Kaguya Sama Rozdział 266 – data premiery

29/05/2022 12:22

Kaguya Sama Rozdział 266 – data premiery

Według oficjalnych źródeł mangi data premiery Kaguya Sama Chapter 266 została ustalona na 10 czerwca 2022 roku. Chińskie surowe skany Kaguya Sama Rozdział 266 są publikowane 2-3 dni przed wydaniem mangi, a pierwsze spoilery mogą zostać wydane na początku tygodnia.

Kaguya Sama Rozdział 266 Gdzie czytać mangę?

Innymi słowy, fani mogą czytać Kaguya Sama Rozdział 266 online na stronach z mangą V-Jump, oficjalnych stronach i aplikacjach. Możesz pobrać najlepszą mangę online z oficjalnych źródeł, ponieważ poprawia ona jakość historii.

Więcej o Kaguya Sama

W Japonii Kaguya Sama to japońska komedia romantyczna manga autorstwa Aka Akasaki. Po raz pierwszy pojawił się w magazynie Shueisha's Miracle Jump w maju 2015 roku, a następnie przeniósł się do Weekly Young Jump w marcu 2016 roku. Viz Media w Ameryce Północnej ma angielską licencję na mangę.

12-odcinkowa wersja anime serialu telewizyjnego A-1 emitowana w Japonii od stycznia do marca 2019 r., a następnie drugi sezon 12-odcinkowy od kwietnia do czerwca 2020 r. Specjalny odcinek zostanie wyemitowany w 2021 r. trzeci sezon. Potwierdzony. Film aktorski Hayato Kawai został otwarty w Japonii we wrześniu 2019 roku. Aniplex of America dystrybuuje serial anime w Ameryce Północnej.

Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya to najlepsi reprezentanci uczniów prestiżowej Akademii Shuchiin. Miyuki jest przewodniczącą rady uczniowskiej i jest uważana przez jej kolegów z klasy i mentorów za najlepszą uczennicę w kraju. Wiceprezydent Kaguya, najstarsza córka bogatej rodziny Shinomiya, wyróżnia się u jego boku we wszystkich dyscyplinach. Wszyscy w kampusie podziwiają ich, ponieważ tworzą idealną parę.

Chociaż są zakochani, żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Pierwszy, który przyzna się do porażki, zostanie zbadany i zostanie wybrane mniejsze zło. Miyuki i Kaguya są jednakowo zmotywowani, aby wygrać bitwę miłości z honorem i chwałą!

Kiedy po raz pierwszy wydano Kaguya-sama: Love Is War?

Kaguya-sama: Love Is War została pierwotnie wydana 19 maja 2015 roku.

Ile rozdziałów Kaguya-sama: Miłość to wojna?

Jak dotąd istnieje łącznie 251 rozdziałów Kaguya-sama: Love Is War.

Powiązane posty

Go up