Jednoczęściowa czapka 1038 spoiler

11/01/2022 20:31

Jednoczęściowa czapka 1038 spoiler

Rozdział 1037 jest naprawdę bardzo ważnym rozdziałem dla rozwoju One Piece. Jesteśmy świadkami konfrontacji Luffy'ego i Kaido w pierwszej połowie i "działań" rządu światowego w drugiej. Na ostatniej stronie opowieści pojawia się Zunisha! Szczegóły rozdziału znajdziesz tutaj:

Spoiler One Piece, rozdział 1037: Luffy VS Kaido

W przeszłości krążyło wiele plotek, że Wano Arc będzie ostatnim lub ostatnim rozdziałem w historii One Piece, a dzięki temu, co wydarzy się w rozdziale 1037, 90% z tego się spełni. Najpotężniejsze siły na świecie zbliżają się do Wano, zwłaszcza nieoczekiwana interwencja samego rządu światowego. Jest więc całkiem możliwe, że po pokonaniu Kaido Luffy i Słomiane Kapelusze rozpoczną ostateczną bitwę przeciwko światowemu rządowi, TERAZ W Wano!

Rozdział 1037 nadal stawia czytelnikom wiele pytań. „Legendą”, która prawdopodobnie będzie Pięciu Starszych, jest Zunisha, gigantyczny słoń, który przewodzi królestwu Mink. Więc jaki jest diabelski owoc, na który muszą zmienić swoją nazwę? Według wielu teorii jest to Yami Yami No Mi Czarnobrodego, ponieważ jest to najbardziej wyjątkowy diabelski owoc, pozwalający posiąść moc wielu różnych diabelskich owoców.

Wróć do kolejnych opracowań One Piece. Wraz z obecnością Zunisha sytuacja militarna w Wano ulegnie wielu znaczącym zmianom. Po pierwsze, Zunisha w jakiś sposób zapobiegnie ingerencji rządu światowego w wojnę. Ponieważ Momonosuke może komunikować się z Zunisha, z pewnością może poprosić „małego słonia” o pomoc w powstrzymaniu Onigashimy. Wiele teorii sugeruje, że podczas tej wojny Zunisha umrze, a klan Mink osiedli się w Wano. Tym, co zabija Zunisha, może być rząd światowy, rezerwa amunicji Onigashimy lub próba powstrzymania Onigashimy przez Zunisha.

Zunisha jest obecna, co oznacza, że ​​3/4 informacji o Poneglyphach Drogowych pojawia się w Wano! Postawiono hipotezę, że rząd światowy jest właścicielem ostatniego Roneglyph na Drodze. Czy jest więc możliwe, że rząd światowy znajdzie sposób, aby najpierw uzyskać wszystkie informacje w JEDNEJ KAWCE? Tak czy inaczej, rozwój One Piece naprawdę osiąga szczyt, więc poczekajmy i zobaczmy, co się stanie.

One Piece rozdział 1038 spoiler

Informacje na temat spoilerów zostaną zaktualizowane tak szybko, jak to możliwe. Premiera zaplanowana jest od 20 do 23 stycznia 2022 r.

One Piece rozdział 1038 czas wydania

Zrób sobie tygodniową przerwę, dlatego One Piece Chapter 1038 ma zostać wydany 31 stycznia 2022 roku japońskiego. Lag.vn zaktualizuje informacje spoilera TERAZ W TYM ARTYKULE, więc jeśli nie chcesz przegapić wszystkich najnowszych informacji, to jest

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up