Jujutsu Kaisen Rozdział 185 – data premiery

2 lata ago

Jujutsu Kaisen Rozdział 185 – data premiery

Jujutsu Kaisen Rozdział 185 Data premiery wyznaczona na poniedziałek, 13 maja 2022 r. we wskazanych sklepach. Surowe skany rozdziału 185 zostaną opublikowane w Internecie na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Jujutsu Kaisen rozdział 185?

Viz i Mangaplus mają najnowsze rozdziały mangi Jujutsu Kaisen. Najnowszy rozdział 185 można również znaleźć na tych dwóch stronach. Są to internetowe platformy do czytania mangi, które pozwalają swoim użytkownikom czytać wszystkie najnowsze rozdziały aktualnej mangi za darmo. Nie możesz się oprzeć tej ofercie. Nie wspieramy korzystania z nielegalnych platform manga, ponieważ nie przyczyniają się one do promocji twórcy i pracowników.

Dowiedz się więcej o Jujutsu Kaisen

Yuji Itadori, uczeń liceum, który mieszka w Sendai ze swoim dziadkiem, jest niezwykle wysportowany. Mimo swojej naturalnej rywalizacji regularnie unika zespołu torowego ze względu na czas, jaki musi na to poświęcić. Zamiast tego postanawia, bo ma okazję, wstąpić do klubu studiów okultystycznych, codziennie odwiedzając zmarłego dziadka w jego szpitalu.

Na łożu śmierci dziadek Yuji zaszczepił w nim dwa potężne przesłanie: „zawsze pomagaj ludziom” i „umrzyj w otoczeniu ludzi”. Te dwie myśli wydają się być wynikiem żalu dziadka. Yuji interpretuje te wiadomości po śmierci dziadka jako jedno stwierdzenie: „śmierć godna tego imienia” dotyczy wszystkich.

Wiedźma imieniem Megumi Fushiguro podchodzi do niego i informuje go, że niedawno miała kontakt z wysokiej jakości przeklętym talizmanem zaklęcia. Klątwy odblokował zgniły palec jego przyjaciół z Klubu Okultystycznego, istoty ukształtowane przez negatywne emocje i wzmocnione przez pochłanianie mistycznych sił obecnych w talizmanach lub innych zaklęciach.

Aby chronić Megumi i jej przyjaciół przed klątwami, Yuji połyka palce i zostaje gospodarzem Ryomen Sukuna, silnej klątwy. Nie jest w stanie ich pokonać. Ze względu na złą naturę Sukuny, wszyscy magowie muszą go natychmiast egzorcyzmować (a tym samym Yuji). Ciało Yujiego zostało mu zwrócone, ale nadal jest opętany.

Po obejrzeniu tego, nauczyciel Megumi, Satoru Gojo, chciał zabrać ją do Tokyo Jujutsu High School, aby wymyślić plan dla jego przełożonych. To było po prostu opóźnienie egzekucji Yuji, aby mógł zjeść wszystkie palce Sukuny i ostatecznie zniszczyć Sukunę.

Powiązane posty

Go up