Do twojej wieczności, rozdział 157, data wydania

26/11/2021 07:17

Do twojej wieczności, rozdział 157, data wydania

Data premiery rozdziału 157 To Your Eternity to środa, 8 grudnia 2021 r. Surowy skan rozdziału 157 To Your Eternity zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery mangi ukażą się we wtorek, ale tak jest lepiej poczekać na oficjalne wydanie.

Gdzie czytać swoją wieczność? Rozdział 157 Manga Online

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie rozdziału 157 To Your Eternity i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ dbają o bezpieczeństwo swoich urządzeń i pomagają twórcom. To Your Eternity Rozdział 157 można legalnie czytać online ze źródeł takich jak platforma Kodansha USA.

Więcej informacji o To Your Eternity

Tajemnicza kula, znana tylko jako Ona, jest rzutowana na Ziemię i będzie monitorowana z daleka. Na początku może wyglądać jak skała, ale wraz ze wzrostem temperatury zamienia się w mech. Nie rusza się, dopóki umierający wilk nie minie go w śnieżny dzień. Potem zaczyna się ruszać. Kiedy przybiera postać zwierzęcia, uświadamia sobie własną świadomość i zaczyna błąkać się bez celu.

Wkrótce spotyka mistrza wilków, młodego człowieka, który cierpliwie czeka na powrót swojego plemienia z południa, gdzie znaleźli raj pełen ryb i owoców. Nawet jeśli młody człowiek jest sam, ma nadzieję, że jego bliscy nie zapomną o nim i pewnego dnia połączy się z nimi.

Chcąc odkryć nowe rzeczy, chłopiec postanawia opuścić swoje plemię i udać się w poszukiwaniu raju, podążając śladami, które pozostawili. Ale co stanie się z dzieckiem teraz, gdy jego ciało jest poważnie uszkodzone i straciło z oczu swoich starszych towarzyszy? Fumetsu no Anata e opowiada historię nieśmiertelnego, który spotyka ludzkość i ludzi ze wszystkich środowisk w różnych punktach czasu i przestrzeni.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up