanie, jak Gong-ja poradził sobie z tą sytuacją.

Data premiery rozdziału 41. Łowca samobójców klasy SSS

SSS-Class Suicide Hunter to Koreon Webtoon opublikowany na Kakaopage, tej samej aplikacji, która publikuje Beginning After the End i Solo Leveling. W każdy czwartek publikowane są nowe rozdziały serii. Dlatego rozdział 41 SSS-Class Suicide Hunter zostanie wydany w następny czwartek, 3 czerwca 2021 roku.

Gdzie czytać rozdział 41 online?

Oficjalne angielskie tłumaczenia serii można przeczytać w Tapas. Jednak są one obecnie 10 rozdziałów za ostatnim opublikowanym rozdziałem, ale nadal są najlepszym źródłem, jeśli chcesz wesprzeć artystę i autora w ich pracy.

Surowe skany rozdziału 41 zostaną opublikowane 3 czerwca, a tłumaczenia na język angielski 5 czerwca 2021 r. Na nieoficjalnych stronach. Jeśli jesteś zainteresowany przeczytaniem powieści, możesz zacząć od rozdziału 47.

O klasie SSS Revival Hunter

W Tajemniczej Wieży, podobnej do lochów RPG, Confucius Kim prowadzi przyziemną egzystencję, zazdroszcząc wszystkim łowcom gwiazd. Pewnego dnia jego życzenie zostaje spełnione dzięki legendarnej zdolności, która pozwala mu kopiować zdolności innych… kosztem życia. Zanim zdąży go rozwiązać, zostaje zabity przez łowcę #1, Imperatora Płomieni! Ale to aktywuje jego zdolność i skopiował nową, możliwość podróżowania w czasie po swojej śmierci. W jaki sposób Konfucjusz wykorzysta te umiejętności, aby przewyższyć konkurencję i wspiąć się na szczyt?

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up