Kiedy ukaże się Once Piece Rozdział 1038?

18/01/2022 09:13

One Piece Rozdział 1038 Data wydania, surowe skany i spoilery

One Piece rozdział 1038 zbliża się do Ciebie! Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć nowy rozdział niesamowitej serii mangi? Fani są bardzo podekscytowani możliwością zanurzenia się w mandze! Ostatnie rozdziały były bardzo intrygujące dla publiczności. Fani nie mogą się doczekać kolejnego zwrotu w historii mangi. Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do dzisiejszego głównego tematu! Bądź z nami na bieżąco, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym właśnie tutaj.

Kiedy ukaże się Once Piece Rozdział 1038?

Spodziewamy się wydania One Piece Chapter 1038 pod koniec miesiąca. Spodziewamy się, że kolejny rozdział mangi zostanie wydany 30 stycznia 2022 r. Pełne streszczenie kolejnego rozdziału mangi One Piece zostanie wydane około 27 stycznia 2022 r. Możesz więc spodziewać się skanu RAW One Piece Rozdział 1038 z 28 stycznia 2022 r.

Co wydarzyło się wcześniej w One Piece, rozdział 1037?

Zanim przejdziemy dalej, zróbmy krótkie podsumowanie One Piece Chapter 1037. Wcześniej w mandze poznaliśmy historię Wieku Nicości. Powoli i systematycznie prawda ujawnia się. Przyjrzeliśmy się również dogłębnie zamkniętemu krajowi Wano, w końcu ujawniając, co dokładnie stało się z rządem.

Co ważniejsze, dyskutowano o owocach diabła. Z zaskoczeniem dowiedzieliśmy się, że cień pierwotnie należy do Zunisha. Jest teraz częścią rządowego okrętu wojennego. Ogromny cień, który milczał od lat, w końcu się obudził. Niedługo wydarzą się katastrofalne rzeczy. Czy jesteś gotowy, aby być świadkiem szkód?

Jaka jest prawdopodobna fabuła One Piece, rozdział 1038? Wiedz to wszystko, właśnie tutaj!

Cień w końcu wkroczył na scenę. Zunisha i rządowe okręty wojenne mają do odegrania ważną rolę. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o Diabelskim Owocu w kolejnej historii mangi. Wszyscy są teraz przeciwko Zunisha! Czy zdołają pokonać Zunisha?

Bitwa zmieni wszystko raz na zawsze. Gorousei musi podjąć ważną decyzję! Jaki będzie następny krok dla Gorousei? Cóż, odpowiedzi na wszystkie te pytania nie można poznać do 30 stycznia 2022 r. Opinia publiczna jest bardzo ciekawa, aby dowiedzieć się tajemnicy One Piece Chapter 1038. Co oznacza dla nas ten nowy rozdział? Obroty będą się mnożyć.

Nie możemy się doczekać końca Zunisha, ale czy psy bojowe wygrają bitwę? Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o mocach Zunisha. Kolejna historia z mangi z pewnością będzie dla nas wszystkich kolejką górską. Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć wzloty i upadki mangi One Piece? Z pewnością poinformujemy Was, więcej na ten temat, jak tylko będziemy mieli coś nowego na ten temat. Do tego czasu, aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszej serii manga i anime, pozostań w kontakcie z nami tutaj.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up