Dr Stone Rozdział 218 – data premiery

01/11/2021 09:51

Dr Stone Rozdział 218 – data premiery

Data premiery rozdziału 218 Dr. Stone to niedziela, 14 listopada 2021. Tytuł rozdziału nie został jeszcze wydany. Możesz przeczytać dr Stone na poniższej stronie.

Gdzie czytać rozdział 218 doktora Stone’a?

Viz Media i Mangaplus mają bezpłatny dostęp do wszystkich rozdziałów mangi Dr. Stone Rozdział 218. Zdecydowanie potępiamy używanie na każdej nieoficjalnej stronie streamingu anime lub czytania mangi. Co tydzień jest nowy rozdział.

Czytaj więcej: Dr Stone

Senkuu postawił sobie za cel wskrzeszenie dwóch milionów lat ludzkich osiągnięć i wskrzeszenie wszystkich, którzy zostali przemienieni w posągi. Na ich drodze staje Tsukasa Shishiou, który uważa, że ​​wskrzeszać powinni tylko najsilniejsi spośród skamieniałych.

Senkuu i jego sojusznicy w wiosce Ishigami kończą planowanie ataku na Imperium Tsukasa, gdy topnieje śnieg i zbliża się wiosna. Królestwo Nauki jest gotowe do wprowadzenia nowego planu rekrutacji znacznej liczby armii Tsukasy u boku, teraz, gdy ma przeprojektowany model telefonu komórkowego. Ale to wyścig z czasem: każdy dzień, w którym Królestwo Nauki doskonali swoje wynalazki, sprawia, że ​​imperium się rozrasta.

Senkuu i Królestwo Nauki, łącząc się ze starymi przyjaciółmi i zyskując nowych sojuszników, muszą pokonać siły Tsukasy, aby osiągnąć swój cel, jakim jest odbudowa ludzkości i wszystkich jej wytworów. Rozpoczęły się Wojny o Kamienie, w których obie strony walczą o swój idealny świat!

Powiązane posty

Go up