Kaguya Sama Love Is War Rozdział 250 opóźniony: Czy Miyuki porzuci Kaguyę?

3 lata ago

Kaguya Sama Love Is War Rozdział 250 opóźniony: Czy Miyuki porzuci Kaguyę?

Kaguya Sama: Miłość to wojna Rozdział 250 Opóźniony, tajemnica rozstania Kaguyi i Miyukiego wkrótce zostanie ujawniona. Miyuki nie może uwierzyć w to, co usłyszała od Kaguyi, ale nie miał nic do powiedzenia i zakończyła rozmowę. Siedzi pod ścianą, zastanawiając się, co się dzieje i zastanawiając się, co może zrobić, zanim straci Kaguyę. Kaguya wyjaśniła już swoją sprawę. Miyuki słyszy kroki, a kiedy ogląda się za siebie, stwierdza, że ​​przybyła dziwna kobieta.

Pyta ją, a ona pokazuje mu stos milionów jenów. Kobieta powiedziała Miyuki, że może przyjąć ją jako nagrodę od brata Kaguyi, odkąd z nią zerwał. Miyuki nie może uwierzyć, że muszą zapłacić jej dziesięć milionów jenów, by pogodzić się z porażką. Dziwna pani dodaje, że brat Kaguyi wynagradza Miyuki, ponieważ zrozumiał sprawę Kaguyi. Miyuki wpada w złość, a pani wyjawia jej, że w rzeczywistości to dziesięć milionów jenów. Zastanawia się, czy ta dama się z niego śmieje, ponieważ za pieniądze nie można kupić miłości.

Miyuki zauważa, że ​​Shinomiya zawsze używa pieniędzy do rozwiązywania problemów i mówi kobiecie, jak to działa. Kobieta mówi jej, że wie, i dołącza do nich jeden z szefów Shinomiyi. Chłopiec przyznaje, że Miyuki mówi prawdę, ale nic na to nie poradzimy. Miyuki pyta, kim jest i czego chce. Facet mówi, że jest bratem innej Kaguyi, Seiryu Shinomiya. Seiryu ujawnia, że ​​kryje swojego brata Oko, ponieważ ten ma kilka spraw do załatwienia. Miyuki zastanawia się, dlaczego musi słuchać Shinomiyi. Seiryu ujawnia, że ​​chce, aby Miyuki zrozumiał sprawę Shinomiyi.

Kaguya-sama: Miłość to wojna Rozdział 249 Aktualizacje

Seiryo dodaje, że daje jej pieniądze, aby zrekompensować rozstanie. Mówi także o słynnej wojnie między Shinomiyas i Shijos. Rodzina Shinomiya zgadza się pozwolić Kaguyi rozwiązać ich problem z rodziną Shijo. Miyuki zdaje sobie sprawę, że Kaguya musi zaakceptować oświadczyny. Seiryo zgadza się pozwolić Kaguyi poślubić Shijo, ale małżeństwo nie może rozwiązać problemu. Przyznaje, że wiedział, że wojna doprowadzi do czegoś takiego. Ale byli przygotowani, a Kaguya zakończy tę wojnę, gdy zgodziła się wyjść za mąż.

Seiryo wierzy, że Miyuki zrozumie jego sprawę. Mówi Miyuki, że to Kaguya zasugerowała, aby dać dziesięć milionów jenów. Miyuki wie, że Kaguya nigdy nie zniży się tak nisko, by zaangażować pieniądze. Ale Seiryo wierzy, że dziesięć milionów jenów przekona Miyukiego. Miyuki zastanawia się, jaki jest najgłupszy żart, ponieważ taka suma nigdy go nie przekona. Seiryo zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z bezczelnym chłopcem. Miyuki kalkuluje i dowiaduje się, że Ganan Shinomiya posiada 20% udziałów w Grupie Shinomiya i należy do Kaguyi, kiedy ta umiera.

Kaguya otrzyma ponad 400 miliardów, Miyuki zdaje sobie sprawę, że dziesięć milionów jenów to dziecinnie proste. Przypomina Seiryo, że wszystko, co posiada Kaguya, będzie również w jej imieniu, jeśli się pobiorą. Miyuki zdaje sobie sprawę, że przyjęcie dziesięciu milionów jenów nie jest takie tanie, a Seiryo prosi ją, by dała mu swoją cenę. Miyuki ujawnia, że ​​wystarczy miliard jenów. Seiryo zastanawia się, czy ten dzieciak wie, ile to kosztuje. Ale postanawia to naprawić, ponieważ Kaguya nigdy nie wyjdzie za mąż, jeśli Miyuki nie dostanie tego, czego chce. Wysłał miliard jenów na konto Miyukiego.

Kaguya-Sama: Love Is War, rozdział 250 – data premiery

Kaguya-Sama: Love Is War Rozdział 250 zostanie wydany 20 stycznia 2022 roku. Hayasaka, który niedawno przybył, słyszał to wszystko. Seiryo odszedł z tą panią, a także zostawił dziesięć milionów jenów za sobą. Miyuki udaje, że jest szczęśliwa, a Hayasaka zastanawia się, dlaczego Miyuki wybrał pieniądze zamiast Kaguyi. Miyuki myśli, że prowadzi dobre życie. Hayasaka pyta o Kaguyę, a Miyuki wyjawia, że ​​nigdy nie zrezygnuje ze swojej miłości. Zobaczmy oficjalne szczegóły Kaguya-sama Rozdział 250: Miłość to wojna.

Przeczytaj Kaguya-sama: Love is War, rozdział 250 online – surowe szczegóły

Kaguya-Sam: Love Is War Chapter 250 będzie można przeczytać online na oficjalnej stronie Viz Media. Ale rozdziały nie są darmowe. Dodaje, że są bogaci i że Hayasaka cieszy się, że Miyuki walczy o Kaguyę. Miyuki powiedziała mu, że potrzebuje pieniędzy, aby rozpocząć kolejną wojnę i odzyskać Kaguyę. Spotkajmy się, kiedy Kaguya-sama: Love Is War rozdział 250 zostanie wydany.

Powiązane posty

Go up