Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan do daty premiery odcinka 2, gdzie szukać?

3 lata ago

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan do daty premiery odcinka 2, gdzie szukać?

Bogini wezwała znudzonego starca i jego najbliższego przystojnego przyjaciela do innego królestwa! Jednak podążając za złośliwością bogini, przekształciła się w dziewczynę o niezrównanej urodzie! Aby odzyskać swoje ciało, musi wyruszyć na przygodę ze swoim najlepszym przyjacielem, aby zniszczyć Króla Demonów! „Przystojny starzec” i „Stary mężczyzna, który zamienia się w piękną dziewczynę”! Niech szalona przygoda z romantyczną komedią rozpocznie się w innym świecie!

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan odcinek 2 – data premiery

Data premiery Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan do odcinka 2 to poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. Możesz także obejrzeć Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan w programie daty premiery odcinka. Dodaj naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan odcinek 2 – data premiery

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan do odcinka 2 będzie emitowany o 16:00 Co tydzień, w każdy poniedziałek.

Gdzie mogę zobaczyć Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan?

Możesz oglądać Fantasy Bishoujo online na Crunchyroll, oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 10 stycznia 2022 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w poniedziałki o 16:00.

Data pierwszej emisji Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan zostanie wyemitowane 10 stycznia 2022 roku.

Więcej informacji o anime

Życie ze zwykłym Guy Reincarnated in Total Fantasy Knockout to japońska manga napisana i zilustrowana przez Y Tsurusaki i zilustrowana przez Shina Ikezawę. Od listopada 2019 r. jest on serializowany online za pośrednictwem aplikacji manga Cycomi i strony internetowej Cygames, a następnie został złożony przez Shogakukan w pięć tomów czołgów. OLM planuje wydać animowaną adaptację serialu telewizyjnego w styczniu 2022 roku.

17 maja 2021 roku ogłoszono adaptację animowanego serialu telewizyjnego. Jest produkowany przez OLM i wykonywany przez Sayakę Yamai, z tekstami Toshimitsu Takeuchi, postaciami zaprojektowanymi przez Aoi Yamato i muzyką skomponowaną przez Takeshi Watanabe. Zostanie wyemitowany w TV Tokyo i BS TV Tokyo 12 stycznia 2022 roku. Otwierającą go piosenką jest „Akatsuki no Salaryman” (Salaryman at Dawn) Yoshikiego Fukuyamy, a ostatnią piosenką jest „FA'NTASY to!” autorstwa Luce Twinkle Wink. Poza Azją Crunchyroll posiada licencję na serię.

A Tsurusaki stworzył serię mang, którą zilustrował Shin Ikezawa. Od 18 listopada 2019 r. był serializowany online za pośrednictwem strony mangi Cygames, Cycomi. Shogakukan wprowadzi serię w pojemnościach czołgów. Pierwszy tom będzie dostępny 17 kwietnia 2020 r. Pięć tomów zostało opublikowanych do października 2021 r.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up