Dr Stone Rozdział 220: Data premiery, spoilery i podsumowanie

25/11/2021 18:02

Dr Stone Rozdział 220: Data premiery, spoilery i podsumowanie

Doktor Stone Rozdział 220 ujawnia astronautom, że pojadą na Księżyc trzymiejscową rakietą. Taiju powiedział załodze, że zmierzą się z ostatnim wielkim bossem. Suika chce wiedzieć, kto się wybiera. Chelsea sugeruje, aby dr Xeno wybrał, kto pójdzie, ponieważ jest ekspertem. W ostatnim rozdziale doktora Stone'a Xeno mówi załodze, że nowa misja będzie się różnić od poprzednich, ponieważ astronauci zostaną skamieniali. Gen mówił także o tym, jak zostaną wskrzeszeni. Xeno zastanawia się, czy jego nauka może pokonać wroga na Księżycu.

Wyjaśnij promień Petriego, który zadecyduje o losie ludzkości, i wybierz z załogi trzech astronautów. Będą potrzebować pilota, naukowca i wojownika. Ale Ryusui uważa, że ​​pierwsza pozycja jest jego, a Chrome akceptuje, ponieważ nie ma innego pilota niż Ryusui. Dr Xeno zdaje sobie sprawę, że w załodze jest niewielu naukowców i trudno będzie wybrać jednego. Postanawia jednak, że zostanie, aby wykonać misję kontrolną, ponieważ nikt nie może odegrać tej roli. Suika zastanawia się, dlaczego muszą kłócić się z naukowcem, a Chrome mówi, że jest oczywiste, kim jest naukowiec.

Senku drapie się po uszach, myśląc, że nie odnoszą się do niego. Xeno przypomina załodze, że ta trójka będzie skamieniała, a astronauci muszą przejść szkolenie oporowe. Zabrali Senku na test pływania i kazali mu się trzymać, ponieważ miałby na sobie ciężki skafander kosmiczny. Suika, Taiju i Gen rozmawiają o Nikki, kiedy wraca z podróży do Japonii. Ryusui jest szczęśliwy, że ma Internet i może komunikować się ze wszystkimi na świecie. Gen rozmawia z Xeno o oddziale, który został nazwany domem.

Poprzednio w Dr Stone Rozdział 219

Gen i Xeno postanowili wybrać swojego wojownika misji. Klan Ishigami biega w wodzie, a Gen z Suiką obserwują jego trening i zauważają, że klan Ishigami jest dobry w pływaniu. Chrome uważa, że ​​klan Ishigami nie będzie problemem nosić skafandry kosmiczne, ponieważ mają dobrą wytrzymałość. Senku skończył trening pływacki i pomyślał o testach selekcji astronautów. Uczestniczyli nawet w teście koncentracji, a Xeno z Sai zapisali ich wynik na kartce papieru.

Ukyo i Gen rozmawiają o testach i sposobie ich wykonywania. Chelsea jest szczęśliwa, że ​​Senku nie miał problemów z myśleniem. Sai daje im również labirynt do rozwiązania, a Gen zastanawia się, kto wpadł na ten pomysł. Sai ujawnia program tworzenia labiryntu. Później zaczynają balansować i przeskakują przez góry. Ale Tsukasa zaskoczył wszystkich swoimi umiejętnościami skokowymi. Ryusui zastanawia się, czy powinni przyznać, że Tsukasa jest ich wojownikiem i przestać trenować, odkąd znaleźli swojego wojownika. Xeno każe kandydatom odpocząć i poczekać na zakończenie wszystkich testów.

Wyjawia, dlaczego nie muszą porównywać rekordów i statystyk, skoro bitwa na Księżycu jest inna. Cieszy się jednak, że są ekspertami w walce. Kontynuują trening, a Tsukasa dzwoni do Kohaku na prywatne spotkanie. Kohaku prosi go, aby powiedział, co go krytykowało w biały dzień. Tsukasa zaczyna atakować Kohaku, który zastanawia się, dlaczego Tsukasa to robi. Ale Tsukasa sprawdza swoją siłę w walce. Wie, że Kohaku jest silniejszym wojownikiem. Kohaku nie chce uwierzyć, że Tsukasa wbija im nóż w plecy.

Dr Stone Rozdział 220 – data premiery

Dr Stone Rozdział 220 zostanie wydany 28 listopada 2021 r. Tsukasa odmawia i ujawnia, że ​​przypomina jej to dzień, w którym się spotkali i że pożerał jej umiejętności, niezależnie od tego, czy się poprawiła, czy nie. Dodaje, że Kohaku jest zdolnym wojownikiem jak Hyoga, mimo że przeszli przez niezliczone śmiercionośne bitwy. Xeno ujawnia, że ​​Senku, Ryusi i Kohaku to trójka bohaterów zmierzających na Księżyc. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom rozdziału 220 dr Stone'a.

Przeczytaj rozdział 220 doktora Stone’a online — krótkie informacje

Możesz przeczytać rozdział 220 doktora Stone'a online na oficjalnej stronie internetowej Shonen Jump +. Najnowsze aktualizacje mangi Dr. Stone są publikowane w VIZ Media i internetowym magazynie Shueisha. Nowy rozdział i aktualizacje są dostępne w każdą niedzielę, a ostatnie trzy rozdziały są dostępne. Spoilery dla doktora Stone'a Rozdział 220 pojawią się w przyszłym tygodniu, a ci, którzy nie lubią spoilerów, mogą poczekać do niedzieli. Do zobaczenia na wydaniu Dr Stone Rozdział 220.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up