Dragon Quest Episode 73 Data premiery, gdzie oglądać

2 lata ago

Dragon Quest Odcinek 73 Data premiery, gdzie obejrzeć?

Data premiery Dragon Quest Episode 73 to 12 marca 2022 o 9:30. Możesz nam powiedzieć w sekcji komentarzy poniżej, czy jesteś podekscytowany kolejnym odcinkiem i niektórymi przewidywaniami i teoriami Dragon Quest: The Adventure z Dai Episode 73.

Dragon Quest Odcinek 73 Oglądaj

Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 73 można oglądać online na następujących platformach anime, a widzów prosimy o korzystanie z legalnych źródeł i pomoc twórcom. “chrupiąca bułka”

Więcej informacji o Dragon Quest: Dai’s Adventure

Dragon Quest: Dai's Adventure to japońska manga oparta na popularnej serii gier Dragon Quest, napisana przez Riku Sanjo i zilustrowana przez Koji Inadę. Między październikiem 1989 a grudniem 1996 Shueisha Weekly Shnen Jump opublikował 37 tomów rozdziałów Tankbon. Seria manga rozpoczęła się na V Jump we wrześniu 2020 r., a seria manga rozpoczęła się na Saiky Jump w październiku 2020 r.

Dawno temu żył odważny szermierz znany po prostu jako „bohater”. Demon niszczył ludzkość. Bohater i jego przyjaciele przybyli, by walczyć z demonem, którego z łatwością pokonali, łącząc swoje umiejętności. Nie mając nikogo, kto mógłby wzniecać kłopoty, wyspa stała się bezpieczną przystanią, w której wszyscy mogli współistnieć w pokoju.

Demon zostaje wskrzeszony kilka lat później. Dai, nasz współczesny bohater, mieszka na odległej wyspie na Morzu Południowym i aspiruje do miana wielkiego bohatera. Kiedy Dai i jego przyjaciele dowiadują się o zmartwychwstaniu demona, postanawiają powstrzymać go i złą siłę, która przywróciła go do życia. Dai odkrywa tożsamość „bohatera”, prawdę o złej sile, która wskrzesiła demona, oraz jego własnych ukrytych zdolnościach, które ujawniają się, gdy znajduje się w niebezpieczeństwie.

Powiązane posty

Go up