Kaguya-sama: Love Is War, przecieki sezonu 3, data premiery, fabuła

14/04/2022 18:38

Kaguya-sama: Love Is War, przecieki sezonu 3, data premiery, fabuła

Można śmiało założyć, że po dwuletniej przerwie między drugim a trzecim sezonem i biorąc pod uwagę popularność serialu, widzowie są zachwyceni, że szkolny romans powrócił na antenę. Oto szacunkowa długość trzeciego sezonu anime seinen.

O Kaguyi-sama: Sezon 3

W Kaguya-sama: Love Is War Season 3, zatytułowanym Ultra Romantic, fabuła zaczyna się tam, gdzie zakończył się poprzedni sezon. Do tej pory ani Kaguya, ani Miyuki nie byli w stanie przekonać drugiej osoby, by przyznała się do jej emocji. Kaguya i Miyuki mogą nie skończyć razem w trzecim sezonie, ale uczucia są obecne, a ich częste i zabawne walki z pewnością się do tego przyczyniają!

Po zgubieniu swojego starego telefonu z klapką, Kaguya jest zmuszona przejść na dzisiejszą technologię, co daje humorystyczne rezultaty, podczas gdy atmosfera konfrontacji w samorządzie uczniowskim jest na szczycie. Potencjalne połączenie Ishigami i Iino również zyskuje na popularności wśród fanów i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ich więcej. Ogólnie rzecz biorąc, sezon 3 jest tak samo przyjemny jak poprzednie sezony, jeśli nie bardziej, ponieważ nauczyliśmy się dbać o głównych bohaterów, którzy znacznie dojrzeli w trakcie serii.

Jaka jest liczba odcinków Kaguya-sama: Love Is War, sezon 3?

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Kaguya-sama: Love Is War Sezon 3 – Ultra Romantic ma zawierać w sumie 12 odcinków. Na chwilę obecną nie zostało to oficjalnie potwierdzone przez właściwe organy. Z drugiej strony społeczności fanów zgadują i w większości zgadzają się, że możemy spodziewać się 12 odcinków. Ta hipoteza jest poparta dwoma poprzednimi sezonami Kaguya-sama: Love Is War, z których każdy miał 12 odcinków o długości typowej dla serialu sezonowego, oraz nasze obserwacje serialu.

Kiedy otrzymamy jasną informację z zaufanego źródła na temat faktycznego czasu trwania Kaguya-sama: Love Is War, sezon 3 – Ultra Romantic, dostarczymy aktualizację w tym obszarze zawierającą wszystkie informacje, które chcesz poznać. sytuacja.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up